Skocz do zawartości
Arizona

Pomoc W Wyborze Czytnika Kart Pamięci Wewnętrznego Do Komputera Stacjonarnego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie planuję zakupić czytnik wewnetrzy kart pamięci i nie wiem jaki wybrać zaznaczam że posiadam płytę główną msi 250 pro vhd i nie wiem pod co to się podłącza a podoba mi się ten czytnik MODECOM CR-110 i on ma takie wtyczki/kable do podłączenia i nie wiem czy mógł bym go pod moją płyte podłączycz te wszystkie kable a czytnik bym montował w obudowie zalman z3 plus proszę o radę i jak polecenie czytnika .

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napierdzieliłeś treści takimi wołami że nie mieści się post na ekranie :)

i do tego błąd w nazwie płyty bo masz zapewne tą msi B250 pro vhd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Usb 3.0 wyprowadzone na front obudowy? Jak nie to zmień obudowe i kup czytnik na usb 3.0. Wyjdziesz na tym najlepiej.

A jak masz to tylko kup czytnik. Ten jest beznadziejny poza dodatkowymi usb3.0 ktorych i tak mozesz nie miec gdzie podpiac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i macie racje chodz ja nie mówię że musi być akurat ten czytnik co podałem w opisie może być tez z samymi wejściami na karty a wtedy taki się chyba podłącza jednym kablem i wydaje mi się że taki już mógł bym podpiąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi