Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1903 build 18362.356 {x64} by KoNuSS v11.09.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

40 minut temu, LosBlancos napisał:

@konuss ile na starcie pobiera RAM bo system od Mr-T nie nadaje sie do programowania, a jak z Twoim ? Wywala na tamtym wkółko brak pamięci dla Javy, Google Chrome się cras"Jestem Idiotą"e ogólnie kurde cyrki się dzieją..

Na którym systemie Mr.T bo ja testowałem wszystkie i nie uświadczyłem problemów o których wspominasz.

12 godzin temu, eidur napisał:

Czas w końcu przetestować :) Dam znać jak się spisuje, jutro dzień wolny to pewnie poświęcę trochę czasu na reinstalkę

testuj , ja zapodałem wczoraj , akurat zmienialem grafike to i wgrałem nowy, śmiga aż miło

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No nie wiem, na starcie zostałem zbombardowany "prywatnością" w OO :D Przeleciałem go standardowo jak każdy inny system DWSem i Destroyem jednakże ten pod względem "prywatności" najbliższy jest czystej windzie.

//

Na start mam mieszane uczucia ;)

//

Chodzi ok. Jak narazie nic się nie wysypało, ofc na start poleciał iobit do sterowników, drivery do nvidii 430.86 (takie są polecane na reddicie nvidii dla 1903, startisback (to menu które oni wprowdzili jest kompletnym paździerzem), dws lite, oosu 10 oraz donotspy do tego zmiana motywu na czarny (też nie wiem co ktoś może widzieć w białym motywie, chyba, że lubi katować sobie oczy).

Później albo na dniach pewnie odpalę wieśka, bo chciałem sobie odświeżyć tytuł, ale na chwilę obecną grałem kilka h w osu! gdzie spadków nie było, płynność perfekcyjna.

No i alt tab działa tak jak powinien, bo szlag mnie trafiał na kwietniowej czy majowej wersji xposa gdzie musiałem mieć odpalony folder na pulpicie, bo nie mogłem się z alt tabować :'D

Z ciekawości pobrałem oosu10 i odpaliłem na moim systemie LTSC - którego sam wycinałem. Pokazuje mi DUŻO rzeczy które mam USUNIĘTE - nie wyłączone - jako włączone i działające.

Więc nie jest to miarodajny program do systemów modowanych.

W dniu 11.09.2019 o 18:49, movinsmooth napisał:

W prawym dolnym rogu wyświetla mi się to co na załączonym screenie, system aktywowany. Jak to naprawić?

Metoda 1
Kliknij przycisk Start, a następnie wpisz ciąg cmd w polu Wyszukaj.
Kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję cmd.exe w obszarze Programy, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako administrator.
W wierszu polecenia wpisz następujący tekst i naciśnij klawisz ENTER:

bcdedit /set TESTSIGNING OFF
Zamknij okno Wiersz polecenia i uruchom ponownie komputer.
Uwaga Jeśli zastosowanie tej metody nie rozwiązało problemu, należy przejść do metody 2.

Metoda 2
Kliknij przycisk Start, a następnie wpisz ciąg cmd w polu Wyszukaj.
Kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję cmd.exe w obszarze Programy, a następnie kliknij polecenie Uruchom jako administrator.
W wierszu polecenia wpisz następujące polecenia, naciskając po każdym z nich klawisz ENTER:

bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS

bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF
Zamknij okno Wiersz polecenia i uruchom ponownie komputer.

Witam. Kilka dni temu "zdobyłem" AOE 2 wersję odświeżoną i przy próbie odpalenia dostałem ten komunikat. Zignorowałem i usunąłem grę.

Ma ktoś podobnie, czy to nie wina systemu?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - czy doinstalowałeś bilbioteki directx ? Spróbuj ustawić we właściwościach zmienić na zgodność z Windows 7 w ostateczności pozostanie przeinstalować.

11 godzin temu, SilverShai napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - czy doinstalowałeś bilbioteki directx ? Spróbuj ustawić we właściwościach zmienić na zgodność z Windows 7 w ostateczności pozostanie przeinstalować.

Gdyby to było tak proste , świat byłby lepszy... Niestety nic nie działa. 

Nie chodzi o Age of empires czy ten programik który nie działa. 

Chodzi o to, że być może w przyszłości nie zadziała coś na czym będzie mi bardziej zależeć. 

W dniu 13.09.2019 o 19:48, niedbalski napisał:

Pytanie do autora czy po wydaniu 19H2 tez bedziesz pracował nad nowym obrazem?:) pozdrawiam

Do upadłego... I o ile życie na to pozwoli. Choc nieraz chętnie uslyszalbym jakieś sugestie 

W dniu 12.09.2019 o 12:30, eidur napisał:

No nie wiem, na starcie zostałem zbombardowany "prywatnością" w OO :D Przeleciałem go standardowo jak każdy inny system DWSem i Destroyem jednakże ten pod względem "prywatności" najbliższy jest czystej windzie.

//

Na start mam mieszane uczucia ;)

//

Chodzi ok. Jak narazie nic się nie wysypało, ofc na start poleciał iobit do sterowników, drivery do nvidii 430.86 (takie są polecane na reddicie nvidii dla 1903, startisback (to menu które oni wprowdzili jest kompletnym paździerzem), dws lite, oosu 10 oraz donotspy do tego zmiana motywu na czarny (też nie wiem co ktoś może widzieć w białym motywie, chyba, że lubi katować sobie oczy).

Później albo na dniach pewnie odpalę wieśka, bo chciałem sobie odświeżyć tytuł, ale na chwilę obecną grałem kilka h w osu! gdzie spadków nie było, płynność perfekcyjna.

No i alt tab działa tak jak powinien, bo szlag mnie trafiał na kwietniowej czy majowej wersji xposa gdzie musiałem mieć odpalony folder na pulpicie, bo nie mogłem się z alt tabować :'D

Takie jest i było zamierzenia w stosunku do tego systemu i modyfikacji. Nie da się dogadzic wszystkim. Więc robię to tak że system na starcie ma być najbliższy oryginału lecz bez zbędnego syfu... 

Wiesz co, co parę restartów odpala mi tylko jedną opcję prywatności w oosu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a tak to reszta trzyma ustawienia oosu :)

Jeśli chodzi o samo korzystanie ze systemu, nie mam się do czego przyczepić, zarówno osu! jak i wiedźmin chodzą płynnie, nic się nadal nie wysypało także widać, że znasz się na rzeczy :) Dzięki za moda :)

59 minut temu, vendetta1910 napisał:

nie dziala link na google drive do pobrania poprosze o jakis aktywny

Pozdrawiam

to pobierz przez MEGA

Teraz, vendetta1910 napisał:

WOW dzieki nie wpadlbym na to , podaj jeszcze swoj login i haslo do mega

nie potrzebujesz by pobrać z mega...

5 minut temu, kredacz napisał:

nie potrzebujesz by pobrać z mega...

przez firefoxa nie sciagniesz, a chrome nie bede specjalnie instalowal itd . google drive ma lepsze transfery i bez zbednej zabawy

słuchaj bez urazy, nie zalozylem tej odpowiedzi po to aby dostac odpowiedz typu" jak nie dziala kup oryginal , sciagnij z MS, czy z mega" ....Dalem znac autorowi obrazow ze link nieaktywny. Takze dziekuje za zainteresowanie, ja sobie sciagne jak bede chcial z mega czy skads indziej.

Pozdrawiam

Czy miał ktoś może problem z samoczynnym rozłączaniem się dysku twardego ? Chodzi mi o takie coś jak czasami przy usb się dzieje gdy wejście wyrobione jest i jak lekko ruszysz rozłącza i wraca , kable i płyta główna są nowe dyski sprawdzałem programem też nie mają bad i są w dobrym stanie , to się zaczęło dziać tylko na tym systemie na pierwszym BRAK i co jakiś czas słychać dźwięk dzwonka systemowego coś jak przy wykryto nowy sprzęt.

21 minut temu, Exodwa45 napisał:

Mozna jakos naprawic Microsoft Store tak aby ablikacje dzialaly ? :D np Messenger facebooka sie wywala juz na starcie tak samo apka od fejszbuka

Appki działają sam z nich korzystam! 

Jak i sam MS store