Skocz do zawartości
darkowal

Insider Preview Win 10 Lean X86/X64 PL (17655 RS-PRERELEASE)

Rekomendowane odpowiedzi

nfdOX3i.png

Wersja x86 17655 RS PRERELEASE zawiera:

7xdlfNx.png

Download:

17655.1000.180420-1850.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_UUP_X86FRE_PL-PL.ISO

Rozmiar: 2.91 GB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

DzUmUDJ.png

Download:

17655.1000.180420-1850.RS_PRERELEASE_CLIENTCOMBINED_UUP_X64FRE_PL-PL.ISO

Rozmiar 4.13 GB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakos dziwny windows bo explorer edge nie da sie ściągnąć wgl . Nie chce mi wlaczac Steam bo blad plik "steamui.dll" kilka razy sprobowalem naprawic i nie dziala wgl. Panel sterownia jest pusto i nie wiem jak odinstalowac programy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@olek1305 to jest wersja lite, okrojona przez sam Microsoft. Normalnym jest, że gry mogą nie działać. 

Cytat

Oprogramowanie podobno powstaje z myślą o urządzeniach wyposażonych tylko w 16 GB pamięci na dane. Mówiąc krótko, znajdziemy je głównie w tanich tabletach z segmentów low-end oraz mid-range. Sam Windows 10 Lean ma być o około 2 GB lżejszy od Windowsa 10 Pro, co pozwoli jego użytkownikom na m.in. mniej problemowe instalowanie aktualizacji niż ma to miejsce w przypadku standardowych edycji Windowsa 10.

Cytat

Windows 10 Lean oferuje wsparcie dla klasycznych programów Win32. Został ogołocony z wielu wbudowanych funkcji i składników, ale obsługi starszego oprogramowania go nie pozbawiono. Warto dodać, że instalacja zawiera około 50,5 tys. mniej plików w porównaniu do edycji Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, olek1305 napisał:

jakos dziwny windows bo explorer edge nie da sie ściągnąć wgl . Nie chce mi wlaczac Steam bo blad plik "steamui.dll" kilka razy sprobowalem naprawic i nie dziala wgl. Panel sterownia jest pusto i nie wiem jak odinstalowac programy.

W wersji S jest tylko dla lekkich komputerów jak Tablet lub Chromebook 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.04.2018 o 11:16, Michal90 napisał:

Ktoś już może zainstalował i może podzielić się wrażeniami?

Po prostu dla dzieciaków. Regedit nie  ma, wszystko co ma rozszerzenie .msc nie działa do zarządzania dyskami też nie wejdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.04.2018 o 11:16, Michal90 napisał:

Ktoś już może zainstalował i może podzielić się wrażeniami?

Po instalacji wersji Lean x64 nie masz dostępu do większości ustawień systemu (dosłownie) więc dla mnie odpada.

Wersja pro wykrzaczyła mi się po 1 dniu (zielony screen) zastosowałem tylko O&O Shut Up.

Jeśli więc miałbym osobiście go polecać, to nie, dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi