Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

Ale takich życzeń za chwilę będzie mnóstwo - rozumiem jeśli chodzi o podstawowe rzeczy które nie działają - ale nie o prywatne zachcianki!

NAPISZ PW - ZAOFERUJ CENĘ ZA PRYWATNY MOD WEDŁUG SWOICH PREFERENCJI - MOŻE CI - I NNYM ZROBI !

POZA TYM TAKI MOD JEST TYLKO NA MIESIĄC - CHYBA ŻE ZABLOKUJECIE AKTUALIZACJE - CO MIESIĘCZNE  AKTUALIZACJE I TAK PRZYWRÓCĄ USUNIĘTE KOMPONENTY - I NA RAZIE NIE MA NA TO SPOSOBU.

TO NIE JEST KONCERT ŻYCZEŃ !

Już raz pisałem - jeśli będzie spełniał życzenia wszystkich - w końcu zrobi orginał.

 

Jeśli ktoś chce mieć system - iso do instalacji - z tym co chce zapraszam na stronę MDL - jest tam kilka narzędzi, które umożliwiają SAMEMU zrobić własne iso - TROCHĘ SIĘ DOKSZTAŁCIĆ - NIE TYLKO CZEKAĆ NA GOTOWE.

TO NIE JEST REKLAMA TEJ STRONY - tylko odpowiedż do tych, którzy w różnych tematach modów narzekają że im czegoś brakuje.

 

I czytać, czytać, czytać - niedługo sami zrobicie sobie to co chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zbigniew59 napisał:

Ale takich życzeń za chwilę będzie mnóstwo - rozumiem jeśli chodzi o podstawowe rzeczy które nie działają - ale nie o prywatne zachcianki!

NAPISZ PW - ZAOFERUJ CENĘ ZA PRYWATNY MOD WEDŁUG SWOICH PREFERENCJI - MOŻE CI - I NNYM ZROBI !

POZA TYM TAKI MOD JEST TYLKO NA MIESIĄC - CHYBA ŻE ZABLOKUJECIE AKTUALIZACJE - CO MIESIĘCZNE  AKTUALIZACJE I TAK PRZYWRÓCĄ USUNIĘTE KOMPONENTY - I NA RAZIE NIE MA NA TO SPOSOBU.

TO NIE JEST KONCERT ŻYCZEŃ !

Już raz pisałem - jeśli będzie spełniał życzenia wszystkich - w końcu zrobi orginał.

 

Jeśli ktoś chce mieć system - iso do instalacji - z tym co chce zapraszam na stronę MDL - jest tam kilka narzędzi, które umożliwiają SAMEMU zrobić własne iso - TROCHĘ SIĘ DOKSZTAŁCIĆ - NIE TYLKO CZEKAĆ NA GOTOWE.

TO NIE JEST REKLAMA TEJ STRONY - tylko odpowiedż do tych, którzy w różnych tematach modów narzekają że im czegoś brakuje.

 

I czytać, czytać, czytać - niedługo sami zrobicie sobie to co chcecie.

popieram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale ten mod chyba nie jest dla mnie, a szkoda :-(

Brak możliwości uruchomienia i zainstalowania oprogramowania Nahimic (sterowanie dźwiękiem) i WPD, programy IPFilter (do qBittorrnt), LightBulb (sterowanie jasnością ekranu) dają się zainstalować, ale nie uruchomić. Nie wiem jakie jeszcze niespodzianki mogą mnie czekać :-) Może ktoś mnie oświeci, gdzie jest problem ?

A i przeglądarka Slimjet tak jest "czytana" przez system.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pietrii napisał:

Po zainstalowaniu systemu Google Chrome automatycznie włącza się wraz ze startem systemu. Wyłączyłem autostart i wszystko w msconfig i nic nie dało. Da się jakoś to wyłączyć? 

Prawym przyciskiem myszy na znaczek google Chrome na pasku obok zegarka i odznacz fajke.

W dniu 21.06.2019 o 02:47, nexxus1 napisał:

Sorki, ale ten mod chyba nie jest dla mnie, a szkoda :-(

Brak możliwości uruchomienia i zainstalowania oprogramowania Nahimic (sterowanie dźwiękiem) i WPD, programy IPFilter (do qBittorrnt), LightBulb (sterowanie jasnością ekranu) dają się zainstalować, ale nie uruchomić. Nie wiem jakie jeszcze niespodzianki mogą mnie czekać :-) Może ktoś mnie oświeci, gdzie jest problem ?

A i przeglądarka Slimjet tak jest "czytana" przez system.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ewidentnie problem z licencją.Wszystkie wyżej wymienione programy przetestowałem i działają poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy zapominają, że jest prawy klawisz myszy lub win+x do takich rzeczy-niekoniecznie wyszukiwarka.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nexxus1 napisał:

Naprawdę ? Laptop MSI GV62 7RD zakupiony u operatora PLAY rok temu, zaszyta licencja cyfrowa :-) Z nudów spróbuję jeszcze raz zainstalować system i może tym razem magicznie się odmieni.

 

Ja laptopa MSI nie mam, ale mam MSI X470, instalowalem sterowniki dzwieku i aplikacje Nahimic zgodnie z informacja na stronie msi

 

Cytat

UWP version application, please get it from Microsoft Store.
Install Nahimic 3 when using Realtek HD Universal Driver

Cytat

Must update Nahimic 3 in Microsoft store after updating Realtek HD Universal Driver.
Recommend installing this driver for Windows 10 RS3 or later versions.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zbigniew59 napisał:

Może niektórzy zapominają, że jest prawy klawisz myszy lub win+x do takich rzeczy-niekoniecznie wyszukiwarka.

Skrót służy do uruchamiania aniżeli wyszukiwania.

Zapomniałem dodać, że właśnie mam zainstalowane startisback i mimo to nie szuka :( mam zainstalowaną wersję 2.8.5 (2.8.2 nie wiedzieć dlaczego instalator pokazuje, ze jest niezgodna z tym systemem choć 2.7.3 działa). Widocznie aby to działało muszą być komponenty Windows Search. Na innym laptopie mam wyłączoną wspomnianą usługę, ale każda wyszukiwarka działa tj. w startisback czy też eksploratorze plików.

Osobiście korzystam z tego, bo nawet wywołanie kalkulatora to jest wpisanie początku i pojawia się po chwili w wynikach, paint podobnie czy każda inna usługa, program. Jeśli miałbym przeklikiwać się, aby tylko aby znaleźć painta to jest to mało ergonomiczne - pomijam możliwość przypięcia aplikacji, bo to jest akurat rozwiązanie.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko działa cudnie (mod z 13.06.19), jedynie Microsoft Store ma ciągle bugi i trzeba cashe czyścić, ale to już wina M$ ;)

 

Mam tylko jeden dylemat, a mianowicie nie ma genialnego i prostego Windows Sandbox oraz Linux WSL, żeby terminal działał z linuxa. Nie można włączyć tych komponentów z ,,dodaj lub usuń programy". Nie są również wspomniane w usuniętych komponmentach, a zapewne nikomu nie przeszkadzały. Nie ukrywam, że głównie dlatego przeniosłem się z W8.1 na W10. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RetroN napisał:

U mnie wszystko działa cudnie (mod z 13.06.19), jedynie Microsoft Store ma ciągle bugi i trzeba cashe czyścić, ale to już wina M$ ;)

 

Mam tylko jeden dylemat, a mianowicie nie ma genialnego i prostego Windows Sandbox oraz Linux WSL, żeby terminal działał z linuxa. Nie można włączyć tych komponentów z ,,dodaj lub usuń programy". Nie są również wspomniane w usuniętych komponmentach, a zapewne nikomu nie przeszkadzały. Nie ukrywam, że głównie dlatego przeniosłem się z W8.1 na W10. Pozdrawiam :)

Działa Ci zdalny pulpit ? Mi działa ale, na wersji z 19-tego, ale jeszcze nie miałem czasu na testy, poza tym dużo bugów z tego co ludzie piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja w drodze. Ogolnie problem z uruchamianiem nie ktorych aplikacji lub zmiany ustawien lez po wirtualizacji aplikacji co sprzet to roznie dziala nie moge tego ujednolicic poki firma Microsoft nie zaprzestanie swych dzialan w stosunku aktualizacji tzn powracajace komponentu uslugi w okrojonych juz systemach. nie tylko ja z tym walcze. dlatego tez co wieksza aktualizacja zbiorcza wydaje nowy mod.

eidur i AlonsoPL lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja - ogólnie zaaktualizowałem w pierwszym poście co usuniete itd. Ale opiszę dokładniej tutaj. System jest napewno mniej obcięty od poprzednika - powód - zgłaszane przez was problemy z aplikacjami i nie tylko. Teraz wszystko działa według mnie i na tyle ile mogłem sprawdzić. Ogólnie zmieniona jest całkowicie opcja instalacji tzn. System już nie restartuje się po czystej instalacji aby wgrać tweaki .reg oraz zainstalować dodatkowe oprogramowanie. Wkradł się jeden błąd po instalacji gdy zaczyna się konfigurowanie konta wywala błąd - Wystarczy kliknąć przycisk spróbuj ponownie i odrazu się wyswietli konfiguracja konto Online Enteprise na dole mamy zmianę na konto lokalne oraz zwykłe konto online. Poprawię to przy następnym modzie po prostu za poźno to zobaczyłem. Nie wpływa to w ogóle na sam system. U mnie po instalacji system zajmuje 6,8 GB i zabiera 625 MB pamięci a procek stoi na 1 %. Instalacja - wyłacznie nowa czysta instalacja. Obraz ISO został celowo wyczyszczony.

2 minuty temu, jacobobbo napisał:

Pyytaniem na pytanie ;) Nie działa zdalny pulpit i programy oprócz tego google chrome backup nie znajduje nie przywraca, problem ze skanerem po wifi, sam konuss piszę jak to wygląda niżej.

- zdalny pulpit dziala

- oprogramowanie działa google chrome itp

- skaner i drukarki - celowo usuniete i celowo nie dziala !!!

 

zalecam instalacje nowego moda ;D

Wszystkie błędy wyżej opisane bugi itp !!! brak opcji lub możliwości instalacji oprogramowania NAPRAWIONE !!! Zalecam instalację najnowszej aktualizacji

manikcs, BGT i eidur lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konuss napisał:

Oczywiscie prosze was o opinie ja dzialam na nim dobra dobe pelne wykorzystanie. I nie zauwazylem narazie jakich kolwiek  bledow. Rowniez moze jakies opinie co dadac w kolejnej wersji...

podczas instalacji nie wywala zadnego błędu, to co pisałeś ze jakiś błąd z kontem jest ok. system śmiga przecudnie, bardzo szybki , drukarka działa po wifi, fifa śmiga, programy też, nie ma sie czego przyczepić niestety , brawo Konuss, dobra robota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, my_g0t napisał:

Niestety u mnie ten sam błąd od początku.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zdeinstalowałem urządzenie i nie wyskakuje przy ponownym skanowaniu więc nie wiem co to za zonk.

Szczerze bladego pojęcia pierwszy raz coś takiego się pojawiło 

eidur lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie