Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2021 o 11:23, aqua123 napisał:

Zainstalowany system pierwszy raz. Pierwsze wrażenia, SUPER. Był mały problem z zainstalowaniem Origina bo brakowało pewnych bibliotek ale Visual C++ AIO rozwiązał problem. Mam pytanie, jaki Antywirus darmowy polecacie ? Ostatnio korzystałem z 360 TS, a teraz sie zastanawiam co będzie lepsze. 

To racja wszystkie modyfikacje sromotnika wymiatają  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2021 o 11:23, aqua123 napisał:

Zainstalowany system pierwszy raz. Pierwsze wrażenia, SUPER. Był mały problem z zainstalowaniem Origina bo brakowało pewnych bibliotek ale Visual C++ AIO rozwiązał problem. Mam pytanie, jaki Antywirus darmowy polecacie ? Ostatnio korzystałem z 360 TS, a teraz sie zastanawiam co będzie lepsze. 

 

Mózg, nic więcej nie trzeba (A jak bardzo bardzo chcesz by go mieć żeby był to Windows Defender jest wystarczający, każdy program antywirusowy działa dokładnie tak samo. Porównuje nagłówki z bazą danych oraz dodaje programy potencjalnie niebezpieczne, czyli Vitaminki).  Ze swojej strony do czyszczenia używam "W10.Manager.3.3.4.Portable" oraz "CCleaner" Do tego Firewalla i dodaje tam wszystkie .exe.
Link: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Zapisuje się to w notatniku z rozszerzeniem .bat jak się właczy ten program w jakimś folderze i kliknie "Enter" to spowoduje dodanie regułek do Firewalla z folderu i podfolderu w którym go uruchomiono zarówno .exe jak i .dll dla regułek wychodzących i przychodzących. Polecam.

 

----
Ale ja nie o tym.
Używam tej wersji w wersji Core od 3 lat, jest świetna. Jednak jest jeden problem a w zasadzie dwa:

  1. Jedna gra nie działała bo nie ma konta usera tylko jest jedno konto Administratora, ale to nic, da się przeżyć.
  2. Większym problemem jest wykrojony XPS Document Object Model, którego nie da się doinstalować z zewnętrznego .ISO lub włączyć, a brak tego modułu powoduje problem a w zasadzie dwa:
  • Nie istnieje możliwość drukowania do PDF za pomocą Microsoft Print to PDF, poradziłem sobie zewnętrznymi programami.
  • Większym problemem jest nie działający program.


Zgłaszam problem, bo fajnie było by gdyby następne wersje działały :)

Ps. Próba właczenia tego w panelu: "Aplikacje i Funkcje" zgodnie z tym linkiem:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Kończy się kraszem okna. Doinstalowywanie tego z .iso nie działa.
 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc zainstalowany mod z tego watku pojawia sie problem podczas instalacji aplikacji do edycji wideo tj.

 

MAGIX Video Pro X13 v19.0.1.128 - 64bit

MAGIX VEGAS Movie Studio Platinum 15.0.0 Build 102 - 64bit

 

na poczatku intalacji w obu przypadkach pojawia sie blad:

 

obraz.png.18c7418d0e46bc382a2953fbf92ff4ff.png

 

Macie jakis pomysl? czyzby chodzilo o brak uslugi 'Windows Modules Installer Worker (TiWorker.exe)' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie