Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

W oryginalnym systemie tryb ten wyłącza jak zauważyłeś zbędne usługi oraz efekty wizualne zwiększając wydajność systemu więc w jakimś stopniu jest on użyteczny ale w kastracie jest on raczej bezużyteczny bo twórca wyłączył zbędne usługi i zwiększył wydajność systemu tyle na ile się mu udało.

Jemu raczej chodziło o to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja się nie gniewam jeśli można te dodatki pod ppm i kilka ustawien to bardzo bym dziękował za ta mega optymalizacje. Ale czekam aż kolega odpisze na pw lub nawet tu.


Jemu raczej chodziło o to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] ;)

Tak chodzi mi o to nie więcej. Wiem ze kastraty to nie to samo co czysty system słabo okrojony z kilku funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Moi Drodzy, wybaczcie ale niestety nie udostępniam Optymalizatora, Czyszczenia, ani Trybu dla gier. To kluczowe moduły, bez których system będzie taki, jak wiele innych - mniej lub bardziej wyciętych. Komponenty te rozwijam sam w 100% od 10 lat i w coraz to bardziej zaawansowanej postaci wbudowuje w kolejne modyfikacje systemów. Powycinać system WinReducerem to prawie żadna filozofia i po krótszej wprawie robi się to za pół dnia. Ale żeby ogarnąć wszystkie usługi i korelacje między nimi, komponentami systemu i ich funkcjonalnością, to już nie tak hop-siup. Proszę zrozumieć i się nie obrażać. A jak to co zrobiłem nie działa w sposób zadowalający, cóż - do kosza i inna modyfikacja lub czyścioch, do wyboru do koloru. Nie robię tu żadnych wyjątków, nawet dla najbardziej sympatycznych Userów  :)

PZDR!

wieh lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że tutaj bardziej chodzi o to, czy np. tryb dla gier wyłącza więcej usług czy coś :D w sensie takie podstawowe info, bez wdawania się w szczegóły

Tryb dla gier, oprócz tego, że zmienia nastawę 18 usług i działa niezależnie od wcześniej wprowadzonych ustawień w Optymalizatorze Usług, ponadto zmienia ustawienia wydajności procesora, jego wielowątkowości, oraz zmniejsza wykorzystanie dysku twardego.

 

@-scarlex - do Dychy i 8.1. WinReducer, do 7 jeszcze dwa: WinToolKit i RT7Lite.

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ten mod jedzie u mnie na hdd tylko dla testu. Bo do normalnego użytku z kilkoma programami to już wole czysty z małą optymalizacją.

Na pewno masz wszystkie biblioteki powgrywane itd? Ja cały komplet od razu zainstalowałem i nie miałem problemu przy żadnej instalce jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno masz wszystkie biblioteki powgrywane itd? Ja cały komplet od razu zainstalowałem i nie miałem problemu przy żadnej instalce jeszcze ;)

Tak. Może nie u każdego ten system działa na ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź w Optymalizatorze Usług "Podpinasz telefon, aparat fotograficzny, kamerkę lub skanujesz?" - jeśli dasz na TAK, powinno wszystko zadziałać, bo wtedy włączysz hidserv a to odpowiada za działanie przycisków funkcyjnych w laptopach m.in. pogłaśniania, ściemniania itp.

Poszukałem w internecie sterowników do mojej zintegrowanej karty graficznej, zainstalowałem i przyciskami mogę zmieniać jasność ekranu. Systemy srom-otnika są genialne, testowałem wszystkie 3 Systemy w wersji Lite, wszystkie pracują idealnie nie ma żadnych problemów. 

Wielkie podziękowanie za ogrom pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie odpaliłem w usługach na to aby wu itp. działało na ok a tu wu pobiera instaluje i tak w kółko. Albo ja coś nie tak robię albo jest tak jak mówię nie da rady zrobić aktualizacji. A tu nawet dużo nie jest wywalone bo sam prawie tyle wywalam poza aplikacjami ui. No pokombinuje jak znajdę te coś dam znać co to blokuje te wu ze pobiera a zainstalować nie może.

