Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, AlonsoPL napisał:

brak narzędzia wycinania a często z tego korzystam :(

to se wgraj pełną wersje a nie marudź 

a więc jestem mile zaskoczony tą wersją moda, poki co wgrałem na lapka , bardzo płynnie chodzi, wgram również na kompa, mod po patu nieudanych wersjach wymiata, także polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sebio napisał:

to se wgraj pełną wersje a nie marudź 

a więc jestem mile zaskoczony tą wersją moda, poki co wgrałem na lapka , bardzo płynnie chodzi, wgram również na kompa, mod po patu nieudanych wersjach wymiata, także polecam 

gościu wcale nie marudzę tylko piszę jak jest. w każdych wcześniejszych wersjach było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem System na Virtualboxie, żeby nie tracić czasu sprawdzania wszystkiego system z 1.07 i co się zmieniło w stosunku do 30.06

 

Działa Start is Back

Narzędzie wycinania nie działa, ale jak pisaliście łatwo dograć ze sklepu.

Usługi Xbox i gry strike pod win10 nie hulają, ale nie miały - dlatego pytałem czy można je dograć jakoś ???

Niestety dalej moja główna bolączka to brak zdalnego dostępu. Screen jest z mojego Systemu też konussa 1809 i wersji 1.07 Telefon nadal nie może połączyć się zdalnie z komputerem, a miało to zostać poprawione. Możecie przetestować u siebie może robię coś nie tak ?

Moim zdaniem kwestia jak w wersji z 13.06 opcji " Pomoc zdalna" na innych była zaznaczona i zawsze działała.

Poza tym nie odniosłem wrażenia, że czegoś brakuję.

System poza tym zapier....a aż miło :) 

 

Tylko błagam o ten zdalny dostęp, bo potrzebuję do pracy i będzie miodzio.

 

P.S No i Xboxa jak nikogo to nie zaboli :)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacobobbo napisał:

Wrzuciłem System na Virtualboxie, żeby nie tracić czasu sprawdzania wszystkiego system z 1.07 i co się zmieniło w stosunku do 30.06

 

Działa Start is Back

Narzędzie wycinania nie działa, ale jak pisaliście łatwo dograć ze sklepu.

Usługi Xbox i gry strike pod win10 nie hulają, ale nie miały - dlatego pytałem czy można je dograć jakoś ???

Niestety dalej moja główna bolączka to brak zdalnego dostępu. Screen jest z mojego Systemu też konussa 1809 i wersji 1.07 Telefon nadal nie może połączyć się zdalnie z komputerem, a miało to zostać poprawione. Możecie przetestować u siebie może robię coś nie tak ?

Moim zdaniem kwestia jak w wersji z 13.06 opcji " Pomoc zdalna" na innych była zaznaczona i zawsze działała.

Poza tym nie odniosłem wrażenia, że czegoś brakuję.

System poza tym zapier....a aż miło :) 

 

Tylko błagam o ten zdalny dostęp, bo potrzebuję do pracy i będzie miodzio.

 

P.S No i Xboxa jak nikogo to nie zaboli :)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale męczysz z tym zdalnym sterowaniem, jak nie chodzi , wgraj wersje niemodyfikowana, życie nie wszystkim dogodzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sebio napisał:

ale męczysz z tym zdalnym sterowaniem, jak nie chodzi , wgraj wersje niemodyfikowana, życie nie wszystkim dogodzisz

Nie przesadzaj, była wcześniej i wszyscy żyli. Jak pisałem potrzebuję do pracy a bez moda wiesz jak chodzi. 

Poza tym gościu, ona jest tylko nie działa .... ;) więc sam nie pisz jak Cię to boli a o tym nie wiesz ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

CorAngar lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, QAUZ napisał:

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

typek wyjdz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, QAUZ napisał:

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

U mnie niema żadnego problemu ze sterownikami.Albo instalujesz jakieś trefne stery albo sypie ci się komp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, QAUZ napisał:

Niewiarygodne jak moża tak sp... modowanie systemu,chyba nie ma tu odważnego żeby napisać prawdę konusowi,bo to co zrobił nie nadaje się do niczego,pół sterowników nie działa,a ochy i achy są pod niebiosa.Ludziska ogarnijcie się,przecież gorszego na winclub-ie moda nie było.

wymień sobie kompa, pewnie jakiś stary złom co pamieta windows 98, a jak żes taki cwany i mądry to pokaż co potrafisz i sam zrób moda 

BGT i nail57 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM że w tym temacie- ale dla tych co narzekają na tego moda - może spróbujecie tego - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tym forum jest więcej modów 1903. To TYLKO dla tych, którym mod z tego tematu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 22:02, AlonsoPL napisał:

brak narzędzia wycinania a często z tego korzystam :(

W następnym modzie zostawię 

40 minut temu, zbigniew59 napisał:

PRZEPRASZAM że w tym temacie- ale dla tych co narzekają na tego moda - może spróbujecie tego - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tym forum jest więcej modów 1903. To TYLKO dla tych, którym mod z tego tematu nie pasuje.

Nie da się zadowolić wszystkich. Ogolnie zacząłem udostępniać swój mod który wyłącznie robiłem dla siebie. Zauważyłem waszą reakcje i staram się robić go dla was. Ale jeden chce to drugi tam nie chce i trochę ciężko zadowolić wszystkich. 

eidur i BGT lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zadowolisz wszystkich. Dalej rób mody według swoich preferencji.

Jeśli niektórym  nie pasuje niech szukają innych.

Ogólnie -  to denerwujące są posty tych - darmozjadów - którzy chcą mieć system  modowany  dokładnie do swoich preferencji.

 

 ZRÓBCIE SOBIE  WŁASNY SYSTEM - mój poradnik jest na forum - to jest bardzo proste.

Większość problemów to wiele wyłączonych usług .

Dla dobrego - w miarę - sprzętu ilość usług nie gra roli - system jest tak samo szybki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Testuję mod z 13.06 i nie mam problemów. Co ciekawe łatki mikroszitu obciążają mocniej procek- musiałem dowoltować 8700k.
Część ludzi ma problemy z nowym Win 10 1903 i tutaj twórca Konuss nie pomoże w modzie bo sama winda ma problemy.
Takim polecam dopracowane kompilacje 1803/1809 lub czyściocha.

Dzięki za pracę nad modami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam z wersji z 13.06, dokładnie .175 i wszystko działa bezbłędnie oraz szybko. Jedynie wkurza mnie kursor który się pojawia w firefoxie i miga jak w wordzie, ale już trudno:laie_67:

 

No i szkoda że są wycięte funkcje i nie można ich włączyć takie jak Linux Subsystem czy Windows Sandbox, przez to muszę instalować dodatkowe programy (linux w wirutalboxie i systemy w wirtualu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2019 o 10:41, dziadzio napisał:

Witam nie uruchamia programów z consoli CMD i BAT

TZN ???

4 godziny temu, RetroN napisał:

Również korzystam z wersji z 13.06, dokładnie .175 i wszystko działa bezbłędnie oraz szybko. Jedynie wkurza mnie kursor który się pojawia w firefoxie i miga jak w wordzie, ale już trudno:laie_67:

 

No i szkoda że są wycięte funkcje i nie można ich włączyć takie jak Linux Subsystem czy Windows Sandbox, przez to muszę instalować dodatkowe programy (linux w wirutalboxie i systemy w wirtualu).

Zalecam przesiadke na najnowszy mod tam dziaął wszystko bez problemu.

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2019 o 08:40, mazut napisał:

 

i startuje szybciej :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to niczego nie przypiesza. Ta opcja służy do ograniczania wydajności procka a nie jego przyspieszania

 System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność

To chyba nie tak miało brzmieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie