Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 LTSB x64

Recommended Posts

6 minut temu, DivRoK napisał:

Witam @srom-otnik to jest finalna wersja Win 10 LTSB? Czy planujesz poprawiać coś w obrazie? Bo zastanawiam się czy pobierać czy będziesz coś jeszcze zmieniał w ISO Pozdrawiam :)

Jak nic nie znajdziecie, co można uznać za moj błąd - to jest wersja finalna. Ja nic tam nie znalazłem i dla mnie jest perfekt.

Lite będzie mocno wycięte i dedykowane dla miłośników lekkości. Nie uniknie się kompromisów lekkość-funkcjonalność,  ale to chyba logiczne...

2 minuty temu, srom-otnik napisał:

Jak nic nie znajdziecie, co można uznać za moj błąd - to jest wersja finalna. Ja nic tam nie znalazłem i dla mnie jest perfekt.

Lite będzie mocno wycięte i dedykowane dla miłośników lekkości. Nie uniknie się kompromisów lekkość-funkcjonalność,  ale to chyba logiczne...

Rozumiem dziękuje za odpowiedz :)

37 minut temu, telemach napisał:

działa HyperV ? bo w poprzedniej miało być a nie działało

Działa, właśnie odpaliłem wszystkie moduły i utworzyłem w pełni funkcjonalną maszynę wirtualną.

Tę funkcję uśpiłem i samo przywrócenie usług domyślnych nie wystarczy. Chcąc coś takiego uruchomić, należy wcześniej w panelu sterowania uaktywnić funkcję Hyper-V, po restarcie włączyć wszystkie wygaszone usługi odpowiedzialne za Hyper-V na tryb ręczny + usługi domyślne w Optymalizatorze Usług i wszystko działa jak M$ zaprojektowało.

Powtarzam, działa na 100%

Witam, czy ktoś z Was może instaluje/gra na tym systemie w gry od FitGirl? Pytam ponieważ szukam systemu, na który bez problemu będę mógł instalować gry od fitigirl, na najnowszym windowsie nie instalują się gry poprawnie, a znowu jak np. zainstalowałem win 8.1 to gry działają, ale nie mam directx 12 więc nie mogę korzystać ze wszystkich funkcji graficznych 

To wygląda na jakieś elementy (informacje) kwarantanny MRT (Microsoft Remooval Tool). Usunąć. Zostawić. Bez znaczenia. 

7 minut temu, P1O napisał:

To wygląda na jakieś elementy (informacje) kwarantanny MRT (Microsoft Remooval Tool). Usunąć. Zostawić. Bez znaczenia. 

ZOSTAW

11 godzin temu, DivRoK napisał:

Witam ponownie @srom-otnik chciałem się dowiedzieć kiedy planujesz udostępnić nam wersje Win 10 LTSB Lite i czy będzie Ultra Lite? :) Pozdrawiam

Już większość wycięte. Kiedy???? - wnet...

Będzie jedna chudsza wersja, a nie dwie. Jedna, ale za to bardzo anorektyczna :D

Banisca and recy65 like this

Będzie jedna chudsza wersja, a nie dwie. Jedna, ale za to bardzo anorektyczna 

A nie dasz rady zrobić jednak wersji "normal"? Nie jestem fanem zbyt "ciętych" systemów...

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

@zbigniew59nie wiem co Cię bawi... Bo jedyne czego ja używam w komputerze to blokery reklam i nic więcej a wirusów żadnych nie mam. Raz miałem system rok czasu nie ruszany czyszczony privazerem tylko i tak jak po instalacji tak i po roku czasu działał tak samo... Poza tym jak ci ktoś będzie chciał się włamać na pc to i tak to zrobi :) a druga sprawa to bardzo dużo ludzi pisze, że to pic na wode.

Dużo ludzi na innych forach pisze też że złapało wirusa i prosi o pomoc jak  go usunąć. Więc to nie taki pic na wodę.

Jak ktoś będzie chciał cię okraść to i tak to zrobi - więc po co mu to utrudniać - lepiej kasę od razu dać mu do ręki.

I nikt nigdzie nie pisze że antywirus na 100% ochroni przed zainfekowaniem. Ale jeśli może utrudnić to dlaczego nie ? 

On 1/3/2020 at 8:34 AM, srom-otnik said:

ZOSTAW

Będzie jedna chudsza wersja, a nie dwie. Jedna, ale za to bardzo anorektyczna :D

Czy pojawi się jakaś 10 w wersji 32 bit ?

6 godzin temu, fk4mil napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Próbowałem 

Add-AppxPackage : Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

36 minut temu, musha napisał:

Próbowałem 

Add-AppxPackage : Nie można uruchomić określonej usługi, ponieważ jest ona wyłączona lub ponieważ nie są włączone skojarzone z nią urządzenia.

I dobrze, że się nie udało! To system, który z założenia nie ma w sobie ModernShitu, a ja dodatkowo wyłączyłem wszystko, co może pozwolić na uruchomienie Sklepu i apek. Chcecie mieć ten badziew - to instalujcie 1909, tam zadbałem o to by WSZYSTKO działało - i działa ;). W wersji finalnej jeszcze bardziej to poblokuję, bo taka jest filozofia tego wydania W10 i basta :P

Ten system - LTSB, w moim wydaniu ma być próbą stworzenia środowiska maksymalnie nawiązującego do W7, a więc przede wszystkim prostota i elegancja + przyzwoita wydajność.

Wykrywa mi takie wpisy ,zostawić czy mogę usunąć?
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
To są wpisy w rejestrze GroupPolicy a dotyczą blokowania komunikacji z serwerem w M$ .

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka