Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

2 godziny temu, eidur napisał:

Ktoś jeszcze z niecierpliwością sprawdza forum po 4 razy dziennie w poszukiwaniu nowego wydania? :D
Może trochę offtop, trochę prywatnie, ale nie raz zastanawiałem się dlaczego zniknąłeś. Kwestie osobiste czy też w jakiś sposób prawne. Wiele widziałem spekulacji na ten temat, później nawet paranoicznie zastanawiałem się, czy to na prawdę Ty

Hejka!

Musiałem zwolnić nieco z tempem wydawania, bo spiętrzyło mi się w pracy za dużo papierów i spoooora górka ich przede mną. W sobotę miałem wysłać Wam 8.1 w wersji Full i Lite, obraz gotowy do kompresji esd, wypomadowany, śliczniutki, szybciutki itp. Zauważyłem, że jest wycięty kalkulator (nie wiem jakim cudem???), a co gorsza wsadzenie calc.exe do system32 nie pozwalało go uruchomić = robię wszystko od zera :OI
Niestety, jestem coraz bardziej drobiazgowy i musi działać wszystko co wyłapię.
P.S.

Tak, ja to ja. Ostro wyhamowałem przez ostatnie 2 lata, bo tak chciałem. Moje hobby zbytnio uprzykrzało mi i domownikom normalne życie - mam odpowiedzialną pracę, jestem ojcem i mężem, nie mogę nawalać na tych odcinkach, więc uznałem że pora na urlop. Obecna seria wydań również mnie za bardzo wyłącza z rzeczywistości, więc wrzucam na luz, to ma być przyjemność, a nie maniakalne zajęcie.

PZDR!

moszter, Crazy36, Darien and 7 others like this

W dniu 4.02.2019 o 22:47, gwozdziu napisał:

Wersja core, ma ktoś taki problem, że przewijanie na płytce dotykowej działa tylko w panelu ustawienia (w tym gdzie są ustawienia zachowania płytki dotykowej) a np w przegladarce internetowej juz nie dziala i trzeba przewijać suwakiem z przegladarki?

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

może ty coś poradzisz na to ;x

Mam problem związany z modułem bluetooth, a minowicie po recznej instalacji sterowników pokazało bluetooth w menadzerze urządzeń ale niestety kiedy wchodzę w "Dodaj urządzenie bluetooth lub inne" nic sie nie pokazuje i nic nie wyszukuje :(

Dodam że ustawiłem "optymalizator usług " na domyślny ...

Jest jakaś inna metoda którą mogę przywrócić dodawanie blutooth? To dla mnie bardzo istotna sprawa (moje słuchawki łączą się z komputerem przez bluetooth) :)

DZieki :P

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

14 minut temu, pepek112 napisał:

W optymalizatorze usług masz coś takiego :3

Tak oczywiście, zaznaczam że tak, lub robię  ogólnie  ustawienia domyślne. Tak czy tak, dalej nie wyszukuje mi nowego urządzenia Bluetooth. Mało tego bluetooth działa bo moge przesyłać pliki z komputera na inne urządzenia. Nawet kiedy chce przesłać jakiś plik i dochodzi do wyszukiwania urządzenia to znajduje moje słuchawki. Nie działa tylko przycisk do dodania urządzeń bluetooth tak jak napisałem w temacie. Jakieś inne propozycje, jeżeli można ;)

Oh to przerpaszam zatem, może coś źle zrozumiałem. Troche dziwny błąd gdyż używam bluetooth adaptera i do niego podpinam pada od xbox one(z jakiegoś powodu xbox adapter nie chciał działać) i normalnie znalazl i zapisal pada

3 minuty temu, pepek112 napisał:

Oh to przerpaszam zatem, może coś źle zrozumiałem. Troche dziwny błąd gdyż używam bluetooth adaptera i do niego podpinam pada od xbox one(z jakiegoś powodu xbox adapter nie chciał działać) i normalnie znalazl i zapisal pada

Czyli po tym zabiegu:

image.png

bluetooth zaczął znajdować urządzenie. Kiedy naciskasz na "Dodaj urządzenie bluetooth lub inne" normalnie widows wyszukuje urządzenia?

Jak klikam na to: 

Przechwytywanie.PNG.9d7b348fdbfba1f7477601f6a4fbfa83.PNG

"Dodaj urządzenie bluetooth lub inne" to niestety nic nie reaguje. Za wyjątkiem tego że przycisk sie wciska :D

Ktoś coś jakieś dobre pomysły ma na ten problem?

PS. 

Teraz widze jeszcze wiekszy problem. Nie wyszykuje mi telefonu. Wyglada na to że opcja dodawania nowych urzadzen jest kpmpletnie dezaktywowana.

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  -  Masz moze jaka rade albo skrypt? To juz zaczyna byc meczące, bo windows chodzi na twojej kompolacji jak nalezy za wyjatkiem problemow z dodawaniem nowego sprzetu :(

Odkryłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] twój windows nie pozwala zainstalowac sterowników od chipsetu:

menager.JPG.01d7a4800b3d82c429ac72d792ff36bd.JPG

Przechwytywanie.JPG.2f27583e33ac8ceda821866b1642c949.JPG

Z góry dzieki za pomoc!

