Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.01.2019 o 00:13, rym199 napisał:

Ludzie !!! Przestańcie się męczyć z tymi modami !!! Straciłem tylko 2 miesiące na znalezienie odpowiedniego, a kiedy spróbowałem czystą wersje Home z oryginalnym kluczem TO DZIAŁA LEPIEJ NIŻ JG CZY SCH I INNE !!!

- Ryzen 5 2600
- 16GB DDR 4
- System na SSD (Core), Gry na HDD
- 1070 ti

 

- widzę różnicę zarówno w grach jak i samym systemie (niewielkie, ale zawsze) 
- na lapku MEGA na + JG10
Także gościu gadasz głupoty, Srom-otnik MEGA to ogarnął!

 

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2019 o 21:44, SzymonDeath napisał:

Mam problem z uruchomieniem msi afterburner, załączam do tego screen, od razu mówię że optymalizacja ustawiona na domyślną nic nie daje.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A tak po za tym, co robi ten tryb dla graczy?

 

Zainstalowałeś Visual C ++ ?. Potrzebne znajdują się w folderze instalacyjnym MSI Afterburner :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2019 o 21:44, SzymonDeath napisał:

Mam problem z uruchomieniem msi afterburner, załączam do tego screen, od razu mówię że optymalizacja ustawiona na domyślną nic nie daje.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A tak po za tym, co robi ten tryb dla graczy?

Paczki Microsoft Visual B/C++/F#/J#, DLL itd.

 

RuntimePack_x86_x64.exe + RuntimePack_Lite_x86_x64.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] <- zawsze najnowsze wersje

Download wersji Full i Lite

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] <- zawsze najnowsze wersje

----------------

VBCRedist_AIO_x86_x64.exe + VBCFJRedist_AIO_x86_x64.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] <- zawsze najnowsze wersje

Download w/w paczek bez logowania

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] / [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

----------------

VisualCppRedist_AIO_x86_x64.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] <- zawsze najnowsze wersje

Download w/w paczek bez logowania

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] / [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

----------------

Basic Runtime Libraries [LC] by Wilenty 2018-10-26.exe + Basic Runtime Libraries [HC] by Wilenty 2018-10-26.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

----------------

AIO Runtime Libraries [LC] by Wilenty 2018-10-26.exe + AIO Runtime Libraries [HC] by Wilenty 2018-10-26.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

----------------

CRT Appx Desktop Bridge [LC] by Wilenty 2018-09-30.exe + CRT Appx Desktop Bridge [HC] by Wilenty 2018-09-30.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

----------------

Additional Runtime Libraries [HC] by Wilenty 2018-10-17.exe + Additional Runtime Libraries [HC] by Wilenty 2018-10-17.exe

 

Download + Info co w paku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2019 o 21:44, SzymonDeath napisał:

Mam problem z uruchomieniem msi afterburner, załączam do tego screen, od razu mówię że optymalizacja ustawiona na domyślną nic nie daje.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A tak po za tym, co robi ten tryb dla graczy?

Włącz w usługach ,,Instalator modułów systemu Windows" na czas instalacji Visuali, albo samego msi bo chyba ma swoje biblioteki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj użytkuję Win JG10 w wersji Core

 

Nie mam żadnych zastrzeżeń z wyjątkiem jednej rzeczy, która mnie denerwuje. Podczas korzystania z systemu przychodzi pewien moment, że wszystkie elementy które wywołuje myszką (PPM na pulpicie, rozwiniecie ikonek w trayu, otworzenie menu start, otworzenie folderu) są na początku przeźroczyste i nie wiadomo co gdzie kliknąć, po kilku-kilkunastu sekundach dane zdarzenie wyświetla się lecz każde kolejne jest takie samo. Tak jakby to było w jakiś sposób zlagowane graficznie bo danego elementu nie widać tylko gołym okiem. Gdy chciałem zrobić screenshota to automatycznie "efekt zlagowania" znika, tak samo przy próbie nagrania ekranu. Dodam, że po resecie powraca do normy lecz po dłuższym użytkowaniu problem powraca. Co takiego robiłem? Grałem w CS:GO na full ekranie, przeglądałem internet. Sterowniki wszystkie zaktualizowane. Dodaję zdjęcie telefonem abyście wiedzieli co mam na myśli.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, DrawoGuy napisał:

Witam, od wczoraj użytkuję Win JG10 w wersji Core

 

