Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuje bardzo za system.
Szybko, czysto i minimalistycznie. Gierki działają aż miło, zdecydowanie stabilniej niż na "normalnej" wersji windows.

Jedno pytanie - czasami jak właczam pc to nie widać kursora do czasu restartu - co może być problemem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Na wstępie dziękuję bardzo Sromotnikowi za powrót do świata żywych ;) Ale do sedna. W aplecie urządzenia i drukarki nie widać żadnych drukarek pomimo, że mam zainstalowane 3 drukarki i wszystkie działają. Jest szansa aby to naprawić ? System zainstalowany w trybie UEFI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Po zainstalowaniu wszystko super śmiga lecz na drugi dzień pojawia się problem z wyświetlaniem startu, opcji po prawym klinięciu myszki widać tylko jakby takie obramowanie i tyle czasami jednak się załaduje ale z dużym opóźnieniem na pulpicie zaznaczenie też dziwnie działa bo po zaznaczeniu czegokolwiek te "kropeczki" pokazujące obszar zaznaczenia zostają na ekranie. Wie ktoś co z tym zrobić? Nie chcę rezygnować z tego systemu bo bardzo mi się spodobał jednak gdy nie znajdę rozwiązania problemu będę do tego zmuszony :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi