Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

ja mam pytanie z innej beczki a może nie bo chodzi o ten system zainstalowałem wersje Lite ale jeszcze troche wywaliłem defendera sklep i coś tam jeszcze zainstalowałem pare programów etc. kilka z crack kilka z kluczem

teraz chciałbym ten system zainstalowac na innym laptopie z kopii też z tymi programami ale nie ze sterownikami czy da się zrobić taki pełny instalator iso na pendrive i zachować to wszystko na przyszłość.

Witam

Powiedzcie mi proszę cz istnieje możliwość doinstalowania defender ? 

Najbardziej odpowiada mi wersja Ultra Lite , jedynie brakuje wspomnianego programu.

Z góry wielkie dzięki za pomoc

W dniu 26.03.2019 o 07:33, Ataman napisał:

ja mam pytanie z innej beczki a może nie bo chodzi o ten system zainstalowałem wersje Lite ale jeszcze troche wywaliłem defendera sklep i coś tam jeszcze zainstalowałem pare programów etc. kilka z crack kilka z kluczem

teraz chciałbym ten system zainstalowac na innym laptopie z kopii też z tymi programami ale nie ze sterownikami czy da się zrobić taki pełny instalator iso na pendrive i zachować to wszystko na przyszłość.

Będzie trudno, ale polecam zrobić obraz systemu używając do tego np. Acronis True Image. Czy zadziała na innej konfiguracji, nie jestem pewien, na pewno niczego nie popsujesz.

ok dzięki za odpowiedź sprawdze Acronis True Image i ewntualnie później win reducer da się wywalic co niektóre sterowniki nie wiem biegly w tym nie jestem system świetnie dziala ale nadal jest w nim kilka niepotrzebnych mi bajerów

zainstalował bym core ale nie ma  PowerShell a na tym mi zalezy.

Świetny system, bardzo szybko działa, jak na razie spotkałem się z jednym problemem, po próbie wejścia w kompozycje, wyłącza ustawienia, co w ogólnym rozrachunku oznacza, że po prostu kompozycje nie działają. Nie mam pomysłu co z tym zrobić.

@blazenxd1Dzięki za informację. Postawiłem system na nowo i faktycznie działa, któraś z funkcji programu OOSU10 musiała namieszać :D.

@edit

problem z kompozycjami i korzystaniem z niektórych aplikacji na wersji Core, występuję po użyciu "Czyszczenie" bądź "Optymalizator usług" w narzędziach.

21 godzin temu, Jerizzy napisał:

@blazenxd1Dzięki za informację. Postawiłem system na nowo i faktycznie działa, któraś z funkcji programu OOSU10 musiała namieszać :D.

@edit

problem z kompozycjami i korzystaniem z niektórych aplikacji na wersji Core, występuję po użyciu "Czyszczenie" bądź "Optymalizator usług" w narzędziach.

właśnie to jest win 10... nie trawie go

jade na JG7 x64 i wszystko śmiga ;) 

@eidur 

też z ciekawości czekam żeby przetestować co nowego stworzy Sromotnik ;) 
mial być w marcu a tu kwiecień... pewnie coś sie skopało i walczy z tematem

Edited by blazenxd1
dopisek dla innego uzytkownika

Srom-otnik pisał kiedyś w którymś temacie, że nowe wydania dziesiątki są kiepskie do modowania  (dużo zbędnych procesów i sporo zależności między nimi). Czekajcie cierpliwie, niech porządnie obada temat - lepiej poczekać i dostać dopieszczonego moda niż coś zrobione na szybko. Poza tym Srom-otnik ma też życie osobiste .....

7 minutes ago, falkorikstv said:

Witam, pytanko

MSI GV62 7RD, 2 SSD w RAID 0 i po odpaleniu instalacji z pendrive - "Brak dostępnych obrazów"
Pen wypalony Rufusem, md5 zgodne.

Było już takie pytanie?

Były podobne. Przekop wyzej i znajdziesz pliczek do podmiany :) 

Wie ktoś może jak zaradzić na nie rozwijające się opcje ppm? to samo dzieje sie na owieranych oknach . Od razu po instalacji mi się takie akcje dzieją.

Dodam też że po hibernacji wszystko wraca do normy, taki plusik ze nie musze restartować kompa co chwilę :D dysk ssd

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

14 godzin temu, giboleczek napisał:

Wie ktoś może jak zaradzić na nie rozwijające się opcje ppm? to samo dzieje sie na owieranych oknach . Od razu po instalacji mi się takie akcje dzieją.

Dodam też że po hibernacji wszystko wraca do normy, taki plusik ze nie musze restartować kompa co chwilę :D dysk ssd

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam taki sam problem, sprawdzę ten sposób z hibernacją :D.

