Jump to content

Recommended Posts

10 minut temu, Stapler napisał:

"System można aktualizować tylko w wersji pełnej."

Z tym się już zapoznałem, tylko właśnie nie do końca rozumiem... chodzi o wersję nieedytowaną? Bo Windows jest naturalnie aktywowany..

EDIT:

2 minuty temu, Franc napisał:

@zepni - po pierwsze wersja Lite ma zostawiony moduł WU  TYLKO na wypadek problemów z instalacją/użytkowaniem oprogramowania - nie zaleca się używanie WU do aktualizacji systemu, w dłuższym okresie czasu jak widać pojawiają się problemy z instalacją nowych poprawek.

Po drugie - LTSB jest oparte na starej wersji 1607 - do poprawnego działania niektórych wersji oprogramowania i gier musisz mieć niestety nowszą podstawę (polecam przesiadkę na LTSC (1809) ) - niestety bez formata się nie obędzie. 

Dziękuję pięknie za zwięzłą wypowiedź :)

Słuchajcie na laptopie miałem do wczoraj aktualizowanego W10 home - (oryginalnie najnowszy - aktualizacje automatyczne, co Samsung zapodał) i zgon. Wifi i przeglądarki nic nie działa. 

Dzisiaj zapodałem ten obraz aby ratować co się da i... 

Po godzinie jazdy ten ltsb zaczął niemiłosiernie mrozić i informować że jakieś skrypty się sypią. Po wyłączeniu Zapory systemowej udało mi się ściągnąć jg10pro - o dziwo. 

Laptop sajsung r580 a więc stary. Na HDD bylo;: patrycja recovery, C: i D: . Jak dzisiaj wrzucałem tego jg to skasowałem tylko C:.

Może jakiś wirus blokuje i powinienem sformatować cały dysk łącznie z recovery?