Kastrata się nie aktualizuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem już dobra ale i tak po ustawieniu tego co trzeba nie idzie mi zainstalowac tego co nawet na czystym instaluje. No dobra może innym razem ten system wypali na ok chwilowo jak dla mnie trochę do poprawy.


Edit.

Sprawdzę na HDD może ja coś nie tak ustawiłem ale myślę ze chyba ok wybrałem pod ppm optymalizacja ok i potem tak zeby ustawiło na normalne usługi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Srom-otnik Jak możesz napisz na PW o co chodzi bo nic nie mam poza wiadomośćią od ciebie i odpisaniem na nią.


Pobieram tego WSUS Offline Update myślę ze będzie ok.


@Srom-otnik Już nie odpisuj na pw, jak będę miał pytanie to tu napiszę ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@srom-otnik - Takie pytanko jak wyjdzie rs4 to wersja lite x64 pro będzie tak samo zrobiona.? Chodzi o sklep i xbox gram w kilka gierek myślę ze dzieki temu system jest nawet ok.

Hej! Zobaczymy co to RS4 przyniesie, nie instalowałem wersji testowych, wiec nie wiem. Chyba rewolucji tu nie będzie. Chciałbym zrobić podobne wydanie jak teraz 3w1, więc każdy coś dla siebie znajdzie.

P.S. I działa Ci teraz system jak należy jak go zainstalowałeś na HDD?

@srom-otnik Mistrzu, prosimy nie znikaj więcej

Oj, tam - właśnie mam na razie dość i po tych Dychach, muszę sobie "dychnąć" nieco i zrobić dłuższa pauzę. Za dużo spraw zawalam, przez to siedzenie przy kompie. Nic z tego nie mam oprócz satysfakcji, a nią niestety nie pozałatwiam swoich milion razy ważniejszych spraw. Ale spokojnie. Na dniach zrobię 3w1 Pro RS3. Po świętach coś podłubię przy LTSB i może coś z tego wyjdzie, albo i nie. Zobaczymy.

 

 

Link do Core gotowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Zobaczymy co to RS4 przyniesie, nie instalowałem wersji testowych, wiec nie wiem. Chyba rewolucji tu nie będzie. Chciałbym zrobić podobne wydanie jak teraz 3w1, więc każdy coś dla siebie znajdzie.

P.S. I działa Ci teraz system jak należy jak go zainstalowałeś na HDD?

Powiem tak sprawdziłem działa normalnie miałem nie te ustawienie ale jest już ok. No własnie ja tez rs4 nie testowałem sprawdziłem tylko na VM czyli na virtualnej maszynie. Tego twojego mam na starym HDD, ale chyba go postawie na SSD skoro wiem co i jak teraz zrobić.

P.S. No tu tego starego dysku HDD nie wypisałem ale jest to 320gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Core testowana już od paru godzin. Wszystko śmiga ładnie, wszystkie sterowniki, apki, gry zainstalowane bez problemu i bez problemu działają. 74 procesy, 1.8 GB pamięci w użyciu przy zainstalowanych wszystkich rzeczach których używam.

Dla mnie najlepszy kastrat Win10 jaki kiedykolwiek miałem. Pozdrawiam i pięknie dziękuję Srom-otnik za system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja Core testowana już od paru godzin. Wszystko śmiga ładnie, wszystkie sterowniki, apki, gry zainstalowane bez problemu i bez problemu działają. 74 procesy, 1.8 GB pamięci w użyciu przy zainstalowanych wszystkich rzeczach których używam.

Dla mnie najlepszy kastrat Win10 jaki kiedykolwiek miałem. Pozdrawiam i pięknie dziękuję Srom-otnik za system.

A pamiętasz może ile procesików i jaki RAM na czysto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie