Jump to content

Windows 7 profil uzytkownika nie loguje sie

Recommended Posts

Witam od jakeigos czasu mam problem z logowaniem sie do systemu, laptop po restarcie wyswietla taki o to komunikat

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie da sie zalogowac, prowadze sprzedaz laptopow i tez kilku klientow bylo u mnie z tym problemem nawet tacy ktorzy kupili 2 miesiace temu laptopa, a problem zauwzylem nie dawno, nawet na swiezo wgranym systemie,

ja tak glowkuje czy to nie jest cos z microsoftu zwiazane z aktywowaniem 2 laptopow z tego samego klucza? system instalowalem z 2 roznych obrazow od mr t i od kogos innego tu z forum i jest to samo... niewiem czy moze pendivy mam zle czy co.. ktos sie spotkal z takim problemem?

Windows 7 Home Premium na oryginalnym kluczu ze spodu laptopa, ASUS, windows update wyłaczony, pomimo tego stało się to samo. Przywracanie systemu rozwiązało problem na 1 dzień, kolejny błąd i postanowiłem założyć nowe konto administratora i z nowego usunąłem stare, na razie wszystko ok. Ale to musiało być coś od nich.

Ja też się podepnę, ostatnio cioca dała mi lapka - toshibe L850 z Win 7 gdzie profil się wysypał. Sprawdziłem dysk, był OK, to go naprawiłem standardową metodą - edytorem rejestru. Ale na drugie dzień to samo. Przeinstalowałem system, zainstalowałem co trzeba było (w tym własnie chyba antywirusa od microsoftu - mowicie że to przez to?) - i po paru dniach też profil padł na czystym systemie... ale po paru uruchomieniach się sam naprawił. Narazie działa ale nie wiem co o tym myśleć?