Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 LTSB x64

Recommended Posts

8 godzin temu, szymibtw napisał:

Osobny dział dla mistrza Sromotnika się należy! Jak się sprawuje ten system w porównaniu do 8.1 w grach? Są spadki fps?

U mnie parę klatek więcej niż na 8.1 ale każdy ma inaczej. Kwestia posiadanego sprzętu, konfiguracji systemu itp. itd.

Instalowaliście z UEFI czy standardowo na BIOSIE? W zależności , który wybraliście możecie powiedzieć czemu akurat ten? Jestem świeżo przed instalacją u siebie i zastanawiam się , w którym trybie..

1 godzinę temu, gsxr napisał:

Instalowaliście z UEFI czy standardowo na BIOSIE? W zależności , który wybraliście możecie powiedzieć czemu akurat ten? Jestem świeżo przed instalacją u siebie i zastanawiam się , w którym trybie..

MBR BIOS lub GPT UEFI :D musisz jedynie zmienić styl partycji dysku z mbr na gpt za pomocą nawet gparted live cd/usb

Rozumiem , ale zastanawiam się nadal , który wybrać :) nie jestem w stanie znaleźć w specyfikacji technicznej mojej karty graficznej (GTX 960M) czy obłusguje UEFI. Lecz jednak wybór padnie zapewne na UEFI

10 minut temu, gsxr napisał:

Rozumiem , ale zastanawiam się nadal , który wybrać :) nie jestem w stanie znaleźć w specyfikacji technicznej mojej karty graficznej (GTX 960M) czy obłusguje UEFI. Lecz jednak wybór padnie zapewne na UEFI

Instaluj na UEFI a zrobienie partycji mozesz zrobic gdy wyswietli sie menu instalki, 

Odpal instalator Windows, wciśnij Shift + F10

diskpart

list disk

select disk n (gdzie n to numer twojego dysku na liście)

clean

exit

15 minut temu, dziadzio napisał:

Nie moge tego zadnym aktyw. aktywować

Żadnym, czyli jakie sprawdzałeś?

Mi aktywowało bezproblemowo w wersji Core poprzez najnowszy aktywator od R@1n.

14 godzin temu, dziadzio napisał:

Nie moge tego zadnym aktyw. aktywować

Aktywuj   [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] , aktywuje każdy System i Office

Witam

Koledzy mam problem na zainstalowanej 10 wersja lite LTSB (ale także występuje ten błąd na 10Lite Sromotnika) problem jest następujący: gdy włączam Eksplorator plików przypięty do paska zadań otwiera się on po 3-4 sek, gdy włączam z menu start następuje to expresowo. Problem ten jest na obu windowsach, jakieś sugestie drodzy panowie?

Czy jest możliwość aktywowania DirectPlay na wersji core? Kiedyś się to robiło przez Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows w programach i funkcjach, ale na tej wersji ta lista jest pusta.

Guest qwer1

wielki ukłony i podziękowania uwielbiam twoje mody są idealne jeszcze raz dzięki 

2 godziny temu, xHSTx napisał:

Da się wyłączyć jakoś Aero? Nie przepadam za przeźroczystym wyglądem paskiem zadań

Do tego masz program StartlsBack, lub po prostu odinstaluj Aero.