Jump to content
WinClub
pazikk

Jak usunąć omiga-plus.de

Recommended Posts

Siemanko wszystkim. Ostatnio zainstalowało mi się omiga-plus.de w przeglądarce chrome. Za chiny nie mogę usunąć jej, próbowałem ręcznie przez wyszukanie jej na dysku, później w rejestrze. Używałem ccleaner'a, zainstalowałem nawet kasperskiego ale on też nie poradził sobie z tym ustrojstwem. Może jest jakiś program w stylu hijackthis tylko na win 8.1 ? 

samo sie nie zainstalowało, tylko pomogles boś głupi, bez urazy ale kazdy wie ze ściagane przez menadzery pobierania trza zawsze wybierać zaawansowane... wejdź w główny folder przegladarki i tam otworz bezposrednio a nie przez skrot gotowy i sprawdx

Właśnie nie korzystałem z menedżera pobiernia, tylko ściągnałem sam progam ze stronki dobre programe, a że moja myszka się psuję to czasami robi podwójne kliknięcie zamiast pojedynczego i w taki oto sposób poszło. I teraz muszę z tym walczyć. Zaraz zobacze czy eset smart security z tym wygra.

To, też może warto przeczytać: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   , lub inne: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest Schuster
Usunąć adware z pomocą adwcleaner. 

Czasami też [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przyszłościowo. Zainstaluj Unchecky
Pobrać można stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7253171Przechwytywanieg.PNG

Filmik z działania: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Unchecky to darmowe i skuteczne narzędzie, służące do wykrywania i ostrzegania użytkowników przed niebezpiecznymi aplikacjami (typu PUP), pojawiającymi się w czasie instalacji różnych programów w systemie operacyjnym.
Program podczas działania kreatora instalacji analizuje wszystkie oferowane przez niego opcje, wykrywa te, które odpowiedzialne są za instalację dodatkowych składników i automatycznie je odznacza. Co więcej, Unchecky potrafi również ostrzegać użytkownika gdy ten przez swoją nieuwagę (niewiedzę) zaznaczy w instalatorze opcje powodujące instalację w systemie zbędnych komponentów.
Program Unchecky zapobiega instalacji szkodliwych aplikacji typu adware, pasków narzędziowych (toolbary) – Delta Search, Babylon, Conduit, Ask czy SweetIM. Często mamy do czynienia z darmowymi programami, które w instalatorze posiadają złośliwy kod lub inne niebezpieczne dodatki.
Tego typu zagrożenia potrafią zaśmiecić przeglądarkę internetową, a nawet cały system Windows.
Głównym celem programu jest automatyczne wykrywanie z instalatorów, potencjalnie niebezpiecznych i złośliwych dodatków i rozszerzeń. Podczas instalacji dowolnego programu pobranego z internetu, przeprowdza analizę instalatora i w momencie wykrycia podejrzanego kodu informuje o tym użytkownika. Program Unchecky nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i działa w tle systemu operacyjnego.

BTW. Asystent dobrych programów.

1191024Przechwytywanie.PNG

To, też może warto przeczytać: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]   , lub inne: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Podałeś złośliwy program SpyHunter lub jego forka.

Do autora: Nie używaj asystentów pobierania i przy instalacji odznaczaj dodatki, bo Ty wywołałeś to.