Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 LTSB x64

Recommended Posts

40 minut temu, moszter napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam, steel series nie widzi mojej klawiatury - Laptop MSI GE 62 2QF

Edit- w menadżerze urządzeń widzi klawiaturę jako Steel Series

Edit - działa po reinstalacji sterowników i odłączeniu i podłączeniu urządzenia, no i wiadomo restart :)

W dniu 16.07.2018 o 00:38, srom-otnik napisał:

Usługę VSS (i nie tylko) wyrzucam równocześnie, gdy kasuję komponenty kopii zapasowych i przywracania systemu - jest ona niezbędna do działania tych funkcji

Witam,Prosze o pomoc mi skonczyły sie juz pomysły, do rzeczy mam wersje Lite w ktorej podobno mozna utworzyc punkt przywracania systemu i tworzenie obrazu systemu. Obie funkcje nie działaja. optymalizator uslug poprawnie skonfigurowany. zarzadzanie systemem uslugi kopiowania woliumów w tle ustawiłęm na reczny dalej wywala bład (0x80042302) Pomocy bardzo mi zalezy na Obrazie systemu.

dziekuje pozdrawiam

20 godzin temu, MrCongus napisał:

Witam,Prosze o pomoc mi skonczyły sie juz pomysły, do rzeczy mam wersje Lite w ktorej podobno mozna utworzyc punkt przywracania systemu i tworzenie obrazu systemu. Obie funkcje nie działaja. optymalizator uslug poprawnie skonfigurowany. zarzadzanie systemem uslugi kopiowania woliumów w tle ustawiłęm na reczny dalej wywala bład (0x80042302) Pomocy bardzo mi zalezy na Obrazie systemu.

dziekuje pozdrawiam

Generalnie na najbardziej okrojonej wersji używałem acronis true image do robienia kopii i to dobrze dosyć działało. Poza tym wybacz, nie umiem Ci pomóc w naprawieniu kopii zapasowej windy :p

19 godzin temu, Inoneedsupport napisał:

A mam jedno pytanie, bo przy instalacji systemu ukazuje mi się błąd 0x000000f 

jaki masz sprzęt, czy sprawdzileś sumy kontrolne?

14 minut temu, MeshuXD napisał:

Można zainstalować z pendrive? 

tak tylko musisz nagrac iso rufusem lub innym programem

Sromotnik napisał, że pierwszy nowy mod - wind ltsc 2019 - udostępni niedługo - może warto poczekać?

Z drugiej strony wiktorynek w innym temacie napisał że ta wersja - tzn. ten build jest najlepsza z wydań wind 10.

Ja na tej modyfikacji miałem kilka problemów, które rozwiązałem.

Ale nie potrafię rozwiązać problemów z skalowaniem aplikacji - TRAGEDIA - pełny ekran  a okienka takie małe że prawie nic nie można przeczytać. Na LTSC 2019 - na którym teraz jestem -no problem z skalowaniem.

Te problemy na karcie nvidia.

Mam ekran 4k - może dlatego te problemy.

UWAGA!

Przy instalacji sterowników do karty graficznej wyskakuje błąd 

RTX 2060 / B450 - Ryzen 5 2600

=EDIT=

Zmiana na Win JG10 Pro x64 - Brak problemów, sterowniki się zainstalowały.

W między czasie będę czekał na LTSB x64 z aktualizacjami, bo przez to nie chciały się zainstalować. 

Edited by potrzebuje
mam rozwiązanie

Wszystko pięknie się zainstalowalo. Mam tylko problem z drugim dyskiem, nie widać go w eksplorerze.  Wchodzę zarządzanie dyskami i mam info że  Usługi Dysków wirtualnych są wyłączone i nie można dyskami zarządzać. 

Wgrałem wersja Ultra Lite.

Pomoże ktoś? Dziękuję 

@demo84 - Ustawienia usług na domyślne w Optymalizatorze i ewentualnie w Menedżerze Urządzeń odinstalować kontroler dysku i uruchomić ponownie system - powinien poprawnie wykryć i zainstalować brakujące urządzenie

Po restarcie systemu nie działa mi sieć WiFi. Przekreślony krzyżyk na ikonce internetu.

Nie mozna uruchomić Rozwiązywania problemów bo wywala błąd brak pliku msdt.exe w system32 

Ehhh ja to mam zawsze problemy 

Edit:

Ok w optmizatorze usług włączenie sieci WiFi załatwił sprawę ale w dalszym ciągu nie mam drugiego dysku w eksplorerze 

Edited by demo84