Skocz do zawartości

Win JG7 ThinPC


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, rustin napisał:

O co chodzi z tym czy nagrane na dysk ssd? Jeżeli nie ma dysku wybieramy nie?

Jak wybierzesz że zainstalowane na SSD to się włączają skrypty optymalizujące pod kątem tego rodzaju dysku i wyłącza niektóre funkcje które mogą pogorszyć/uszkodzić dysk SSD np. Defragmentację Dysku.

rustin lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Przy próbie instalacji programu Xentry wyskakuje informacja o braku usługi ,, Message Queuing ,,

Czy i jak można doinstalować tę usługę, Poza tym mod o wiele szybszy niż  JG Starter , na którym nie ma z tym problemu.

Proszę o sugestie w tym temacie.Pozdrawiam.

W tym modzie nie ma właśnie tej funkcji , nawet w rejestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, IMF napisał:

A co zmieniałeś w biosie poza wyłączeniem secure boot i oczywiście zmiana kolejności bootowania?

 

 

 

 

5 godzin temu, Windowsthin napisał:

 

A co zmieniałeś w biosie poza wyłączeniem secure boot i oczywiście zmiana kolejności bootowania?

U mnie jak już się udało ustawić, żeby w ogóle ruszyło, to pojawia się taki komunikat

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Windowsthin, po wielu przygodach (na Dell'u siostry) zainstalowałem WinTP - wymagało to wielu prób.

 

Ostatecznie:

- przygotowałem Rufus'em pendrive z instalką (pod MBR/BIOS),

- usunąłem wszelkie partycje,

- w Bios'ie zmieniłem tryb na "Legacy" oraz kolejność uruchamiania, wyłączyłem "wirtualizację" i "Secure Boot".

 

Niestety na moim modelu (Inspiron 5577), mimo wszystko nie udało mi się tego powtórzyć. Wszelkie "magiczne sposoby" zawiodły. Przeszkodą m.in. jest u mnie procesor 7-gen. Jeśli udawało mi się już zainstalować Windows, to po restarcie otrzymywałe przeróżne kosmiczne komunikaty i sytem nie startował. Po dwóch tygodniach walki, poddałem się (mam rodzinę = małe dzieci i obowiązki). [emoji20]

 

Niech Moc będzie z Tobą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2018 o 09:54, srom-otnik napisał:

 

Dla tych Userów, którym podobały się czarne ikony w moich wcześniejszych edycjach wrzucam suplement,

który podmienia 3 pliki systemowe: explorer.exe, imageres.dll i fontext.dll.

 

Instalator znajdziecie w TUNING\Wygląd, po uruchomieniu podmieni pliki i wymusi restart. Ponieważ to archiwum SFX, to niektóre antywirusy mogą uruchomić instalator w "piaskownicy" i będzie bez efektu..., mogą również potraktować to jako złowrogie  paskudztwo i skasować plik... Zalecam przed uruchomieniem wyłączyć ochronę antywirusową.
 
Po restarcie na pulpicie znajdziecie 2 pliki: File Replacer i fotoinstrukcję jak z jego pomocą w pełni załadować wygląd ikon.

Siemka jak moge odinstalowac te ikony i wrocic do org?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie