Skocz do zawartości

Nasze wyniki Speedtest


Rocking

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, wiktorynek napisał:

99,9% kart sieciowych LAN i ruterów 1Gb/s pozwala na transfer nieco powyżej nominalnych 1Gb/s.

Masz pewnie w umowie klasycznie zapis "Do" u mnie jest 990Mb/s a upload 970Mb/s ale te kilka Mb to mnie nie interesuje choć  w umowie nie mam zapisu Do tylko symetryczne 1Gb/s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange światłowód o prędkości 1Gb/s. Wynik:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Przy włączonym facebooku i tym forum. Pewnie jakbym zgasił te dwie strony, to może i byłby lepszy wynik. 

Edytowane przez smallman199705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jest nawet dedykowany dział... fajnie bo już miałem zakładać kolejny temat :)

 

U mnie skromnie:

269180025

 

10516959608.png

 

 

pomiary niemal w jednym czasie i bardzo duża różnica w DL.

Ponowny test przed chwilą, nieco podobnie:

269182534

 

 

10517154894.png

 

 

A

Jako, że część forumowych Kozaków używa witryny speedtest.net czy jest ona bardziej wiarygodna niż speedtest.pl ?

 

B

Czy operatorzy mogą coś kombinować, bo transfery testowe w ciągu dnia tylko nieco gorsze, a samo pobieranie już bardzo powolne i na pewno z niższymi prędkościami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian - 900/900 Mb/s, 36,90pln miesięcznie i umowa na czas nieokreślony: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wyniki są zawsze powyżej, ponieważ organizacja non profit gwarantuje każdemu transfery zapisane w umowie.

Ping też jest zawsze 0 lub 1 ms

net1.jpg

 

net2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiktorynek napisał:

U mnie bez zmian - 900/900 Mb/s, 36,90pln miesięcznie i umowa na czas nieokreślony: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wyniki są zawsze powyżej, ponieważ organizacja non profit gwarantuje każdemu transfery zapisane w umowie.

Ping też jest zawsze 0 lub 1 ms

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

I podlasie będzie cały czas zacofane....

Zazdroszczę takiego internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiktorynek napisał:

Wyniki są zawsze powyżej, ponieważ organizacja non profit gwarantuje każdemu transfery zapisane w umowie.

To ja przytoczę rozmowę z infolinią UPC ( zadzwoniłem z ciekawości jak mieli promocję w czarny piątek ) facet na koniec tak się zakręcił jak młynek do kawy że już nie wiedział co odpowiedzieć !.
- oferujecie internet do 1 Gb/s i  upload do 80 Mb/s tak, a co to znaczy do ? go to może być i 400,500,250 Mb/s 
- odp. ale przecież żadna firma nie gwarantuje  1 Gb/s na 1 Gb/s i przepisy unijne mówią że nie może być niższa niż 40 % :OI
- to biorąc Pana wyjaśnienia to jak będzie 420 Mb/s przez cały czas to będzie ok bo nie jest niższa  niż 40 % !? :22
- odp. ( brak konkretów ) mamy taką ofertę jak  Pan czytał
- piszecie Państwo że oferujecie światłowód a ja wiem że w naszym budynku nie ma takiej instalacji tylko są stare kable z przed 20 lat
- odp. mamy dochodzi do węzła lokatorskiego :cwl:
- a do mieszka co !?
- odp. a do mieszkań nie musi na tych co są to i ponad 1 Gb/s można przesyłać :laie_67:
Dalej to już szkoda przytaczać bo tak się zakręcił   w " zeznaniach " że czekałem kiedy powie Panie bierzesz  Pan to czy nie.
Tragedia to mało powiedziane oni są jeszcze chyba w 19 wieku no ale oferują światłowód do 1 Gb/s.
Dobrze że mnie to nie dotyczy mam światłowód 1333 Gb/s / 1333 Gb/s i tak jak wiltorynek narzekać nie mogę ale współczuje tym co nie mają takiej dostępnej usługi jak my gdzie to do węzła światłowód tak a już do mieszkania niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie