Jump to content
konuss

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1903 build 18362.239 {x64} by KoNuSS v16.07.19 (esd) [PL][2019]

Recommended Posts

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1903 build 18362.239

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v1903 zbudowanych 18362,30. Wersja wyjściowa to najnowsza 18362.239. Ogólnie system jest bardzo stabilny nie ma porównania z moimi poprzednimi modami. JEDNO ALE... NIE ZALECAM STOSOWAĆ DODATKOWYCH TWEAK-ÓW ITP WŁĄSNYCH DODATKÓW - WYJASNIENIE: System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność - pojawiają się błedy sfc oraz jak moja walka osobiśći odrazu brak możliwości aktualizacji przez Windows Update. To zajeło mi prawie 2 dni robocze aby znaleść gdzie co siedzi.

Download:

Mały opis od siebie od dziś już nie będe pracował nad modem wersji 1809 - dlatego też zniknęły opis i linki poprzednich wersji !!

AKTUALIZACJA:

Download KB4135051 (OS Build 17134.5)

add.reg =Dzięki temu gdy klikniesz Prawym na plik .cab będziesz miał opcje: Zainstaluj aktualizacje z pliku CAB

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

eNnvdKu.jpg

Download

17134.1.180410-1804.RS4_RELEASE_CLIENTMULTI_UUP_x86FRE_PL-PL.ISO

Ogólnie powiem tak. Nie dodałem tej aktualizacji do obrazu ponieważ. Oficialnie jest to build 17134.1 - z orginalnej płyty. Aktualizacja która umieściłeś pochodzi z wersji Inider, lecz w oficialnym kanale się nie pojawiła.

Nie to jest moja modyfikacja z orginalnego obrazu - ogolnie po przestudiowaniu przeróbek własnie z tamtej modyfikacji stworzyłem własną - czystą

Guest
Teraz, konuss napisał:

Nie to jest moja modyfikacja z orginalnego obrazu - ogolnie po przestudiowaniu przeróbek własnie z tamtej modyfikacji stworzyłem własną - czystą

Od razu milej się czyta, będę obserwować temat.

22 godziny temu, linupsiarz napisał:

brak wersji x86? serio? miejcie na uwadze że niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

Po dzisiejszej aktualizacji KB103721 Build: 17134.5-17134.48

System rewelacyjny, zajmuje na dysku 10Gb, wszystkie aktualizacje działają. Przeinstalowałem wersję rosyjską, i zostanę przy tym Systemie na bardzo długo, polecam wszystkim.

W dniu 8.05.2018 o 13:28, linupsiarz napisał:

niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

Wobec tego mają CPU bez sprzętowej wirtualizacji i sami siebie katują, uruchamiając systemy w VM. 

Bezsens. 

W dniu 8.05.2018 o 13:28, linupsiarz napisał:

brak wersji x86? serio? miejcie na uwadze że niektórzy potrzebują do maszyn wirtualnych a ich procesor nie wspiera wersji x64 [w maszynie wirtualnej]

To co ty za sprzęt masz ?? Poszukaj w biosie VT czy inne virtual technology i daj na enabled :)

2 godziny temu, uf000 napisał:

konuss słuchaj a jakiś aktywator nie będzie potrzebny?? 

Tutaj masz nieco o aktywatorach.

A co do defendera - wybaczcie, zielony jestem trochę w systemowych bebechach - jeśli w tej modyfikacji Defender jest wywalony, da się w jakiś sposób go samemu reaktywować? Jakąś aktualizacją czy coś?
Czy po prostu sprawniej będzie dorwać .iso i DISM++'em sobie to samemu dostroić, podobnie jak w tej modyfikacji ale z defenderem?

Kiedy wersja na czerwiec? RS4 czyli april update czy to jakieś release preview?

Z tego co widzę to jedyna aktualna wersja windy poza klasycznym winclubem, reszta bazuje na 1709 albo innych starociach.

Nie działa mi po zainstalowaniu systemu ikonka "search" na pasku. Klikam w nią i nic się nie dzieje, nic nie pojawia. Próbowałem już kombinować z Windows Search lecz nic to nie dało. Miał ktoś podobny problem?