Jump to content
srom-otnik

Win JG10 Pro x64

Recommended Posts

ja zainstalowałem ultra lite i system też się sam aktywował a nic nie zaznaczałem w instalacji...ten sam pendrive instalacja na laptopie i brak aktywacji

co może być powodem takiego zachowania?

a co do instalacji...mam cztery pendrive na każdym Rufus ładnie wypala obraz i rusza instalacja...do momentu wyboru partycji na której ma być zainstalowany system..i tylko z jednego pendrive da się zainstalować dalej system...

pozostałe pendrive odmawiają współpracy komunikatem "system nie może być zainstalowany na wybranej partycji nr błędu...i takie tam" inny komunikant "system nie był w stanie odnaleźć partycji ani utworzyć nowej"(choć partycja  istnieje i jest widoczna)

i to jest ewidentnie wina tych trzech pendrive ponieważ dzieje się tak samo na każdym systemie modowanym czy niemodowanym.piszę to jako informację ponieważ nie znalazłem odpowiedzi dlaczego tak się dzieje,zmiana portów USB tez nic nie daje.dlatego mam jednego pewniaka i tylko jego używam do instalek.

Zainstalowałem wersję core i system śmiga jak rakieta, naprawdę kawał dobrej roboty  :)

Miałem tylko mały problem z usługą Office Software Protection Platform przy instalacji office 2010 ale jakoś udało mi się to obejść.

Mam małe pytanie odnośnie skryptu na wyłączenie kompresji (Compact.exe /CompactOS:newer) czy tutaj nie powinno być never zamiast newer?

ja zainstalowałem ultra lite i system też się sam aktywował a nic nie zaznaczałem w instalacji...ten sam pendrive instalacja na laptopie i brak aktywacji

co może być powodem takiego zachowania?

Po prostu miałeś już raz zainstalowany, a aktywacja jest na serwerach Microsoftu.

Guest koper

Na pewno uszkodzony pendrive zawsze kupuj drogi, a nie najtańsze badziewie.

Zainstalowałem wersję core i system śmiga jak rakieta, naprawdę kawał dobrej roboty  :)

Miałem tylko mały problem z usługą Office Software Protection Platform przy instalacji office 2010 ale jakoś udało mi się to obejść.

Mam małe pytanie odnośnie skryptu na wyłączenie kompresji (Compact.exe /CompactOS:newer) czy tutaj nie powinno być never zamiast newer?

Ale dałem popalić, oczywiście że never!

UPS...

Nic dziwnego ze na wersji core masz problem  mi na lite office 2016 zainstalował się bez problemu 

ps AMD ogarnęło sterownik dla GPU miałem niebieski ekran co jakiś czas 

Nie jestem pewien czy to coś z systemem, czy u mnie się zepsuło, ale Steam nie zapamiętuje mi loginu ani hasła, oczywiście mam zaznaczone zapamiętywanie. Spotkał się ktoś z takim problemem?

Co do steam mam to samo na wersji lite, ale po przeinstalowaniu już działa ok.

Zainstalowałem wersję Core jedyne czego do szczęścia mi brak to Hotspot mobilny tak to system rakieta panie z wszystkimi  sterownikami przy 4 GB ramu zasysa 950  MB

Na którym modzie w końcu? Na wszystkich? Piszesz w dwóch tematach, nie podając dokładnie wersji moda, wersji Skype, co Ci nie działa w tym Skype - instalacja czy brak połączenia, podaj konkrety 

Panowie mam problem na tym modzie ze skype? co zrobic? 

Chyba wiem, o co Ci chodzi. Pobrałem instalator Skype i po jego uruchomieniu pojawia się komunikat, abym pobrał Skypa ze Sklepu... Klikasz prawym przyciskiem myszy na instalce i wybierasz uruchamianie w trybie zgodności np. z Windows 8 i instaluje się jak oczekujesz. Właśnie sprawdziłem minutę temu.

Przeczytaj dokładnie opis

w tym obrazie masz trzy wersje

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tak są 3 wersje modyfikacji, tylko Windowsa 10 PRO. 

Kolego @ killer85-85  Poczytaj posty Srom-otnika. Robi swoje mody na określonych bazach. Nie ma tam wersji HOME i pewnie nie będzie. Wiec chyba musisz poszukać u innego twórcy takiej wersji.  

Czy apka wyszukiwania dostępna pod skrótami Win+Q/Win+S (dostępna od win8) jest ściśle związana z MetroUI?

Pytam ze względu jej braku na czystej instalacji wersji Lite; a działają na niej skróty jakieś "dziwne" wg mnie tzn. Win+A czy chociażby Win+G/H/J (nie pamiętam dokładnie który).

Stąd pytania i wniosek: rozumiem że wyszukiwanie i skrót Win+Q/S został wycięty razem z MetroUI?

@: tak samo wyszukiwanie w ustawieniach.

Chciałbym aby ikony na pasku zadań się scalały. W właściwościach tego nie ma.

Już mam

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
"TaskbarGlomLevel"=dword:00000000

Ktoś potwierdzi, czy adapter do kontrollerów Xbox One działa i łączy się z padami?
@EDIT

" UWAGA, sklep pozostał tylko po to, by móc aktywować legalnie system, po nic innego. Dlatego proszę nie pytać jakieś problemy z instalacją apek ze Sklepu."
zgaduję więc, że nie, bo potrzebne są "akcesoria xbox" do tego. A szkoda, kiedyś zawsze używałem tego moda

Jeny aż wprost nie mogę w to uwierzyć, że wróciłeś panie Sromotniku :) Miło mi, że będę mieć zaszczyt ponownego użytkowania Twojego systemu :) Pobieram, instaluję i zdaję relację :) Pozdrawiam :)

Moderatorze srom-otnik wielkie podziękowanie za 12 wspaniałych Systemów, ale mam problem, który System zainstalować (mam 65 lat i nie umiem się zdecydować), przetestowałem każdy, pracują rewelacyjnie. Mam następujący sprzęt:

Laptop  -  PROCESOR: Celeron® Dual-Core CPU T3500 @ 2.1GHz  PAMIĘĆ: 4GB
     Komputer -   PROCESOR:  Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.0 GHz  PAMIĘĆ: 4GB

Bardzo proszę doradź, który System zainstalować, najlepszy do tych komputerów.