Nie mam żadnych zastrzeżeń z wyjątkiem jednej rzeczy, która mnie denerwuje. Podczas korzystania z systemu przychodzi pewien moment, że wszystkie elementy które wywołuje myszką (PPM na pulpicie, rozwiniecie ikonek w trayu, otworzenie menu start, otworzenie folderu) są na początku przeźroczyste i nie wiadomo co gdzie kliknąć, po kilku-kilkunastu sekundach dane zdarzenie wyświetla się lecz każde kolejne jest takie samo. Tak jakby to było w jakiś sposób zlagowane graficznie bo danego elementu nie widać tylko gołym okiem. Gdy chciałem zrobić screenshota to automatycznie "efekt zlagowania" znika, tak samo przy próbie nagrania ekranu. Dodam, że po resecie powraca do normy lecz po dłuższym użytkowaniu problem powraca. Co takiego robiłem? Grałem w CS:GO na full ekranie, przeglądałem internet. Sterowniki wszystkie zaktualizowane. Dodaję zdjęcie telefonem abyście wiedzieli co mam na myśli.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Mialem to samo, ale po wyłączeniu gry. Jak sobie nie poradzisz, polecam czysty system(licencje używana za 20-30zl kupisz) a system u mnie jest szybszy niż mod, ja zbyt długo sie męczyłem a koledzy z forum mnie zjechali za to ze wyrazilem swoją opinie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alubie napisał:

@srom-otnik - Mniej więcej wiesz, czy nowe wersje będa w styczniu? Bo zastanawiam się czy czekać z instalowaniem wszystkiego, a mam tego od ogroma. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, pozdrawiam

Nie wiem, czy zdążę z Dychą w styczniu. Obecnie kończę JG7, później 8.1, a 10 HP/Pro/LTSC na końcu. Nie sądzę, raczej początek lutego... 

manikcs i vitay007 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kumpel mi dał lapka bez ssd  kupiłem nowy ssd zamontowałem Crucial MX500 chciałem wkleic mu sromotnego moda ale jest problem.. W rufusie wszystko gładko instalator sie laduje, ale nie znajduje zadnych obrazów do zaistalowania. U mnie na kompie normalnie mam wybór, u dziewczyny na laptopie też. a na tym ziomeczkowym lapku za chiny nic nie wykrywa. Pomóżcie co tam dograc trzeba jak z tym sobie poradzic?

 

 

W dniu 31.12.2018 o 10:15, bysiiuu napisał:

Rufusem wypalilem na gpt i jak pokazuje sie juz instalator to jest informacja ze nie ma zadnych obrazow. Jak to naprawic?

Dokładnie to samo, jak sie z tym uporać jakieś FAQ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2019 o 18:42, DrawoGuy napisał:

Panie srom-otnik czy można jakoś rozwiązać problem?

...wg mnie może to wina sterowników twojej karty graficznej lub/i płyty głównej albo ich brak.

-jeżeli aktualizowałeś owe stery - spróbuj odinstalować i zainstalować wcześniejsze wersje oprogramowań do Twojego sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę zainstalować wtyczkę flash player dla IE

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

- restart systemu i test, jak nie pomoże to ->

2. Niestety odinstaluj protezę Aeroglass,  restart, test, a gdy to nic nie do, wtedy ->

3. Oidnstaluj StartIsBack. Innych pomysłów nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojnar0 napisał:

Cześć. Mam problem z aktywacja wersji core, chce użyć nowego klucza i dostaje taki komunikat.

 

W optymalizatorze usług przewróciłem domyślne. Dzięki

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersji Core nie da się aktywować własnym kluczem gdyż ma wycięte elementy odpowiedzialne za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z instalacją owego systemu, a mianowicie wszystko pięknie ładnie się odpala aż do momentu okienka, w którym mam wybrać system operacyjny, który chce zainstalować. Jest napisane,, brak dostępnych obrazów". Próbowałem instalować inne systemy również to samo. Próbowałem. W trybie Legacy jaki i UEFI, próbowałem w formacje NTFS jak i FAT32. Zmieniałem pendrive'y i nic. Mój laptop to Dell Inspiron 15 3567 i7-7500u 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, XyZmas napisał:

Witam, mam problem z instalacją owego systemu, a mianowicie wszystko pięknie ładnie się odpala aż do momentu okienka, w którym mam wybrać system operacyjny, który chce zainstalować. Jest napisane,, brak dostępnych obrazów". Próbowałem instalować inne systemy również to samo. Próbowałem. W trybie Legacy jaki i UEFI, próbowałem w formacje NTFS jak i FAT32. Zmieniałem pendrive'y i nic. Mój laptop to Dell Inspiron 15 3567 i7-7500u 

Pobierz plik z załacznika

rozpakuj

i plik

ei.cfg wrzuc do folderu SOURCES na penie

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

^Autor Mr.T

XyZmas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, XyZmas napisał:

Witam, mam problem z instalacją owego systemu, a mianowicie wszystko pięknie ładnie się odpala aż do momentu okienka, w którym mam wybrać system operacyjny, który chce zainstalować. Jest napisane,, brak dostępnych obrazów". Próbowałem instalować inne systemy również to samo. Próbowałem. W trybie Legacy jaki i UEFI, próbowałem w formacje NTFS jak i FAT32. Zmieniałem pendrive'y i nic. Mój laptop to Dell Inspiron 15 3567 i7-7500u 

Może źle wypalił ci się USB jakim programem go wypalałeś spróbuj go wypalić diskpartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam system, wgrałem Ultra Lite,  żadnych problemów, wszystko śmiga elegancko po instalacji sterowników, wyłączeniu w autoruns wpisów i zoptymalizowaniu usług.

