Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.02.2019 o 18:34, sebio napisał:

powiedz usługi wyłaczyłes jakims programem?

A więc tak ja używam dwóch programów do uruchomienia gier jest to Wise Game Booster i Iobit Game Booster choć przeważnie uruchamiam gry Iobitem. Programy wykrywają jakie procesy na czas gry można wyłączyć lub w ogóle wyłączyć, a oto lista. Wciskasz prawy przycisk myszki na mój komputer i wybierasz zarządzaj, wybierasz z listy usługi i aplikacje a potem usługi. Ja mam następujące usługi wyłączone na amen.

 

Agent zasad iPsec, Bufor wydruku, Instalator modułów systemu Windows, Klient śledzenia linków rozproszonych, Kompozycje, Logowanie pomocnicze, Host systemu diagnostyki, Moduły obsługi kluczy iPsec , Menadżer poświadczeń, Odnajdywanie SSDP, Pomoc IP, Można wyłączyć jak się nie korzysta wszystkie usługi Bluetooth, Usługa instalacji sklepu Microsoft, Usługa klawiatury dotykowej, Usługa magazynu, Usługa monitora podczerwieni, Usługa raportowania błędów, Usługa rejestracji zarządzania  urządzeniami, Usługa routera SMS, Usługa urządzeń interfejsu HID, Usługa zarządzania radiem, Usługa zasad diagnostyki, Xbox acessory menager i to wsio.

 

Ps. Polecam zmianę usługi: Optymalizowanie dysków na automatyczne, także na czas gry fajnie jest mieć wyłączony Antywirus które także te programy umożliwiają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Wypróbowałem stabilną wersje.

 

Dostałem bólu du*y gdy zobaczyłem że nie działa wyszukiwarka plików (tam gdzie są kafelki itd / stare menu start xd) i tak samo nie działa wyszukiwarka ustawień w no.... ustawieniach....

 

Sam layout - nie wiem czy tak wygląda na świeżym 1809 czy nie, ale akurat spoko. Jednak ból du*y był większy i wracam do oryginalnej wersji systemu i poczekam sobie na poprawioną wersje, albo od sromotnika xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak

 

Wcześniej byłem na Windows 10 Extreme 1709 - nie działało skanowanie wifi, gry typu farcry i kilka innych funkcji.

Po zainstalowaniu ostatniej wersji System ładuje się szybciej, działa szybciej. Gry również działają szybciej.

Nie ma co się zastanawiać, system jedzie i jest genialny. Póki co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z wam instalował może gry typu gears of war 4 lub state of decay 2, które to instalują się tylko pod windows 10 i skrót robi się na pasku zadań ? U mnie takie gry nie chcą się instalować lub nie działają. Używam start is back + 2.82 czy ktoś przerabiał ten temat i zna rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 15:30, Napromieniowany napisał:

Można jakoś Ikonę powiadomień przywrócić na pasku zadań i wyszukiwanie w Start bardzo często z tego akurat korzystam.




Jestem póki co z systemu bardzo zadowolony bez śmieci i to co najważniejsze zostawione.

Wyszukiwanie start jest usunięte zainstaluj sobie StartisBack lub classic shella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach walki z nowymi wynyslami firmy Microsoft jak uprzykrzyc nam życie skończylem prace nad nowym modem Windows 10 1903 RS6 18362.86. Właśnie wgrywam na dyski. W ciągu godziny będzie aktualizacja tematu. Pozdrawiam. 

eidur i SivajGaming lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bulid 1903 sprawiał mi problemy na wirtualnej maszynie Vmware,a mianowicie nie czytał,czy też nie widział pendrive  wpiętych do portów usb.

Mam pytanie do autora tego moda lub innych użytkowników WinClubu czy mieliście podobne problemy  z tym konkretnym modem lub ogólnie bulidem 1903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zibi505 napisał:

Ogólnie bulid 1903 sprawiał mi problemy na wirtualnej maszynie Vmware,a mianowicie nie czytał,czy też nie widział pendrive  wpiętych do portów usb.

Mam pytanie do autora tego moda lub innych użytkowników WinClubu czy mieliście podobne problemy  z tym konkretnym modem lub ogólnie bulidem 1903

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zibi505 napisał:

Ogólnie bulid 1903 sprawiał mi problemy na wirtualnej maszynie Vmware,a mianowicie nie czytał,czy też nie widział pendrive  wpiętych do portów usb.

Mam pytanie do autora tego moda lub innych użytkowników WinClubu czy mieliście podobne problemy  z tym konkretnym modem lub ogólnie bulidem 1903

 

20 minut temu, tomaszekx napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Chodzi jednak o wykrywanie urządzeń na już zainstalowanym systemie a nie problemy z instalacją.

Mi się to zdarzyło wczoraj pierwszy raz od jakichś dwóch tygodni.

Rozwiązałem to tak, że wszedłem w zarządzanie dyskami, gdzie dysk był widoczny. Dałem opcję przypisania litery i dopiero wtedy system znów go widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie