Jump to content
WinClub
remek002

Windows 10 1709 Enterprise LTSB x64

Recommended Posts

System "hybrydowy" na bazie  Windows 10 1709 Enterprise x64 , który praktycznie jest "czystym systemem" bez większych modyfikacji, choć nie jest to w 100% wersja LTSB, ale aktywuje się jako LTSB oraz ma ten sam ProductPolicy co LTSB itp. i może zawierać jakieś błędy.

Nie dodawałem najnowszych aktualizacji, bo i tak będą kolejne, a tak na dzień dzisiejszy aktualizacje instalują się prawidłowo i system wydaje się być "czysty" do dalszej "modyfikacji"o ile komuś będzie odpowiadał.

Sklep oraz Edge zostawiłem, jak ktoś nie potrzebuje może usunąć.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Rozmiar ISO 2,27GB

Link:

Sumy kontrolne ISO:

Aktywacja:

maska007 likes this

Nie, to nie jest System z "trybem S".

Jest to w pełni funkcjonalnym systemem jak wersja LTSB, czyli można instalować normalne programy itd.

Wcześniej źle sprecyzowałem opis.

Link do systemu już dodany.

Być może pojawi się wersja 10.0.1713x.x

System po usunięciu zbędnych śmieci od MS dużo lepiej/szybciej działa niż wersja 10.0.16299.x

System zainstalowałem, instalacja przebiegła bardzo szybko (10 minut), najszybciej z instalowanych do tej pory Systemów. System zajmuje na dysku 15,5 Gb. Uruchamia się szybko, jest bardzo szybki. Wszystkie aktualizacje zainstalowały się bez  problemu, sterowniki również, nawet do mojej bardzo starej drukarki (HP 690C). Obecnie po aktualizacji Jest 16299.371. Można instalować, polecam. remek002 podziękowanie za System, jeżeli będzie powyższy System, proszę o wstawienie.

Czyli ten systemik jest sztos i nadaję się do korzystania codziennego po aktualizacji nie wywala błędów i wszystko dobrze chodzi?

Pytam bo zamierzam wgrać jako główny system i poszukuje stablinego moda ale także dobrze zrobionego. I wydaję się ,że ten taki jest.

16 godzin temu, cingos77 napisał:

Czyli ten systemik jest sztos i nadaję się do korzystania codziennego po aktualizacji nie wywala błędów i wszystko dobrze chodzi?

Pytam bo zamierzam wgrać jako główny system i poszukuje stablinego moda ale także dobrze zrobionego. I wydaję się ,że ten taki jest.

Pisze powyżej, więcej nie ma nic do dodania.

Panowie, ja mam za to pytanie innej natury... Postawiłem ten system na lapku Lenovo Z50-70. Normalnie mam dwie karty graficzne, Intela i nVidii (860M). Po instalacji tego systemu mam w menedzerze urządzeń tylko kartę Intela. Nie widać w ogóle karty nVidii, nawet jako nieznanego urządzenia, tak jakby ta karta w ogóle nie była obecna w laptopie... Dodam że nie było nic grzebane w "BIOSie" o ile to BIOSem można nazwać, bo tak ubogie w ustawienia że to szok, w ogóle nie znalazłem opcji do wyłączenia grafiki w BIOSie... Może ktoś pomóc??

Po pierwsze zainstaluj prawidłowo sterownik od intela do tej grafiki a nie gunwo z WU, po drugie poszukaj opcji optimus w biosie i daj na enable, po trzecie odpal sterownik nvidii i niech samo karte wynajdzie :)

No wiec tak, w BIOSie NIE MA ŻADNEJ opcji dotyczącej kart graficznych pod jakimkolwiek względem, po drugie, sterownik oficjalny ze strony lenovo, a nie żadne gunwo z WU, po trzecie, nawet jak nie bylo sterowników żadnych do grafiki, nie było w Menadżerze urządzeń żadnej opcji typu nieznane urządzenie, i nie ma do tej pory, wszystkie sterowniki zainstalowane poprawnie. Sterownik z nVidii się ściąga właśnie, zobaczymy czy w ogóle odpali.

EDIT: Przy próbie instalacji sterowników nVidii pobranych ze strony lenovo, a takze nVidii dostaje komunikat ze nie wykryto zgodnego sprzętu... Na innych wersjach windowsa tego problemu nie bylo... Czyzby ta wersja jakaś felerna???

W dniu 31.05.2018 o 22:35, MatiWaldi napisał:

EDIT: Przy próbie instalacji sterowników nVidii pobranych ze strony lenovo, a takze nVidii dostaje komunikat ze nie wykryto zgodnego sprzętu... Na innych wersjach windowsa tego problemu nie bylo... Czyzby ta wersja jakaś felerna???

Spróbuj najpierw zainstalować sterowniki do karty zintegrowanej a potem te od nvidii :)

EDIT: przeczytałem, że masz sterowniki ze strony lenovo, spróbuj może ściągnąć sterownik ze strony intela (do integry)? Te na stronce lenovo potrafią być czasem przestarzałe

Edited by pelek12
dodanie dodatkowej informacji

Ściągnąłem już masę sterowników, nic nie działa, nawet Aida Extreme widzi tylko kartę Intela... inny Windows i to samo...prawdopodobnie zjarała się grafika Nvidia i to dlatego... 

Lepsza wersja od twojej slim x64 przynajmniej drukarka działa normalnie:) liczę na nowszą wersję z działającą drukarką i skanerem w moim przypadku;)

@MatiWaldi jężeli masz kartę PCI express spr. w biosie ustawienie "PCI" lub "PEG"

1 godzinę temu, 8rasta napisał:

Lepsza wersja od twojej slim x64 przynajmniej drukarka działa normalnie:) liczę na nowszą wersję z działającą drukarką i skanerem w moim przypadku;)

@MatiWaldi jężeli masz kartę PCI express spr. w biosie ustawienie "PCI" lub "PEG"

System jest w porządku, musisz mieć właściwe sterowniki do drukarki i skanera. Ja w wersji slim x64 mam zainstalowaną bardzo, bardzo starą drukarkę Hp 690C, pracuje idealnie, wszystko zależy od właściwych sterowników.