Jump to content
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

@warzyn - sprawdź paczkę VC++ "wydaną"przez: Wilenty (był link na forum lub poszukaj na google) oraz poszukaj skryptu kolegi m4s z tego forum nadające pełne prawa administratora. Ja musiałem zrezygnować z wersji UL przez brak usługi VSS - potrzebna jest do poprawnej instalacji części programów CAD/CAM (a przynajmniej SolidWorks, Solid Edge, EdgeCAM), w wersji Lite wszystko działa poprawnie. 

@franc, dzięki za odpowiedź, niestety przy probie instalacji aio, jak i pojedynczych plików vc++ od wilentego, dalej nie chcą się zainstalować wymagane paczki vc++, przy czym pojawia sie error 1935, a mod od m4s nie pomogł, mimo ze pobrałem najnowszy update i wykonałem poprawną instalacje. spróbuje zainstalować wersję Lite, moze akurat problem sie sam rozwiąże 

W dniu 6.10.2018 o 17:29, alubie napisał:

Pytanie do [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - wiadomo kiedy i czy w ogóle pojawi się nowa modyfikacja ? Bo z tego co pamiętam pisałeś, że coś na jesień się pojawi jak będzie czas, będę wdzięczny za opowiedź, pozdrawiam

Również podpisuje się pod tym pytaniem ;)

Mam problem a aktywacją licencji cyfrowej na wersji Core systemu. Do tej pory po każdym formacie system aktywował się bez problemu. Teraz taki błąd (domyślne ustawienia usług):

691372829_Beztytuu.png.94c3e4b9ece048c43ba1018b2339ac9d.png

Po optymalizacji usług okienko aktywacji ładuje się w nieskończoność

Miałem ten sam problem :)

W dniu 21.08.2018 o 13:34, Darien napisał:

Ustawiłem i to samo , nie wiem może po prostu wersji Core nie można aktywować kluczem.

Edit: Potwierdzam , wgrałem wersję Lite i klucz bezproblemowo poszedł :)

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :P

Po 1. Nie aktywuję kluczem tylko licencją cyfrową

Po 2. Do tamtego momentu zawsze wersja Core aktywowała się bez problemu więc rozwiązanie typu 'wgraj wersję Lite' nie ma najmniejszego sensu i w ogóle nie pomaga :)

Poświęciłem 2 godziny, zainstalowałem raz jeszcze i poszło. Musiał jakiś składnik systemu się wywalić.

Cześć,

po uruchomieniu z prawego klik Narzędzia-czyszczenie straciłem windows update, w optymalizacji mam włączone domyślne usługi z włączonym windows update.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Hej, jest jeszcze gdzieś folder tuning jak się go usunęło z pulpitu?

Drugie pytanko: czy da się jakoś zmienić wygląd paska zadań, żeby nie był przezroczysty i nie pokazywał pulpitu tylko np. był w jakimś kolorze?

EDIT: ok już znalazłem, jak kliknąłem PPM na start i właściwości to otworzył mi się program startisback i tam to znalazłem. :)

Najprawdopodbniej nigdzie go nie ma : ( . Więc jak usunąłeś,to ci przepadł na amen ...

Ustawienia kolorów masz w ustawieniach tych metro lub w startisback - tylko tam szukaj sam ...

Nie posiadam już Dychu xd

W dniu 15.10.2018 o 20:59, 0skila napisał:

Cześć,

po uruchomieniu z prawego klik Narzędzia-czyszczenie straciłem windows update, w optymalizacji mam włączone domyślne usługi z włączonym windows update.

Sromotnik zapomniał zmienić opcji w Czyszczeniu ( gdzie w rejestrze zmieniaja sie pewne opcje na wyłączone) w wersjach które Windows Update miały wspierać.  Musisz sobie samemu w rejestrze zmienić usługi powiązane z WU. To nie jest zmiana uslugi w usługach tylko na sztywno rejestrem.

Jedna z osób napisała mi pw, że zainstalowała moją modyfikacje i ma problem z odświeżaniem pulpitu(ikon) gdy otwiera Chrome. To tak oświadczam, że nie jestem w żadnym stopniu spokrewniony z Sromotnikiem. 

Na filmie wida jasno folder Tuning oray charakterystyczne Menu Start z czarnym designem logo Windowsa. Proszę o odpowiedz użytkowników tej modyfikacji dlaczego tamten użytkownik ma taki problem( oraz czy wy go macie też, sprawdzcie minimalizując chrome na pół ekranu i otwierając).

Zainstalowałem wersję CORE na laptopie 2 w 1 (laptop dotykowy, który po wypięciu ekranu pełni funkcję tabletu) i mam kilka pytań:

1) Czy dla wersji CORE da się ustawić automatyczny obrót ekranu (pozycja pionowa i pozioma)?

2) Czy dla wersji CORE da się ustawić automatyczne pojawiania się klawiatury dotykowej po wejściu w jakikolwiek formularz / pasek adresu, itp. (mówimy o pracy windows'a w funkcji tabletu)?

3) Czy dla wersji CORE da się ustawić ekran dotykowy?

Z góry dzięki za pomoc. ;)

Witam serdecznie. Chciałbym zapytać co zrobić by od razu łączyło z WiFi, problem polega na tym że po załadowaniu systemu nie wyświetla się ikona WiFi tylko ta która jest przy połączeniu przez kabel a korzystam tylko z WiFi. Reasumując nie łączy automatycznie z wifi tylko próbuje jakby przez kabel który nie jest podłączony 

Zainstalowałem program Clover - do kart w exploratorze ale niestety nie spodobało mi się to i odinstalowałem go jednak menu kontekstowe z "open i new tab" zostało przy prawokliku na folderach - ktoś wie jak to usunąć?

Witam.

Mam wersję Lite. problem polega na tym, że za każdym razem gdy wyłączam komputer pojawia się niebieskie tło z napisem "Przygotowanie systemu windows. Nie wyłączaj komputera" jak to naprawić?

W dniu 6.10.2018 o 17:29, alubie napisał:

Pytanie do [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - wiadomo kiedy i czy w ogóle pojawi się nowa modyfikacja ? Bo z tego co pamiętam pisałeś, że coś na jesień się pojawi jak będzie czas, będę wdzięczny za opowiedź, pozdrawiam

Czy ktoś coś więcej już wie w temacie?

Witam. System działa świetnie, ale pod koniec instalacji programów mam jeden jedyny problem. Jest to MSI Afterburner który wyrzuca błąd nie poprawnej konfiguracji z kolei google mówi o potrzebie instalacji Visual C++ 2005 i 2008 i po pobraniu żadne z nich nie chce się zainstalować i także wyrzucają błędy. Jestem na wersji Core. Ktoś coś ?? Może [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

W dniu 12.11.2018 o 12:18, rym199 napisał:

Witam. System działa świetnie, ale pod koniec instalacji programów mam jeden jedyny problem. Jest to MSI Afterburner który wyrzuca błąd nie poprawnej konfiguracji z kolei google mówi o potrzebie instalacji Visual C++ 2005 i 2008 i po pobraniu żadne z nich nie chce się zainstalować i także wyrzucają błędy. Jestem na wersji Core. Ktoś coś ?? Może [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Uruchom w usługach "Instalator modułów systemu Windows" na czas instalacji visual c++ 2008 redist.

Hej, którą wersję bardziej polecacie zainstalować - tą czy Win 10 1709 Extreme PC/Tablet (x86-x64) 2k17? Ew. napiszcie proszę czym się różnią bo z tego co czytałem po opisach to zostały okrojone z podobnych rzeczy.

Najlepiej sprawdzić samemu :) Każdemu może spasować inna wstawka. Ja osobiście polecam tą i czekam na aktualkę. Wszystko działa jak należy, żadnego błędu nie miałem, żadnego komponentu mi nie brakuje ;) Działa petarda, gry odpalają bez problemu.

Działa windows store w wersji Lite? U mnie przy pobieraniu aplikacji wyskakuje błąd 0x800706D9

Na necie szperałem, że trzeba włączyć zaporę windows ale u mnie jest włączona.

A jak jest włączona to zresetować w "usługach" ale na poradnikach da się z tą usługą działać, a u mnie wszystkie opcje zablokowane:

EDIT: włączyłem w usługach na auto: usługa magazynu i windows update i sklep działa. :)

Windows Update to wiem co to jest ale usługa magazynu?

EDIT2: kolejny błąd, tym razem 0x8024601B :(