Jump to content

Recommended Posts

Pytanie do Sromotnik Jaki System preferujesz 7,8,10 jaki osobiście korzystasz chodzi oto zeby sie nie denerwować wszystko chodziło jak należy i byl szybki bez biometri telemetri i innego gówna wciskanego od micrositu

3 godziny temu, jesa napisał:

Pytanie do Sromotnik Jaki System preferujesz 7,8,10 jaki osobiście korzystasz chodzi oto zeby sie nie denerwować wszystko chodziło jak należy i byl szybki bez biometri telemetri i innego gówna wciskanego od micrositu

Żadna tajemnica - JG7 Pro Lite na blaszaku, na staruszku lapku JG7 ThinPC Full

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

Layon likes this
10 minut temu, srom-otnik napisał:

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

mógł byś rozwinąć ten temat,  nowy Windows ?, reset spowodowany rożnymi czynnikami ? ."zaciśnięcie stosunków" USA- Chiny ? , zresztą pewnie bez znaczenia co będzie, mamy przechlapane ...

Godzinę temu, srom-otnik napisał:

pózniej można umierać xd a tak na powaznie nie wiem czy mi sie oplaca wersje lite wybierac przy nvme dysku juz orginalna jest szybka ale jakoś wole twoje systemy

4 godziny temu, TrzoneK-PL napisał:

mógł byś rozwinąć ten temat,  nowy Windows ?, reset spowodowany rożnymi czynnikami ? ."zaciśnięcie stosunków" USA- Chiny ? , zresztą pewnie bez znaczenia co będzie, mamy przechlapane ...

Niestety nie jestem futurologiem, ani jasnowidzem. Świąt teraz jest malo przyjaznym miejscem i nie widać na horyzoncie aby miało się ku lepszemu. Systemy będą pewnie jeszcze bardziej ingerowały w naszą prywatność i będą się coraz bardziej rozrastać. Pożyjemy, zobaczymy niebawem...

W dniu 1.06.2020 o 08:03, srom-otnik napisał:

Cześć, win 7 najbardziej spoko ale chyba nie można go postawić na tych nowszych maszynach, przynajmniej kiedyś mi się nie udało. Może coś się już zmieniło w tym temacie i da się postawić Twoją 7 na takim sprzęcie?

W dniu 1.06.2020 o 13:13, srom-otnik napisał:

Niestety nie jestem futurologiem, ani jasnowidzem. Świąt teraz jest malo przyjaznym miejscem i nie widać na horyzoncie aby miało się ku lepszemu. Systemy będą pewnie jeszcze bardziej ingerowały w naszą prywatność i będą się coraz bardziej rozrastać. Pożyjemy, zobaczymy niebawem...

Korzystając z Twoich modyfikacji mam zupełnie odwrotne wrażenie, wszystko jest jakby lepsze, bardziej przyjazne. ;-) Co do wyboru systemu operacyjnego króluje u mnie JG8.1 Pro, ewentualne sterowniki uzupełniam freeware'owym SDI-TOOL, nie mam przekonania do bloatware'u z Iobita i podobnych. Trzeba pamiętać, że wersja Lite jest lekką nie tylko z nazwy, trzeba się liczyć z pewnymi krokami, pewne rzeczy ogarniać inaczej. Polecam zainstalować Pro i ew. obcinać zgodnie z zaleceniami autora - folder TUNING to mój ulubiony i jedyny software do przyspieszania systemu. :)

devas likes this

Witam. Zainstalowałem wersje Core. Wszystko śmiga jak petarda.

Interesuje mnie czy można gdzieś włączyć pasek regulacji jasności.

Niezbędny mi jest Miracast, ale w Core nie działa.

Jak przeinstaluje na Lite albo Ultra Lite w którymś będzie?

Czy jakiś inny system sromotnika w którym będzie działało(prosze o link)?