Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

12 minut temu, srom-otnik napisał:

Najpierw wydam wersję testową Home Full - już na ukończeniu. Jak na razie jestem z niej zadowolony, bo wszystkie apki ModernUI działają, sklep, XBOX, pełna funkcjonalność systemu jak M$ to zaprojektował. 

Dzięki mojej optymalizacji zszedłem do 40 procesów i wszystko działa.....................................

A myślałem, że będzie pierdyliard :trollface:

Proszę nie pytać - KIEDY, bo jeszcze kilka detali zostało do zrobienia, myślę, że koło tygodnia potrwa ostatnie szlifowanie

Świetnie, dziękuję będzie co w święta testować 

Zerknij na mody 8.1 i 7 - po takich "dopytywaniach" obecnie nie ma się do czego "przyczepić" w tych wydaniach (a przynajmniej z mojej strony).

A co do głosowania - w wersji Lite wyciąć Defendera .Zawsze można zainstalować wersję Full.

Ja po wgraniu modów od srom-otnika i zastosowaniu zalecanych ulepszeń robię kopie dysku C Arconisem  i nie potrzebny mi jest żaden antywirus,przywracanie obrazu to kwestia około 3 do 4 minut.

Przeglądarki i programy tylko Portable.Za pracę przy tworzeniu modów szacunek i poważanie .

Dobry!

czy na tym systemie pogram w gierki?

League of legends, counter strike?

Czytałem że office itp będą działać, lecz mnie najbardziej interesuje kwestia gier, w trakcie sesji muszę w coś pograć xDD

5 minut temu, fax2000 napisał:

Dobry!

czy na tym systemie pogram w gierki?

League of legends, counter strike?

Czytałem że office itp będą działać, lecz mnie najbardziej interesuje kwestia gier, w trakcie sesji muszę w coś pograć xDD

Oczywiście że tak z jakiego powodu miałyby nie działać

9 minut temu, kamiloxf napisał:

Oczywiście że tak z jakiego powodu miałyby nie działać

ciesze się, jeszcze jedno pytanie.

Mam klucz do windowsa który jest przypisany do konta live.

Na tej wersji w jakiś sposób zaloguje się na konto i automatycznie będę miał oryginalny system?

Teraz, fax2000 napisał:

ciesze się, jeszcze jedno pytanie.

Na tej wersji w jakiś sposób zaloguje się na konto i automatycznie będę miał oryginalny system?

to już twórca musi się wypowiedzieć

fax2000 likes this

5 godzin temu, srom-otnik napisał:

Będzie Pro i Home - obie w wersji full, ale to iso testowe! Kiedy? Pewnie w weekend, bo resztę szlifów zostawiam na wersję finalną. Praktycznie wszystko skończone i nie do końca przebadane - ale to już zostawiam Wam do zabawy :clown
PZDR!

•  

Godzinę temu, fax2000 napisał:

•  

Zainstaluj wersję systemu do której masz klucz przy odpalonym internecie i przy instalowaniu zaloguj się do konta online 

fax2000 likes this

10 minut temu, Mario80 napisał:

Co uzywacie zamiast Defendera?

Od dłuższego czasu mam tylko zaporę simplewall plus okazjonalne sprawdzanie skanerami typu ADWCleaner czy Dr.Web CureIt! - na razie mi wystarcza.

Teraz, Franc napisał:

Od dłuższego czasu mam tylko zaporę simplewall plus okazjonalne sprawdzanie skanerami typu ADWCleaner czy Dr.Web CureIt! - na razie mi wystarcza.

Systemu potrzebuje dla starszej osoby glownie do przegladania netu.

Niestety na docelowym komputerze Lenovo B320 z 4GB RAM I HDD, gdy zainstalowalem na 7ce Kasperskiego czy Avasta, komputer bardzo zwolnil prace.

Teraz na powyzszym sprzecie chce zainstalować cos nowszego niz Win7, a wiekszosc dostepnych modyfikacjui ma Defendera usunietego.