A nie pójdzie przypadkiem normalnie poprzez ich aplikację? Chyba, że wykorzystałeś jakiś transfer. Za mało korzystam, może wprowadzam Cię w błąd, ale większe pliki to wszystkie pobierałem przez ich appkę. Sam bym Ci reupnął, ale 80kb/s up adls nie daje szans :D

Witaj, użytkuje twoją modyfikacje niecałe 2 lata i jest kilka mega drobnych problemów, które zauważyłem, jeśli uda ci się to zrobić w nowej wersji będzie ekstra. Pierwsza sprawa jaką zauważyłem to nie mogę dodać tła logowania do windowsa, tło jest po prostu niebieskie, chyba że da się zmienić to inaczej, niż standardowo, bo w ustawieniach zostało to wycięte, ale jeśli tak jest lepiej, bo jest tego powód to niech tak zostanie. Następnie problem jest z USB... kiedy zostawiam laptop włączony i po jakimś czasie chce się zalogować, to wszystko co jest pod USB, nie działa i dopiero naciśnięcie power pomaga odświeżyć połączenie i wtedy klawiatura i myszka działa. Ostatnim problemem jest troche wolne włączanie się eksploratora plików, które mam w pasku zadań, według mnie włącza się dość wolno jak na nowy laptop. Wszystkie te problemy występowały od razu po formacie.
Srom-otnik - wiesz już coś więcej kiedy wyjdzie modyfikacja 10 pro ?

On 2/9/2019 at 11:27 PM, Haxol said:

Jak klikam na to: 

"Dodaj urządzenie bluetooth lub inne" to niestety nic nie reaguje. Za wyjątkiem tego że przycisk sie wciska :D

PS. 

Teraz widze jeszcze wiekszy problem. Nie wyszykuje mi telefonu. Wyglada na to że opcja dodawania nowych urzadzen jest kpmpletnie dezaktywowana.

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  -  Masz moze jaka rade albo skrypt? To juz zaczyna byc meczące, bo windows chodzi na twojej kompolacji jak nalezy za wyjatkiem problemow z dodawaniem nowego sprzetu :(

Odkryłem jeszcze jedną rzecz, a mianowicie @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] twój windows nie pozwala zainstalowac sterowników od chipsetu:

Z góry dzieki za pomoc!

Ja bym zaczał od szukania owego sterownika JUZ zainstalowanego na Twoim PC. Tak przynajmniej mówi instalator :) Odinstaluj go i na nowo zainstaluj. 

1 hour ago, alubie said:

Witaj, użytkuje twoją modyfikacje niecałe 2 lata i jest kilka mega drobnych problemów, które zauważyłem, jeśli uda ci się to zrobić w nowej wersji będzie ekstra. Pierwsza sprawa jaką zauważyłem to nie mogę dodać tła logowania do windowsa, tło jest po prostu niebieskie, chyba że da się zmienić to inaczej, niż standardowo, bo w ustawieniach zostało to wycięte, ale jeśli tak jest lepiej, bo jest tego powód to niech tak zostanie. Następnie problem jest z USB... kiedy zostawiam laptop włączony i po jakimś czasie chce się zalogować, to wszystko co jest pod USB, nie działa i dopiero naciśnięcie power pomaga odświeżyć połączenie i wtedy klawiatura i myszka działa. Ostatnim problemem jest troche wolne włączanie się eksploratora plików, które mam w pasku zadań, według mnie włącza się dość wolno jak na nowy laptop. Wszystkie te problemy występowały od razu po formacie.
Srom-otnik - wiesz już coś więcej kiedy wyjdzie modyfikacja 10 pro ?

Pierwsza sprawa : W ustawieniach da rade zmienić tło :)[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Druga sprawa : Jezeli laptop przechodzi w tryb StandBy to spróbuj ustawić w Biosie ciagłe ładowanie owych urzadzeń. U mnie na stacjonarce nie wystepuje ten problem jak PC przejdzie w stan uśpienia. 
Trzecia sprawa : O.o WTF?! Ty na 100% dobrze zainstalowałeś wszyskie sterowniki oraz sam system? Explorer działa bezproblemowo O.O

W dniu 9.02.2019 o 23:27, Haxol napisał:

Jak klikam na to: 

PS. 

Z góry dzieki za pomoc!

1. Tak jak kolega @pepek112 wyżej napisał musisz odinstalować starszą wersję sterowników, nie kiedy nie daje się nad instalować nowych sterowników na stare, zresztą jak instalujesz nową wersję np.

to zawsze przed instalacją, odinstalowuje stare sterowniki.

2. Co do tych wykrzykników możesz użyć [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]'a.

też mam taki sam problem z bluetooth na Lenovo Y580. wysyłać pliki mogę, ale dodać urządzenie takie jak głośnik przenośny żeby grał przez bluetooth to nie ma bata. sterowników wgrywałem multum, nie przyniosły efektu. na Win 7 nie było tego problemu od srom-otnika :)

w każdym razie czekam na Win JG10 v2019 z niecierpliwością ;) może on wniesie coś nowego, bo jeśli nie to bedzie come back  to win 7 :D

Reup

seven likes this

14 minutes ago, ViperUS said:

Mam komunikat "Brak dostępnych obrazów" i nie mogę zainstalować systemu. Obecnie zainstalowany jest 8.1 i wszystko działa a 10 coś się nie lubi z tym laptopem. 

On 8/3/2018 at 11:12 AM, KacipL said:

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

eidur and ViperUS like this