Jump to content

Win JG10 Pro x64 - archiwum

Recommended Posts

@Ven0m w ustawieniach StartIsBack. Wgrywałem OS spod WinPE przez WinNTSetup i nie mam w ogóle StartIsBack'a i się z tego powodu cieszę ;)
Mam za to Pytanie, czy na którejkolwiek z wersji systemiku działają Wam skróty klawiszowe typu Win+Q / Win+S (podobno to samo) - bo nie jestem pewien czy to "zasługa" wycięcia, że dla mnie są one martwe, czy już zdążyłem napsuć  :rolleyes: 

Btw. Zdrowia i śmiechu ;)

Miałem system Prezesa, po aktualizacji się popsuł więc postawiłem zrobić format, Sromotnik trafił z terminem więc pobrałem na szybko windows 8.1 i zainstalowałem Core- dla mnie rewelacja. Coś mi nie grało z grafiką, sprawdzam a tu niespodzianka- mój rx560 utracił wsparcie dla windowsa 8.1, stery tylko pod 7 i 10, a pierwszych "instalacja zakończona powodzeniem" po odpaleniu instalatora i nadal wisi podstawowy sterownik ekranu, na win10 nie wykrywa sprzętu amd :D Długa zabawa, porażka i akurat wrzucona została dziesiątka 3w1. Oczywiście wersja core, wywalony windows update mie zaskoczył na plus bo często jest o niego obawa, żadnych kominkatów wyskakujących okienek itp. system świetny. W przypadku dziesiątki ta baza jednak będzie stanowiła wyzwanie, na czysto coś koło 50-60 procesów. Z takich moich pytań

- w folderze tuning są aż 3 programy do wyłączenia szpiegowania itp., jak Ty z nich korzystasz? Ja znałem do tej pory DWS i O&O Shut Up, tutaj doszedł jeszcze trzeci. Czy chcąc maksymalnie wywalić to co zbędne muszę korzystać ze wszystkich 3 czy któryś z nich ma wszystko a wrzuciłeś żeby był wybór? Pytam w tym sensie czy puszczenie 3 programów nie spowoduje, że będą się w jakiś sposób gryzły.

- czy planujesz wprowadzić jakieś uporządkowane nazewnictwo przy kolejnych modach? Na razie jest ich niewiele, jednak gdy wchodziłem na chomika w poszukiwaniu starych wersji to można się zakręcić, TH1 TH2 każda w wielu wariantach itp.

Rufus mnie już nie raz zawiódł, ale na tego jestem pewny

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Żart,jakaś ściema ? Nie zgadzam się z twoim zdaniem .. U mnie Rufus nie poległ nigdy . Wypala za 1 razem obraz na USB i to bez zająknięcia . A ten soft z linku to jakaś dla mnie kpina . Nie raz,i nie dwa uwalł mi nie tylko obraz wypalony na usb ale i wogle iso ...

Spradź porty usb ,jeśli to usb 3.0 na nowo przeinstaluj sterowniki i restart . Zdarzyło mi się to raz . Pobrany obraz,sumy zgodne lecz nie dał się zbootować . Wypalany był wieloma programami

Już w drodze, 35% załadowane. Udało mi się zejść z 8,2GB WinSxS do 4,8GB! Masa roboty, ale się opłacało. Funkcja Czyszczenie posprząta resztę i finalnie rozmiar to 4,5GB. Dobrze, będzie mało zajmował na dysku.

PZDR!

Czy już opublikowano , nbo nie widzę na pierwszej stronie czy tylko zawartość linku została podmieniona?

ja zainstalowałem ultra lite i system też się sam aktywował a nic nie zaznaczałem w instalacji...ten sam pendrive instalacja na laptopie i brak aktywacji

co może być powodem takiego zachowania?

a co do instalacji...mam cztery pendrive na każdym Rufus ładnie wypala obraz i rusza instalacja...do momentu wyboru partycji na której ma być zainstalowany system..i tylko z jednego pendrive da się zainstalować dalej system...

pozostałe pendrive odmawiają współpracy komunikatem "system nie może być zainstalowany na wybranej partycji nr błędu...i takie tam" inny komunikant "system nie był w stanie odnaleźć partycji ani utworzyć nowej"(choć partycja  istnieje i jest widoczna)

i to jest ewidentnie wina tych trzech pendrive ponieważ dzieje się tak samo na każdym systemie modowanym czy niemodowanym.piszę to jako informację ponieważ nie znalazłem odpowiedzi dlaczego tak się dzieje,zmiana portów USB tez nic nie daje.dlatego mam jednego pewniaka i tylko jego używam do instalek.

Zainstalowałem wersję core i system śmiga jak rakieta, naprawdę kawał dobrej roboty  :)

Miałem tylko mały problem z usługą Office Software Protection Platform przy instalacji office 2010 ale jakoś udało mi się to obejść.

Mam małe pytanie odnośnie skryptu na wyłączenie kompresji (Compact.exe /CompactOS:newer) czy tutaj nie powinno być never zamiast newer?

ja zainstalowałem ultra lite i system też się sam aktywował a nic nie zaznaczałem w instalacji...ten sam pendrive instalacja na laptopie i brak aktywacji

co może być powodem takiego zachowania?

Po prostu miałeś już raz zainstalowany, a aktywacja jest na serwerach Microsoftu.

Zainstalowałem wersję core i system śmiga jak rakieta, naprawdę kawał dobrej roboty  :)

Miałem tylko mały problem z usługą Office Software Protection Platform przy instalacji office 2010 ale jakoś udało mi się to obejść.

Mam małe pytanie odnośnie skryptu na wyłączenie kompresji (Compact.exe /CompactOS:newer) czy tutaj nie powinno być never zamiast newer?

Ale dałem popalić, oczywiście że never!

UPS...

Nic dziwnego ze na wersji core masz problem  mi na lite office 2016 zainstalował się bez problemu 

ps AMD ogarnęło sterownik dla GPU miałem niebieski ekran co jakiś czas 

Nie jestem pewien czy to coś z systemem, czy u mnie się zepsuło, ale Steam nie zapamiętuje mi loginu ani hasła, oczywiście mam zaznaczone zapamiętywanie. Spotkał się ktoś z takim problemem?

Co do steam mam to samo na wersji lite, ale po przeinstalowaniu już działa ok.

Panowie mam problem na tym modzie ze skype? co zrobic? 

Chyba wiem, o co Ci chodzi. Pobrałem instalator Skype i po jego uruchomieniu pojawia się komunikat, abym pobrał Skypa ze Sklepu... Klikasz prawym przyciskiem myszy na instalce i wybierasz uruchamianie w trybie zgodności np. z Windows 8 i instaluje się jak oczekujesz. Właśnie sprawdziłem minutę temu.