Miałem tylko problem z aktywacją.
KMS Tools Portable nie dal rady (programy 1-4 i 7), Microsoft Toolkit też nie dał rady, (ani kms ani ez-activator) sypaly samymi błędami, dał rade aktywator polecany przez @Mr.T 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Ultra Lite, większych problemów brak do tej pory, a śmiga jak szalony na SSD SATA III + Athlon200GE + 4GB. Jedyny, który znalazłem, to fakt, że nie mogę aktywować systemu. Mam kilka oryginalnych kluczy z 7 i 8, więc jeden z nich na pewno przejdzie weryfikację, ale nie mogę spróbować, bo pokazuj się takie cuś jak w załączniku.

 

Tak widziałem posta wyżej dotyczącego aktywatora, ale nie chce oszukiwać systemu skoro mogę mieć legalną kopię aktywowaną.

 

Ktoś coś? :)

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uruchomiamy wiersz polecenia "CMD" jako admin.
- Wpisujemy komendę:  slmgr /ipk XXXXX-XXXXX-  gdzie XXXX to twój klucz.
  >ENTER- czekamy na info o pozytywnym zainstalowaniu klucza.
-Wpisujemy komendę:  slmgr /skms whwebsolution.no-ip.org    
 > ENTER - czekamy na info o pozytywnym zainstalowaniu hosta KMS.
- Wpisujemy komendę:  slmgr /ato    >ENTER - czekamy na info o pozytywnej aktywacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tej metody przy użyciu kilku moich kluczy, ale za każdym razem wywalało błąd, ze klucz nieprawidłowy itd itp. Kliknałem Rozwiąż problem .... i po chwili info, że system został aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej :huh: Nie wnikam w szczegóły, ale najważniejszy cel osiągnięty :) Dzięki

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z utworzeniem bootowalnego pendrive tj. po odpaleniu instalatora w okienku wyboru systemu widnieje info "Brak Dostępnych Obrazów"

Próbowałem różnych konfiguracji MBR i GPT ,NTFS i FAT32 i za każdym razem to samo .

W biosie Fast Boot i Secure Boot są wyłączone .

Laptop MSI GL72 z dyskiem M.2 SSD ,jest na nim win10 ale to chyba nie powinno mieć znaczenia .

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mephisto91 napisał:

Witam

Mam problem z utworzeniem bootowalnego pendrive tj. po odpaleniu instalatora w okienku wyboru systemu widnieje info "Brak Dostępnych Obrazów"

Próbowałem różnych konfiguracji MBR i GPT ,NTFS i FAT32 i za każdym razem to samo .

W biosie Fast Boot i Secure Boot są wyłączone .

Laptop MSI GL72 z dyskiem M.2 SSD ,jest na nim win10 ale to chyba nie powinno mieć znaczenia .

Z góry dziękuję za pomoc

na 95% jest to spowodowane tym że mod bazuje na pro a w biosie masz klucz do Home wrzuć do sources na USB [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

oczywiście plik rozpakuj

nudzija i mephisto91 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Jak będziesz robić wersję Windows 10 to uwzględnisz to by można było aktywować ją online ?, i fajnie gdybyś pozostawił możliwość włączania z bocznego wysuwanego paska kafelki do włączania bluetooth oraz udostępniania wi-fi (hotspot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Od kilku dni mam problem ze swoim KMSem. Mianowicie Windows "wywalił" mi mój klucz i cały czas mam monit w prawym dolnym ekranie o aktywacji. Żaden KMS już nie potrafi mi aktywować Windowsa i nie do końca wiem co mam robić - drażniący jest ten napis. Podejrzewam, że przeinstalowanie nowej Windy naprawi problem, ale czekam na nową "dziesiątkę" od Sromotnika i nie uśmiecha mi się teraz robić reinstalki, kiedy pewnie za około 2 tygodnie wypuści on nową wersje. Ktoś ma pomysł co się stało z moim dotychczasowym KMSem i dlaczego już nie mogę zainstalować żadnego innego KMSa? Dodam że automatyczne aktualizacje mam wyłączone więc wątpliwe żeby Windows sam z siebie wykrył że klucz pochodzi z KMS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie