Skocz do zawartości
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Przywiązujesz wagę do wersji? :) Wydawało mi się, że do użytku domowego tak na prawdę bez różnicy co wybierzesz,home pro czy cokolwiek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z instalacją. Otóż to podczas instalacji wyskakuje błąd, że "Brak dostępnych obrazów". Próbowałem wypalać pena z Rufusa, z WinBootica, bawiłem się z konfiguracją UEFI, Legacy, UEFI z CFS itd.
54520999_1058695687634000_28794082062353 Instalowaliśmy inną wersję i inny plik (taki który nie ma wyboru obrazu) i działa ale bardzo mi zależy na tym. Nie wiem czy jeśli by była sama wersja Light bez pozostałych dwóch czy by to naprawiło czy nie. Przepraszam, że truję i z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierałem ten plik 3 razy, a na VirtualBoxie działa, tylko a tym komputerze nie działa.

PS:

Komputer to jest taki

Procesor: intel core i7 7700hq
Karta: gtx 1050

RAM: 8GB DDR4

Czy to jest możliwe, że ten nowy procesor może mieć problem z instalatorem? Bo on niby nie wspiera starego aero... da się to jakoś obejść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, myszolowy napisał:

Witam, mam pewien problem z instalacją. Otóż to podczas instalacji wyskakuje błąd, że "Brak dostępnych obrazów". Próbowałem wypalać pena z Rufusa, z WinBootica, bawiłem się z konfiguracją UEFI, Legacy, UEFI z CFS itd.
54520999_1058695687634000_28794082062353 Instalowaliśmy inną wersję i inny plik (taki który nie ma wyboru obrazu) i działa ale bardzo mi zależy na tym. Nie wiem czy jeśli by była sama wersja Light bez pozostałych dwóch czy by to naprawiło czy nie. Przepraszam, że truję i z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Hmmm sprawdzałeś opcję z MBR i GPT?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Tak, sprawdzałem. I jak już powiedziałem post wyżej, problemem wydaje się być ten instalator stary. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Tez mam to samo "brak dostępnych obrazów"

Nie ukrywam że zależy mi akurat na tej wersji, kolega testuje różne i polecił że ten jest najlepszy.

Mam to na lenovo yoga 300-11ibr , ten sprzęt ma 32GB SSD wbudowany w płytę główną

MD5 Pozytywne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Przy próbie instalacji sterowników graficznych (GMA4500) do IBM Thinkpad wyskakuje błąd "Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania."

Sterowniki wg. producenta mają zgodność DO wersji Windows Vista, jednak na czystym Windowsie 10 problem z instalacją nie występuje.

Sprawdzałem na JG7 i tego problemu też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej cześć. 
Mam oryginalny klucz do windowsa 10 pro (nie przypisany do PC ), chciałem nim aktywować ten system w wersji core. 
Ale mam błąd...[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj w optymalizatorze usług - należy na czas zmiany ustawić w Optymalizatorze domyślne usługi

ZAWSZE trzeba czytać dokładnie 1 post autora - większość pytań i błędów wynika z niedokładnego przeczytania 1 postu autora modyfikacji.

Wersja core to najbardziej wycięta wersja. Jak ci się nie uda spróbuj z mniej wyciętą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, BuchuOEM napisał:

Okey - możecie i tutaj napisać (podlinkować) czym ją aktywować czy muszę szukać w osobnym dziale?

Ja aktywuje tym  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, BuchuOEM napisał:

Okey - możecie i tutaj napisać (podlinkować) czym ją aktywować czy muszę szukać w osobnym dziale?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - nie zadziałał. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]r - mimo, że wygląda podejrzanie z tej strony aktywował system w wersji core. 
Zobaczymy jak to bd dalej hulać narazie jest fajnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktywacja Windows 10 All

Aktywacja Office 2019

Zapisujemy jako  Jakaś_Nazwa.cmd   i uruchamiamy jako admin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi