Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

Moderatorze srom-otnik wielkie podziękowanie za 12 wspaniałych Systemów, ale mam problem, który System zainstalować (mam 65 lat i nie umiem się zdecydować), przetestowałem każdy, pracują rewelacyjnie. Mam następujący sprzęt:

Laptop  -  PROCESOR: Celeron® Dual-Core CPU T3500 @ 2.1GHz  PAMIĘĆ: 4GB

Komputer -   PROCESOR:  Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.0 GHz  PAMIĘĆ: 4GB

Bardzo proszę doradź, który System zainstalować, najlepszy do tych komputerów.

Witaj! Ze mnie żaden moderator - to po pierwsze  :P

A w wyborze systemu, to Ci nie pomogę, bo mam ten sam problem  :D

Komputer u mnie ma niemal identyczną konfigurację i używam obecnie zamiennie wszystkich systemów tzn 7, 8.1 i 10 - wszystkie Core, bo jestem minimalistą i nie znoszę mieć balastu, z którego nigdy nie korzystam. 

PZDR!

Cześć. Mam zainstalowane wersję CORE. Jest możliwość ręcznego pobierania i instalowania aktualizacji? Jest jakiś program do tego?

Jak chciałeś WU to dlaczego zainstalowałeś wersję Core? Najpierw robisz a dopiero później myślisz? Srom-otnik specjalnie WU w Core usunął, poza tym musisz się liczyć z faktem, że nawet w Lite i Ultra Lite nie wszystkie poprawki poprawnie się zainstalują, a mogą nawet popsuć wysiłek autora polegający na odchudzeniu systemu. Nie raz na forum było pisane - że niewskazane jest używanie WU na "ciętych" systemach - każdy robi to na własną odpowiedzialność i nie narzeka, jak coś będzie źle z tego powodu. WU zostało w systemie z innych względów - jakby Ci się chciało przeczytać odpowiednie tematy, sam byś się dowiedział. 

Cześć. Mam zainstalowane wersję CORE. Jest możliwość ręcznego pobierania i instalowania aktualizacji? Jest jakiś program do tego?

Kastraty można aktualizować poprzez WSUS Offline [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Taką aktualizację robi się raz na jakiś czas, bo to, że coś nowe nie oznacza dobre.

Moderatorze srom-otnik wielkie podziękowanie za 12 wspaniałych Systemów, ale mam problem, który System zainstalować (mam 65 lat i nie umiem się zdecydować), przetestowałem każdy, pracują rewelacyjnie. Mam następujący sprzęt:

Laptop - PROCESOR: Celeron® Dual-Core CPU T3500 @ 2.1GHz PAMIĘĆ: 4GB

Komputer - PROCESOR: Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.0 GHz PAMIĘĆ: 4GB

Bardzo proszę doradź, który System zainstalować, najlepszy do tych komputerów.

Mam podobną konfigurację komputera [patrz podpis] i po testowaniu 7/8.1/10 wybrałem 8.1 x64. Działa szybciej i mniej problemowy.

Akurat ja też chciałem spytać o to samo. A to z tego względu, że w konfiguracji "Kaby Lake iGPU + Pascal dGPU + Windows 10" występują problemy z przycięciami i chciałbym sprawdzić czy aktualizacja KB4089848 wyeliminuje ten problem.

Sam system w wersji Core jest świetny. Na początek chciałem go zainstalować tylko na próbę, ale nie spodziewałem się, że aż tak mi podpasuje. Fajnie dostosowałem go pod siebie i teraz nie chciałbym już go zmieniać. Stąd pytanie o możliwość dogrania aktualizacji :)

Witam mam mały problem z tą modyfikacją  otóż nie mogę zainstalować  visual c ++ 2005 redistributable wersji 86 jak i 64bit ponieważ wyskakuje oto taki komunikat. Jeżeli zna ktoś rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc.

'Error 1935. An error occurred during the installation of assembly. Microsoft.VC80.ATL.type="win32".version="8050727.762"."publicKeyToken"="1fc8b3b9a1e18e3b".processorArchitecture="X86"'

Witam mam mały problem z tą modyfikacją  otóż nie mogę zainstalować  visual c ++ 2005 redistributable wersji 86 jak i 64bit ponieważ wyskakuje oto taki komunikat. Jeżeli zna ktoś rozwiązanie tego problemu proszę o pomoc.

Zainstaluj paczkę z tego programu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

dzięki za wsta wkę i podziękowania za powrót (nareszcie)

Sro-motnikui gdzie znajdę Twego moda w wersji CORE może zaślepłem ale nie potrafie znaleźć dzięki oraz pozdrowienia

13 godzin temu, domit napisał:

jak długo instaluje sie mod u Was. U mnie na fazie końcowej "czekaj utknęli na długo. Jak długo to może trwać ? 

Sama instalacja na moim sprzęcie ok 12-15 minut trwa. Nic nigdzie się nie zatrzymuje. Mam wersję Lite. Co prawda aktualnie na LTSB siedzę ale wcześniej miałem PRO.

To  niestety u mniue mimo wszelakich checi na paltopie asus i5 za nic sie nie chce 10  instalowac ani   oryginal  ani   żaden mod. Jest jeden wyjatek tylko  win10 s  sie bez problemu instaluje . jakies sugestie ?

Instalacja zwyklej albo zmodowanej 10 konczy sie na niebieskim ekranie z napisem czekaj.....

1 godzinę temu, dziadzio napisał:

Witam w mogzie lstb lite nie ma tych twoich dodatków na prawokliku (narzedzia itp)

Rozważam dwie opcje. Źle utworzony obraz / Źle się zainstalował . Spróbuj na nowo wypalić obraz i jeszcze raz zainstaluj / Na nowo pobierz ,sprawdź sumy kontrolne i wtedy wypal na USB Rufus'em

W dniu 5.04.2018 o 14:49, BodziuRat napisał:

Kastraty można aktualizować poprzez WSUS Offline [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Taką aktualizację robi się raz na jakiś czas, bo to, że coś nowe nie oznacza dobre.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2 godziny temu, dziadzio napisał:

Witam w mogzie lstb lite nie ma tych twoich dodatków na prawokliku (narzedzia itp)

Wszystko jest tak jak ma być. Weź pod uwagę sugestie Przedmówców.

axjhpu.jpg

pobieram i potestuję. używam Windowsów sromotnika od pierwszego moda XP :) nigdy nie zawiodły. mam nadzieję że tak też będzie z tym wydaniem. mam czystą 10 ale już nie formatowana chwile i sodoma gomora w laptopie jest :D 

oczywiście będę chciał zainstalować "najbogatszą wersję" systemu. jak był słaby sprzęt to kastraty latały a jak jest coś lepszego, to co tam oszczędzać... :D 

pozdro !

Chcę mieć instalkę na pendrivie jedynie z wersją core. Czyli muszę: w dims++ otworzyć/wypakować obraz core, zapisać go do do .wim (ew. skonwertować wim -> esd), podmienić w wypakowanym obrazie .iso install.esd na stworzony insatall.wim, stworzyć .iso w ISOmaker i wrzucić na pendrive w rufus. Powinno hulać czy coś jeszcze zrobić?

@eigo Pytam z ciekawości tylko. W jakim celu to robisz? Różnica w instalatorze "3w1" a sam "Core" to niecałe 700 mega. Pendrive masz za mały ?

Mając 3w1 masz zawsze wybór. No ale każdy tam ma swoje podejście.:)

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Wyboru już dokonałem. Core :)  I ten wybór chciałem zapisać sobie na stałe. Pamięć krótka, a żeby się później nie zastanawiać co która wersja miała, nie szukać po necie, wykluczyć niepotrzebne mi opcje zawczasu. Taka oszczędność czasu.