Jump to content
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

Za późno, ale to lepiej, bo w każdej wersji zrobiłem kosmetyczne pociągnięcia w kilku skryptach i folder TUNING wzbogaciłem nieco

Dzięki za info. już pobieram.

System można aktywować za pomocą licencji cyfrowej(wersja Core)pewnie dlatego została jakaś namiastka sklepu.Powtarzam pytanie :W jaki sposób uruchomić Sklep w wersji core?jako,że polak potrafi-można czy nie można?

No i już pobrałem. Ale nie instalowałem bo mam poprzednia wersje a to jest ta sama wer. lite, więc no wiadomo dzięki.

Dawaj rób na RS4 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Będzie full będzie system zrobiony teraz nie ma co.

Guest

System można aktywować za pomocą licencji cyfrowej(wersja Core)pewnie dlatego została jakaś namiastka sklepu.Powtarzam pytanie :W jaki sposób uruchomić Sklep w wersji core?jako,że polak potrafi-można czy nie można?

testowałem na vb wersje core nie ma windows update ale został sklep więc nie martw się a licencje aktywujesz poprzez konto ms lub aktywacja kluczem z płyty głownej automatyczna

Guest

w core jest sklep ale nie ma juz xbox a z konsol nie korzystam i tak samo ze store hh

Jako przeciwnik Windows 10 Pro od MS (na którego de facto mam licencję) jestem zadowolony z wersji Core. Testowałem trochę na VM, potem postawiłem na kompie i działa świetnie. System sam sobie pobrał klucz z UEFI.

Wszystko, co jest mi potrzebne (git, vs, discord, chrome) działa bez żadnych problemów. Wygląd samego systemu jak dla mnie jest świetny. Sam próbowałem wyciąć UWP i WU z Windowsa, ale ten mod zrobił to w świetny sposób za mnie. Polecam każdemu. :)

Witam, wersja ultra lite. Nie mogę zainstalować Photoshopa cs6 (system windows nie może odnaleźć pliku na dysku c: ścieżka Setup.exe. Adobe Reader również nie chce się zainstalować. Więc coś ogólnie adobe nie idzie. Ktoś pomoże ? 

Czyli da sie coś z tego sklecić? :) Na pierwszy rzut oka lepsza wydajnośc i stabilność od RS3? Jak sądzisz?

Jak dla mnie system - bajka. Na surowo 55 procesów, a nie ponad 120. Po optymalizacji - można zejść do pewnie 26 - jeszcze tak daleko nie próbowałem, ale zakładam taką możliwość. W Lite, które prawie skończyłem, ta redukcja będzie na poziomie między 30, a 40 procesów.

Niestety musiałem dodać ok. 1,5 GB poprawek, w tym duży rollup. System mocno spuchł i teraz muszę wyciąć spooooooro za WinSxS, a tej roboty nie lubię. Inaczej ten magazyn bezie miał ponad 8 GB. Co prawda funkcja Czyszczenie zredukuje go do 5,2GB po instalacji systemu, ale trwa to ponad pół godziny. Wolę wstępnie wyrzucić 1-2 GB kopii, żeby Czyszczenie nie trwało tak irytująco długo.

Już wiem, że jak wyjdzie mi Core na tej bazie, to chyba przesiadam się na niego, jako system codziennego użytkowania, chociaż Core na bazie 8.1 - jest dla mnie zaskakująco szybki. No cóż, najbliższy czas pokaże.

LTSB Lite - nie obiecuję dziś, bo roboty świąteczne w domu pełną parą, a ja nie mogę wiecznie wkurzać Żony, że siedzę przy przyspawany do kompa :lol:

LTSB Lite - nie obiecuję dziś, bo roboty świąteczne w domu pełną parą, a ja nie mogę wiecznie wkurzać Żony, że siedzę przy przyspawany do kompa :lol:

Mam to samo tyle ze ja nie mam zony, kochanki czy tam kochanka itp. itd.. Ale jest to samo jak coś się nie pomaga to potem marudzenie ze głowa boli.

Również jestem zdania, że przynajmniej ta wersja Core powinna też być dostępna również w x86. Postawiłbym sobie na tablecie, który mimo procka x64 jest w stanie zainstalować i odpalać tylko systemy x86.

Również jestem zdania, że przynajmniej ta wersja Core powinna też być dostępna również w x86.

Kolego sympatyczny to nie jest sklep, a ciężka praca Srom-otnika, który to robi hobbistycznie i w czasie w którym mógłby zrobić coś innego.

Na całe szczęście znów się z nami swoja pracą dzieli. I nie ma, że coś powinno być czy nie. Podoba się korzystasz, nie podoba się nie korzystasz i tyle.

:pp