Jump to content
WinClub
konuss

[VIP]Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020]

Recommended Posts

23 godziny temu, mt17 napisał:

Mam firefoxa z kontem synchronizowanym, tylko na żadnym systemie mi nic takiego się nie działo

Opcje/Prywatność i bezpieczeństwo/Ciasteczka i dane stron/Usuwanie ciasteczek i danych stron

Stawiasz ptaka gdy chcesz by było czyszczone przy każdym zamknięciu przeglądarki lub odznaczasz by nie było.

W dniu 18.01.2020 o 17:02, kamiloxf napisał:

@konuss Pojawi się modyfikacja oparta o 19041 ?

mam problem z ta wersja nie wiem nie chce startowac mi instalka ;/

15 godzin temu, kamiloxf napisał:

@konuss
Czy planujesz w najbliższych dniach wydanie oparte o RTM 20H1 ?

walcze wlasnie z ostatnia wersja i mam problemy - nie wytlumaczalne dla mnie

13 minut temu, konuss napisał:

mam problem z ta wersja nie wiem nie chce startowac mi instalka ;/

walcze wlasnie z ostatnia wersja i mam problemy - nie wytlumaczalne dla mnie

mówisz o wersji 19041.21 ?

3 minuty temu, kamiloxf napisał:

mówisz o wersji 19041.21 ?

tak dokłądnie nie wiem czemu nawet orginalnie pobrane obrazu nie startuja u mnie w zaden sposob ;/

@konuss
Jeszcze jedno pytanko jak u ciebie wygląda opcja aktualizacji systemu  (nie chodzi mi tu o Windows Update ) a o przesiadkę na nowszą wersje pytam o to ponieważ bardzo często poprawiasz w obrazach jakieś błędy i czy po wydaniu przez ciebie nowszej wersji jest wymagany format systemu czy można to zrobić poprzez instalacje nakładkową ?

Bardzo fajny zoptymalizowany system poużywałem chwilę na swoim sprzęcie i nie mam zastrzeżeń, względem czystego 1909 działa o wiele szybciej. (prócz ikonek i braku możności zalogowania się do usług xboxowych ale to tylko moja osobista sprawa, nie musisz się denerwować)

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv :(

Tak wiele osób do mnie pisało prywatnie za co jestem serdecznie wdzieczny nie sadziłem że mam tak duze grono przyjaciół które zechce mi pomóc. Nie bede zakładał przez pseudo jakie strony zrzutki czy coś takiego nie bede nabijał innym piniedzy na swoim problemie. Ze swojej strony obiecuje wynagrodzic każdej osobie która mnie wesprze. Dzieki serdecznie.

Dane do wsparcia:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Za Twój trud i poświęcony czas w tworzenie modyfikacji M$ wysłałem drobną kwotę. Proszę cię, nie zaprzestawaj pracy nad nowymi projektami. Zgłoś sprawę do odpowiedniego organu może wszystko zakończy się pozytywnie. Trzymam kciuki

Nie wysłano przy użyciu Tapatalka

Za pomoc stworzę nagrodę dla 5 osób którzy pomogą mi w tym ciężkim czasie stworzę specjalne modyfikacje dla ich potrzeb i najlepiej wydajne dla ich sprzetów. Resztę uzgodnie przez PW za pomocą nicków z przelewów. Dziękuje serdecznie,

Rome and kamiloxf like this

W dniu 21.01.2020 o 15:12, konuss napisał:

Panowie Tragedia. Zostałem totalnie okradziony. Ktoś zdublowal moja kartę i wyczyscil mnie całkowicie. Zostałem bez środków do życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć moją pracę i wspomóc w tej dla mnie tragicznej sytuacji. Zapraszam na priv :(

Jeśli kasę wyprowadzili Ci kartą, to reklamuj w banku korzystając z procedury chargeback. Przygotuj się tylko na to, że możesz napotkać opór ze strony banku. Jest bardzo duża szansa, że bank Ci będzie musiał oddać pieniądze. 

Co do systemu - śmiga jak szalony, w końcu mam co instalować znajomym z "lapkami" 32GB eMMC. 

Czy można zastosować swoje ikony ? - Próbowałem ale bez zmian
Czy system za każdym razem będzie pytał o to aby coś zmodyfikować na dysku C o pełny dostęp , który udzielić musi KoNN ? - Tak wiem prawoklik "Uzyskaj pełny dostęp"

Narazie to tyle jakbym coś jeszcze znalazł dopiszę tutaj w Edit.

Nie przepadam za modyfikacjami ale zauważyłem , że nie korzystam z większości rzeczy na Windowsie 10 więc są one zbędne , co do systemu póki co jedna z lepszych jak nie najlepszych mod Win 10 Gratuluję włożonej pracy w moda jesteś mistrzem w swojej dziedzinie.

Jestem bardzo wdzieczny za pomoc. Dziekuje. Mam nowe modyfikacje 20H2 oraz 1909 lecz mam jeden ostatni problem jesli ktos moglby jeszcze wspomóc mnie doładowaniem 5 zł do play lub dołądowac mi numer 576388269 kwotą 5 zł moglbym wgrac nowe modyfikacje

7 minut temu, konuss napisał:

Jestem bardzo wdzieczny za pomoc. Dziekuje. Mam nowe modyfikacje 20H2 oraz 1909 lecz mam jeden ostatni problem jesli ktos moglby jeszcze wspomóc mnie doładowaniem 5 zł do play lub dołądowac mi numer 576388269 kwotą 5 zł moglbym wgrac nowe modyfikacje

Gotowe

as1as likes this

Nie mogę się zalogować do konta office 365  - na stronie usunięto wszystkie urządzenia - niestety nie da się zalogować np w aplikacji excel.... czy ktoś ma taki sam problem..? Najmocniej przepraszam ,że  nie dotyczy to Windowsa, ale ma ktoś może pomysł jak to naprawić?

5 minut temu, martinooo napisał:

Nie mogę się zalogować do konta office 365  - na stronie usunięto wszystkie urządzenia - niestety nie da się zalogować np w aplikacji excel.... czy ktoś ma taki sam problem..? Najmocniej przepraszam ,że  nie dotyczy to Windowsa, ale ma ktoś może pomysł jak to naprawić?

konto z allegro ?

@Martinooo

Sprawdziłeś czy nie masz wpisów w firewall lub hosts, blokujących komunikację z serwerami microsoftu?

Cytat

c:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

Skasuj wszystkie wpisy,  jeśli jakieś są. Sprawdź czy usługa webclient nie jest wyłączona.

Spróbuj zalogować się przez przeglądarkę, internet explorer.

Jaki masz wynik jak wysyłasz ping do serwera? 

Mi nie działa biometria. Pomimo włączenia usługi w gpedit.msc.

Na niemodyfikowanej wersji wszystko działało.

Próbowałem uruchomić logowanie za pomocą biometrii według poradnika:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

lecz bez rezultatu.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Pozdrawiam.