Jump to content
WinClub
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1903 build 18362.295 {x64} by KoNuSS v23.08.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

1 godzinę temu, QAUZ napisał:

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

typek wyjdz

5 godzin temu, QAUZ napisał:

U mnie niema żadnego problemu ze sterownikami.Albo instalujesz jakieś trefne stery albo sypie ci się komp.

7 godzin temu, QAUZ napisał:

wymień sobie kompa, pewnie jakiś stary złom co pamieta windows 98, a jak żes taki cwany i mądry to pokaż co potrafisz i sam zrób moda 

PRZEPRASZAM że w tym temacie- ale dla tych co narzekają na tego moda - może spróbujecie tego - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tym forum jest więcej modów 1903. To TYLKO dla tych, którym mod z tego tematu nie pasuje.

W dniu 3.07.2019 o 22:02, AlonsoPL napisał:

brak narzędzia wycinania a często z tego korzystam :(

W następnym modzie zostawię 

40 minut temu, zbigniew59 napisał:

PRZEPRASZAM że w tym temacie- ale dla tych co narzekają na tego moda - może spróbujecie tego - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tym forum jest więcej modów 1903. To TYLKO dla tych, którym mod z tego tematu nie pasuje.

Nie da się zadowolić wszystkich. Ogolnie zacząłem udostępniać swój mod który wyłącznie robiłem dla siebie. Zauważyłem waszą reakcje i staram się robić go dla was. Ale jeden chce to drugi tam nie chce i trochę ciężko zadowolić wszystkich. 

Nigdy nie zadowolisz wszystkich. Dalej rób mody według swoich preferencji.

Jeśli niektórym  nie pasuje niech szukają innych.

Ogólnie -  to denerwujące są posty tych - darmozjadów - którzy chcą mieć system  modowany  dokładnie do swoich preferencji.

ZRÓBCIE SOBIE  WŁASNY SYSTEM - mój poradnik jest na forum - to jest bardzo proste.

Większość problemów to wiele wyłączonych usług .

Dla dobrego - w miarę - sprzętu ilość usług nie gra roli - system jest tak samo szybki. 

Witam. Testuję mod z 13.06 i nie mam problemów. Co ciekawe łatki mikroszitu obciążają mocniej procek- musiałem dowoltować 8700k.
Część ludzi ma problemy z nowym Win 10 1903 i tutaj twórca Konuss nie pomoże w modzie bo sama winda ma problemy.
Takim polecam dopracowane kompilacje 1803/1809 lub czyściocha.

Dzięki za pracę nad modami:)

18 minut temu, nexxus1 napisał:

Witam.

Czy jest szansa na wersję x86 ?

Koleżko byl juz poruszany taki temat i chyba byla odpowiedz ze nie

8 godzin temu, nexxus1 napisał:

Na której stronie ? Musiało mi umknąć :-)

A czy to ważne pytanie nie wnoszące nic do tematu...

Również korzystam z wersji z 13.06, dokładnie .175 i wszystko działa bezbłędnie oraz szybko. Jedynie wkurza mnie kursor który się pojawia w firefoxie i miga jak w wordzie, ale już trudno:laie_67:

No i szkoda że są wycięte funkcje i nie można ich włączyć takie jak Linux Subsystem czy Windows Sandbox, przez to muszę instalować dodatkowe programy (linux w wirutalboxie i systemy w wirtualu).

W dniu 6.07.2019 o 10:41, dziadzio napisał:

Witam nie uruchamia programów z consoli CMD i BAT

TZN ???

4 godziny temu, RetroN napisał:

Również korzystam z wersji z 13.06, dokładnie .175 i wszystko działa bezbłędnie oraz szybko. Jedynie wkurza mnie kursor który się pojawia w firefoxie i miga jak w wordzie, ale już trudno:laie_67:

No i szkoda że są wycięte funkcje i nie można ich włączyć takie jak Linux Subsystem czy Windows Sandbox, przez to muszę instalować dodatkowe programy (linux w wirutalboxie i systemy w wirtualu).

Zalecam przesiadke na najnowszy mod tam dziaął wszystko bez problemu.

W dniu 16.06.2019 o 08:40, mazut napisał:

i startuje szybciej :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to niczego nie przypiesza. Ta opcja służy do ograniczania wydajności procka a nie jego przyspieszania

System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność

To chyba nie tak miało brzmieć.

Godzinę temu, konuss napisał:

TZN ???

Zalecam przesiadke na najnowszy mod tam dziaął wszystko bez problemu.

czyli rozumiem ze na 1 stronie jest juz dostepna ta ostateczna wersja moda?

A moze lepiej poczekac na service packa do wrzesia i wtedy wydac kolejne iso ? i jak dla mnie to mozna by go jeszcze bardziej pokroic  :D  wiem ze czytanie ze zrozumieniem co dla niektorych stwarza ogromny problem ale to jest mod i nie wszystko wszystkim musi działac  po to sie kroi system zeby był wydajny i  responsywny  a jesli wam cos nie działa to jest orginał a jak za wolno chodzi to trzeba zainwestowac w nowa jednostke czy to laptop czy puszka  dobra robota konuuss 

16 godzin temu, konuss napisał:

Nie działa bez problemu

sugerujesz że nie działa lub działa z problemami.

co innego jakbyś napisał.

Nie, działa bez problemu.

Mały błąd a zmienia znaczenie zdania

5 godzin temu, niedbalski napisał:

A moze lepiej poczekac na service packa do wrzesia i wtedy wydac kolejne iso ? i jak dla mnie to mozna by go jeszcze bardziej pokroic  :D  wiem ze czytanie ze zrozumieniem co dla niektorych stwarza ogromny problem ale to jest mod i nie wszystko wszystkim musi działac  po to sie kroi system zeby był wydajny i  responsywny  a jesli wam cos nie działa to jest orginał a jak za wolno chodzi to trzeba zainwestowac w nowa jednostke czy to laptop czy puszka  dobra robota konuuss  :)A moze lepiej poczekac na service packa do wrzesia i wtedy wydac kolejne iso ? i jak dla mnie to mozna by go jeszcze bardziej pokroic  :D  wiem ze czytanie ze zrozumieniem co dla niektorych stwarza ogromny problem ale to jest mod i nie wszystko wszystkim musi działac  po to sie kroi system zeby był wydajny i  responsywny  a jesli wam cos nie działa to jest orginał a jak za wolno chodzi to trzeba zainwestowac w nowa jednostke czy to laptop czy puszka  dobra robota konuuss  :)

2 razy ten sam tekst.