Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, dzięki za odzew mam pytanie do adriana54  i jacekdino jak ten plik w notatniku ma wyglądać / chodzi o zapis/ popróbowałem i nie udało mi się jak znam siebie to coś pokręciłem, a przyda się też dla innych;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

charon64 tworzysz nowy plik zapisujesz go jako "ei.cfg" a w treści  wpisujesz Retail    następnie wypalasz obraz na pendrive i ten gotowy plik kopiujesz do folderu sources na pendrive.

mi pomogło.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

w załączniku mój plik cfg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie użytkowników. Niestety nie pomogło wpisywanie i wklejanie w wypalony obraz, dalej brak wyboru sys./dzięki za pomoc/ co ciekawe druga modyfikacja sromotnika  LTSB instaluje i jest widoczna bez problemu ciekawe dlaczego. Nigdy nie było problemu z instalacją modyfikacji. Chyba dam sobie spokój, chyba że, ktoś ma obraz tylko jednego systemu to bym spróbował instalacji jeszcze raz. Wielkie dzięki za chęci, i podziękowania dla Autora modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, charon64 napisał:

. Chyba dam sobie spokój, chyba że, ktoś ma obraz tylko jednego systemu to bym spróbował instalacji jeszcze raz. Wielkie dzięki za chęci, i podziękowania dla Autora modyfikacji.

Który obraz potrzebujesz? Dziś nie obiecuje nic, ale jutro mogę wrzucić na "mega"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drogi sromotniku, czy tego windowsa można w jakiś sposób zainstalować na tablecie? mam lark 7i Ultimate. mam Twój system na laptopie w wersji Core, na Lite mialem problem z sterownikiem nvidia. jestem bardzo zadowolony, komp hula aż miło ;) 

jest jakaś nadzieja? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, blazenxd1 napisał:

drogi sromotniku, czy tego windowsa można w jakiś sposób zainstalować na tablecie? mam lark 7i Ultimate. mam Twój system na laptopie w wersji Core, na Lite mialem problem z sterownikiem nvidia. jestem bardzo zadowolony, komp hula aż miło ;) 

jest jakaś nadzieja? :) 

Nie wiem, bo nie instalowałem nigdy nic na tablecie - mój jest na Androidzie i niech tak zostanie. Ten system w wersji lite nie powinien mieć żadnych problemów z instalacją na tabletach i hybrydach czyli tableto-laptopach. Gorzej będzie z UltraLite i Core - spróbować można, ale nie dziwić się, że coś brakuje...

PZDR!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie -dzięki  /brygada 69 / popróbuje jeszcze raz;)

a prosić mogę  /jacekdino/ wersje środkową, czyli ultra lite, gdyby się nie udało.

Jestem zawzięty a lubię modyfikacje systemu /wszystkie 7 jakie miałem były modyfikowane więc do skutkuB)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, charon64 napisał:

a prosić mogę  /jacekdino/ wersje środkową, czyli ultra lite, gdyby się nie udało.

Ok... Umieszczę na mega i link na PW Ci wrzucę, plus sumy kontrolne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, 

Która usługa odpowiada za obsługę wielu monitorów? Tj skrót Win + P (displayswitch). Szukam od dobrej godziny na internecie i jedyne co mi się udało osiągnąć to skróty na pulpicie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi