Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

Witam, czy Optymalizator usług na pewno działa poprawnie?

Jeżeli wybiorę opcję "Czy chesz wprowadzić domyślne ustawienia usług lub skorzystać z Windows Update?" to po restarcie owszem moge odpalić WU, ale też wyłaczone jest wifi, bt itd.

19 godzin temu, FaceOfAngel napisał:

Witam, nie czytałem wszystkich komentarzy więc nie wiem czy było już pytanie czy będzie nowsza wersja Win JG 10, przykładowo w niedalekiej przyszłości np. jakoś pod koniec 2019 lub początek 2020? ^_^

W lutym sromotnik siada do modowania najpierw win 7 i 8 potem 10 (może)

moszter and m4s like this

Hej wszystkim.

Od dłuższego czasu korzystam z JG10 Pro x64 i działa pięknie. Problemy w niestabilbym i zamulającym windowsem wreszcie się skończyły. Ostatnio natomiast chcąc zainstalować program (do diagnostyki aut) klikając w plik.exe do instalacji otrzymałem "failed to initialize logging" . Na innym, niemodyfikowanym systemie rusza. Czy ktos mógłby podpowiedziec co zrobić by instalacja ruszyła ? Dodam, że wymagany do programu Net framework 3.5 jest zainstalowany, direcx też, uprawnienia są, uruchamianie jako admin też nic nie daje. Z góry dzięki za pomoc !

Witam, zbotowalem wszystko jak trzeba, dodałem plik do.cfg do Source A nadal jest brak dostępnych obrazów,  dodam że inatslaowalem wcześniej wiele różnych wersji i pierwszy raz mam pro,blem tego typu, jakieś pomysły?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

57 minut temu, michalxxxxx napisał:

Witam. Temat ogromny, mnóstwo odpowiedzi a ja mam tylko jedno pytanie. jak w tej modyfikacji wygląda tak rozgłośnione szpiegowanie i ingerencja w pliki przez micro$oft? jest to jakoś wyłączone, ograniczone?

Telemetria jest usunięta.Sprawdz na pierwszej stronie punkt 2.Usunięto .Tam masz wszystko napisane.

W dniu 12.11.2019 o 11:07, malthen napisał:

Witam, zbotowalem wszystko jak trzeba, dodałem plik do.cfg do Source A nadal jest brak dostępnych obrazów,  dodam że inatslaowalem wcześniej wiele różnych wersji i pierwszy raz mam pro,blem tego typu, jakieś pomysły?

Też mam ten problem, jakie rady?

Podczas instalacji wyskakuje mi w instalatorze "brak dostepnych obrazów"? ktos coś wie co z tym zrobic? Pen botowalny robiony przy pomocy Rufusa. Laptop Asus xl540L.

werwaok - w każdym temacie modów zadajesz to samo pytanie - dlaczego to cię tak interesuje?

Myślisz że jak ci ktoś napisze jakiego programu używa to zrobisz taki sam lub lepszy? Aby zrobić taki mod trzeba dużo większej wiedzy niż obsługa danego programu.

A usuwanie -tylko-komponentów to przedszkole w porównaniu do reszty działań.    

Chociaż nie  całkiem - wiele komponentów jest powiązanych z innymi i też trzeba wiedzieć co się usuwa.

Witam, był moment że nie używałem komputera parę dłuższych dni, a dzisiaj gdy go odpaliłem zonk.... Windows mi strasznie posmutniał.

Czy ktoś wie jak temu zaradzić? (Wolałbym nie reinstalować systemu)

W dniu 20.11.2019 o 13:58, Banyy1988 napisał:

Też mam ten problem, jakie rady?

Podczas instalacji wyskakuje mi w instalatorze "brak dostepnych obrazów"? ktos coś wie co z tym zrobic? Pen botowalny robiony przy pomocy Rufusa. Laptop Asus xl540L.

Witam miałem ten sam problem ale,  już go rozwiązałem,  przestaw botoowanie w biosie na AHCI i do instalacji pozostaw tylko jeden dysk, ja zakupiłem dysk na MVME aby sobie potestować jak to działa , a tu się okazuje ze dyski tego typu nie wspierają security boot i dlatego zj*by co to opracowały potrzebują do pracy oprócz dysków np MVME , standardowe magnetyczne aby win mógł korzystać z wspomnianej funkcji security boot a w biosie musi być ustawiona opcja Raid i tu zaczyna się zabawa bo Mikroszit wypuścił aktualizacje do obsługi intel optane wraz z sterownikiem i teraz jak ktoś nie posiada tej pamieć co przyspieszania pracy dysku magnetycznego a ma zainstalowany sterownik to co chwila wyskakuje komunikat błąd pamieć intel optane....  jeśli źle ten problem zinterpretowałem to sorry :)

W dniu 8.12.2019 o 18:19, aragornarwen napisał:

System rewelacja - wizualnie perełka, bardzo szybki i stabilny. Dzięki za wykonaną pracę :).

Dzięki, cieszę się ;)

Drodzy Userzy!
Pracuję nad najnowszą bazą W10 Home i Pro. Już sporo zrobione. Mam następujący pomysł na najnowsze wydanie:

1. Wersja Full - jak sama nazwa wskazuje będzie nietknięta skalpelem i ma w niej WSZYSTKO działać jak M$ chciało. Taka wersja nie daje mi wiele miejsca do popisu, bo będzie tylko lekko zoptymalizowana. Ale pewnie wielu z niej skorzysta, zwłaszcza grających na XBOX. Będzie działał sklep i apki modernui. Procesów pewnie będzie pierdyliard, ale coś za coś...

2. Wersja Lite - pozostanie tylko sklep do aktywacji, wyleci defender, języki, tablet i cała masa zazwyczaj nie używanych modułów, nie będzie działać pewnie Windows Update, który mógłby się wykładać przy okaleczonym systemie. Więc sporo wytnę.

Proszę o zaopiniowanie projektu.

P.S. Win7 HP i Pro gotowe w wersach Full i Lite, Win7 TP również - wszystko czeka na ostanie styczniowe łatki. Win8.1 chyba nie wymaga korekt w tym kształcie jaki jest i pewnie na rok go zostawiam. Tyle wieści z mojego warsztatu.

PZDR!