Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

Guest

No własnie odpaliłem w usługach na to aby wu itp. działało na ok a tu wu pobiera instaluje i tak w kółko. Albo ja coś nie tak robię albo jest tak jak mówię nie da rady zrobić aktualizacji. A tu nawet dużo nie jest wywalone bo sam prawie tyle wywalam poza aplikacjami ui. No pokombinuje jak znajdę te coś dam znać co to blokuje te wu ze pobiera a zainstalować nie może

Czyli może jest nadzieja na to że windows update nie bedzie 

Czyli może jest nadzieja na to że windows update nie bedzie 

Tyle ze ja mówię o wersji lite nie o ultra lite. No możliwe ze wu działa tyle ze trzeba odpowiednio ustawić. Tez nie lubię wu, tyle ze jeśli mowa jest ze w aktualizacji jest jakaś poprawka co coś tam pomaga albo i nie to warto zainstalować ale ze nie da rady to trudno.

Guest

Tyle ze ja mówię o wersji lite nie o ultra lite. No możliwe ze wu działa tyle ze trzeba odpowiednio ustawić. Tez nie lubię wu, tyle ze jeśli mowa jest ze w aktualizacji jest jakaś poprawka co coś tam pomaga albo i nie to warto zainstalować ale ze nie da rady to trudno.

Ja jestem przeciwny wu i przeciwny aktualiazcją bulida to najbardziej zaśmieca ten system

WU - ściąga mniejsze poprawki np, flasha, definicje do defendera, sterowniki, ale jest faktycznie duża jak krowa poprawka o wadze 703 MB i ona tak się własnie zachowuje, że jednym się instaluje, a innym nie. Jest opisana w internecie z powodu tego problemu z jej instalacją nawet na czystych systemach. 

Moja modyfikacja 10 to dla mnie test i nauka jak z tym systemem się obchodzić, jak go ciąć i jakie tweaki/skrypty stosować. Za jakiś czas pewnie zrobię na RS4 3w1 i oczywiście będę chciał oswoić LTSB.

Ja tak samo robię jak ty wywalam co się da a jeśli wu nie działa to go wyłączam i ok. Dzięki za system działa ok i nawet szybko się odpala jak i zamyka. teraz instaluje powoli programy, a potem gry pc dam znać jak to z grami jest za kilka dni. Testuje wersje lite pro. Ultra lite trochę nie dla mnie, za dużo wywalone.

Guest kermit

U mnie to samo co w poprzednich jg, mianowicie nie wyrabia skalowanie i po każdym restarcie muszę ręcznie zmieniać wielkość elementów lub rozdzielczość. Tak to gitara

Guest koper

Ja próbowałem różnych modów a na końcu lądowałem z zwykłym Windowsem.

W UL - XBOXa nie ma, jest tylko sklep, odinstalowujesz go z menu start (ppm na ikonie w menu -> Aplikacje), a one drive odinstalowuje się w Dodaj/usuń programy.

Do UL i Core dodałem dziś paczkę przydatnych skryptów - będą w TUNING/SKRYPTY

Czy te skrypty są w tej wersji UL która teraz jest zlinkowana na MEGA? Czy na razie poczekać z pobieraniem?

A ja dodałem trochę swoich dodatków do wersji lite. Działa juz ok ustawiłem tez wu działa ok zainstalowało już nawet aktualizacje i nie ma błędów nawet po wywaleniu onedrive i defendera.

Hej, miałem już wysyłać, a coś poszło nie tak i okazało się, że obraz jest uszkodzony. Muszę robić od nowa. Na dziś mam już dość. Za kilka dni będzie. Na razie testujcie co macie.

Idę się znieczulić B)

PZDR!

Witam mam takie pytanko odnośnie " Tryb Dla Gier " nigdy tego nie włączałem, a jak włączyłem to poza wyłączeniem przez usługę antywirusa co jeszcze wyłącza? I czy mieć tę usługę cały czas włączoną i mimo tego, że antywirus jest wyłączony to lepiej go włączyć?. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Witam mam takie pytanko odnośnie " Tryb Dla Gier " nigdy tego nie włączałem, a jak włączyłem to poza wyłączeniem przez usługę antywirusa co jeszcze wyłącza? I czy mieć tę usługę cały czas włączoną i mimo tego, że antywirus jest wyłączony to lepiej go włączyć?. Z góry dzięki za odpowiedź :)

W oryginalnym systemie tryb ten wyłącza jak zauważyłeś zbędne usługi oraz efekty wizualne zwiększając wydajność systemu więc w jakimś stopniu jest on użyteczny ale w kastracie jest on raczej bezużyteczny bo twórca wyłączył zbędne usługi i zwiększył wydajność systemu tyle na ile się mu udało.

Nie idzie zainstalować tego.:

29547624_2057147004554106_980100714_n.pn

A bardzo potrzebne do kilku gier pc najbardziej nie idzie zainstalować wer. 30 i 31 reszta ok. W tych 2 wer. wyskakuje ze brak jakiś plików a nie wiem czy to powiązane z dx czy z inną biblioteką. Jak by ktos to instalował a na pewno ktos z tego uzywa niech da znać.

Edit.:

Co do screena to jest z innego czystego systemu z laptopa przewalam instalatory na pc.

Z wielkim żalem zegnam systemy modowane niestety nie są dla mnie.

Guest koper

Z wielkim żalem zegnam systemy modowane niestety nie są dla mnie.

Dla mnie też - Windows zwykły po zrobieniu kopii zajmuje ok. 7 GB a ja na C mam 600 GB (tak do du*y ustawili mi w sklepie) - więc 7 z 600 to nie dużo - fakt, że z czasem syf się nazbiera. No ale na początku tylko 7 GB.

A ja proszę o te dodatki itp. co są pod ppm i nie tylko dodam to do swojej wersji okrojonej ale z tym ze wu działa ok i pobiera aktualizacje. Pozdro. Jak coś proszę o linka na pw jeśli można z tymi dodatkami itp.

Edit.

Szkoda ze tu coś mocno blokuje nawet po odpowiednim ustawieniu. No a tak system jest dobry tylko ze połowy programów nie da się zainstalować bo błędy z brakiem plików.

Edit.

Szkoda ze tu coś mocno blokuje nawet po odpowiednim ustawieniu. No a tak system jest dobry tylko ze połowy programów nie da się zainstalować bo błędy z brakiem plików.

Cześć,

Nie gniewaj się ale @srom-otnik trochę wywalił i chyba może coś nie działać itd. :D

W oryginalnym systemie tryb ten wyłącza jak zauważyłeś zbędne usługi oraz efekty wizualne zwiększając wydajność systemu więc w jakimś stopniu jest on użyteczny ale w kastracie jest on raczej bezużyteczny bo twórca wyłączył zbędne usługi i zwiększył wydajność systemu tyle na ile się mu udało.

Jemu raczej chodziło o to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ;)

Wiem ja się nie gniewam jeśli można te dodatki pod ppm i kilka ustawien to bardzo bym dziękował za ta mega optymalizacje. Ale czekam aż kolega odpisze na pw lub nawet tu.

Jemu raczej chodziło o to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ;)

Tak chodzi mi o to nie więcej. Wiem ze kastraty to nie to samo co czysty system słabo okrojony z kilku funkcji.

Tak chodzi mi o to nie więcej. Wiem ze kastraty to nie to samo co czysty system słabo okrojony z kilku funkcji.

Podejrzewam, że ten tryb robi nieco więcej niż wbudowany w W10, ale to już do autora pytania o szczegóły :D