@edit

działa, dzięki za sposób, choć fajnie by było znaleźć przyczynę tego, tak samo z kompozycjami po użyciu optymalizatora usług domyślnych z narzędzi, nie działają kompozycje, po kliknięciu od razu crash

Rozumiem ze ściągając obraz z pierwszej strony, ściągam najnowsza wersje moda i nie muszę przekopywać się przez 30+ stron w poszukiwaniu nowszej wersji? :)

Pytacie, co z macowymi obiecankami? - no cóż, aktualnie wychodzę z półrocznego cugu monopolowego i jak się do końca ogarnę to będzie dobrze :trollface:

Więc proszę nie molestować, muszę pozbierać swoje ułamki w jedną całość. Mod 10 coś tam już dawno bym zmodził, ale j.w. :tooth:

PZDR! 

Jerizzy, eidur, moszter and 2 others like this

Jest i król :) Zainstalowałem twojego moda ponad 2 lata temu i powiem, że system nie zwolnił ani w 1% ... zapier**** cały czas, ale żeby nie było słodko, mam kilka uwag, ale są one już na prawdę pedantyczne.
Pierwszy problem - Nie da się wgrać własnego tła w sekcji logowania użytkownika (Rozumiem, jeśli było to celowe w wersji Core, ale jednak przydała by się jakaś ładna tapeta, zamiast niebieskiego tła)
Drugi problem - raz na kilka tyg jest dziwny bug - mianowicie, naciśniecie czegoś myszką powoduje inne polecenia i cieżko coś zrobić, wtedy próbóje uruchomić ponownie komputer , ale w pasku zadań w opcji, gdzie jest "uruchom ponownie komputer" pojawiają sie inne opcje, pamiętam że pojawia się słowo "zaawansowane uruchomienie" czy jakoś tak, i co kolwiek bym nie nacisnął, jedyne rozwiązanie to reset przyciskiem, ale jak pisałem wcześniej zdarza się to bardzo rzadko.
Moja prośba co do następnego moda, dodaj kalkulator i przeglądanie obrazów z Win10 , bo jak chcesz zrobisz zooma w tym z 7-ki to traci jakość, a w 10-ce pamiętam, że jakość była ta sama, mimo przybliżenia, ale uprzedzam jak w tych nowych jest jakaś telemetria to nie ma co dodawać i tak w tych czasach cieżko o prywatność, ale zawsze lepiej skakać z drugiego piętra, niż dziesiątego :)
Następna sprawa to dysk SSD, nie wiem czemu, ale jak robiłem testy to dysk SSD wypadał gorzej, niż na czystym Win, czyność była powtarzana wiele razy i zawsze wyniki były gorsze, nie mam pojęcia czemu.
Ostatnia rzecz to głośność pracy wentylatorów, w necie jest dużo wideo - co zrobić, żeby tak wentylator nie hulał, ale pomaga tylko obniżenie mocy maksymalnej procesora,  a nie po to kupuwałem lapka za 5 tyś, żeby ograniczać moc procesora. Wentylatory osiągaja ponad 3600 rpm w spoczynku, gdzie jest 1% obciązenie procesora, oraz ramu i po świeżym czyszczeniu całego wnętrza z kurzu, a w lapku siedzi i7700HQ, 16GB DDR4, więc kwestia specyfikacji też odpada. Kompletnie nie wiem o co tu chodzi, ale wszystko wskazuje, że trzeba pogrzebać w plikach, bo niestety, nie widzi mi się mieć 75% mocy maksymalnej
- tylko wtedy wentylatory pracuja cichutko. Na innym Win, pamiętam - nie było takiego problemu.

Powiedz nam jak wygląda wyrzucenia tego całego szpiegującego syfu, czy jest możliwość zminimalizowanie wszystkiego do absolutnego minimum, przy nowych wersjach?

Na zakończenie chciałbym dodać, że proponuje zbiórkę pieniędzy dla ciebie za dobrą robotę, nie wiem czy ktoś będzie chętny, ale ja ci chętnie przeleje jakąs kase, chodź myśle, że znajdzie się wiele osób, co chętnie cie wesprze, zawsze będzie na parę krat piwa, lub coś może bardziej pożytecznego :) Daj znać, kiedy mnie więcej planujesz wypuścić nowego moda CORE, bo czekam z wielką niecierpliwościa, aż zainstaluje, miliard wtyczek do FL studio i będę miał spokój na 5 lat, bo obecenie stoje z produkcja, bo szkoda czasu na instalowanie wszystkiego, jak można zrobić to na świeżym nowym systemie :)

Pozdrawiam,

EDIT - "
eeee tam, zdecydowanie lepszy jest korzeń KUDZU"  - dokładnie, nic nie przebije natury, leki leczą objaw nie przyczyne. Kasa musi się zgadzać w przemyśle farmakologicznym