Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1903 build 18362.356 {x64} by KoNuSS v11.09.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

Siemanko, mam pytanko czy macie w opcjach dzwiek przestrzenny? Chodzi mi o takie coś jak na tym screenie: how-windows-sonic-spatial-sound-works_5.

Zdjęcie z neta jak coś. U mnie nie ma tego włączenia 7.1 jest tylko windows sonic .

1 godzinę temu, nexxus1 napisał:

Witam.

No niestety, u mnie na dwóch jednostkach z tym systemem nie chce się zainstalować najnowsza aktualizacja x.295 :-(

bo znowu kochany Microsoft abysmy sie nie nudzili cos zmienil w aktualizacjach ;/

1 godzinę temu, nexxus1 napisał:

Witam.

No niestety, u mnie na dwóch jednostkach z tym systemem nie chce się zainstalować najnowsza aktualizacja x.295 :-(

Tak jak wyżej kolega, zgłaszam następujący ten sam problem po dzisiejszej aktualizacji

uwmTKj5.png

57 minut temu, renatan napisał:

raczej nie bo na 2szt normalnych mi poszło :)

Fakt, właśnie skończyło się u mnie na lapku instalować, przeszło wszystko jak leciało :) A i u dwóch klientów dziś też aktualizacje przeszły całe.

Godzinę temu, mt17 napisał:

ehhh... to powinno być w formie aktualizacji, znowu bawić się w to samo .

Ale ty chyba wiesz że nie musisz instalować każdego nowego wydania.Możesz instalować wedle własnej woli np co któreś z rzędu.A dla autora ukłony za ciężką pracę.

2 godziny temu, mt17 napisał:

ehhh... to powinno być w formie aktualizacji, znowu bawić się w to samo .

Co ja osobiście mogę na to poradzić. Chcę abyście byli na buerzaco z wszystkimi poprawkami. A wystarczy poczytać zagraniczne fora developerskie aby zrozumieć o co chyba. Microsoft po prostu po całości korzysta ze swojej Monopolistycxnej wielkości. Nie pozwala na Odchudzanie swojego systemu i co główna aktualizacja udowadnia to wszystkim. 

12 minut temu, nexxus1 napisał:

No, tak.................tylko ten "niewielki" problem z update :-)

Każdy odchudzony Mod nie pozwoli nam aktualizować, bo to wiadomo M$ nie lubi takich rzeczy stąd sypią się błędy ... Ale jest nadzieja... Wystarczy na bieżąco od autora KoNuSSa pobrać zmodowane najnowsze buildy i po kłopocie.

7 godzin temu, nexxus1 napisał:

No, tak i co tydzień, dwa, trzy mam na nowo instalować system :-( Poważnie, czy dla "sportu", żebym nie wyszedł z wprawy instalacji systemu :-)

Tydzień dwa mowisz u mnie osobiście to ogólnie dwa razy dziennie. 

10 godzin temu, nexxus1 napisał:

No, tak i co tydzień, dwa, trzy mam na nowo instalować system

a kto Ci każe instalowac kastraty ? instaluj oryginał tam przynajmniej masz pewne że co wtorek jest patchday :L

edit

o nie musisz do wtorku czekać już dziś masz ,,nówkę" 

ECHZ2a9XsAAhn_d.jpg

Dla mnie istotne jest pozbyć się telemetrii i Defendera, nie wyłączyć, a pozbyć i to tylko dlatego. W modach siódemek tego nie uświadczyłem, a tu taki taki zgrzyt z tym update :-(