Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętasz może ile procesików i jaki RAM na czysto ?

Po wgraniu sterów i przeprowadzeniu pełnej optymalizacji, na stacjonarce, bez drukarki - 42 procesy, 630MB Ram z 4GB. Mniejsza ilość usług jest już w RS3 ryzykowna i nie przekłada się na jakieś spektakularne efekty obniżenia zużycia pamięci, przyspieszenia czasu rozruchu systemu i jego działania, natomiast skutkować może brakiem stabilności i obniżeniem podstawowej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz może ile procesików i jaki RAM na czysto ?

Pamięci miałem 1,6GB na czysto, procesów coś koło 50-60, nie pamiętam dokładnie. Po pełnym czyszczeniu i uporaniu się z automatycznie uruchamianymi usługami i apkami przy starcie systemu procesy spadły z 74 do 66 a użycie RAM do 1,7GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.wersji Core nie mogę zainstalować....przy wyborze partycji w instalatorze wyskakuje info że mam Patrycję MBR a Windows może być zainstalowany tylko na partycji GPT,instalka zrobiona Rufusem.to samo z wersją UL i L.

co ciekawe wersję ultra lite i lite zainstalowałem na laptopie z Partycja MBR bez problemu...dlaczego więc nie mogę zainstalować na stacjonarnym?obecnie mam pierwszy mod Sromotnika Windows 10 home.na stacjonarnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kastraty też się aktualizuje, ale NIGDY przez WU, najlepszym rozwiązaniem jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale nie ma najnowszej wersji z ta najnowsza aktualizacją. Więc na chwile obecna nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drobne spostrzeżenia po kilkudniowym użytkowaniu: 

- nie szło zainstalować jDownloadera 2. Należy dodać regułę do zapory wskazując na plik instalacyjny

- po dłuższym użytkowaniu zamula menu kontekstowe. Tzn pojawia się sama ramka bez treści i wybiera się na ślepo. Tak samo START-->ZAMKNIJ--> i już nie widać funkcji "zablokuj", "wyloguj" itp. Co ciekawe wszystko się pojawia gdy nacisnę klawisz PrtScr. Po restarcie wszystko wraca do normy, do pewnego czasu. 

Zainstalowałem inne stery od grafiki i dalej to samo. (geforce 750ti), z msconfig w zasadzie wszystko wywalone oprócz Avasta i apek NVidia.

Poza tym system śmiga, aż miło :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drobne spostrzeżenia po kilkudniowym użytkowaniu: 

- nie szło zainstalować jDownloadera 2. Należy dodać regułę do zapory wskazując na plik instalacyjny

- po dłuższym użytkowaniu zamula menu kontekstowe. Tzn pojawia się sama ramka bez treści i wybiera się na ślepo. Tak samo START-->ZAMKNIJ--> i już nie widać funkcji "zablokuj", "wyloguj" itp. Co ciekawe wszystko się pojawia gdy nacisnę klawisz PrtScr. Po restarcie wszystko wraca do normy, do pewnego czasu. 

Zainstalowałem inne stery od grafiki i dalej to samo. (geforce 750ti), z msconfig w zasadzie wszystko wywalone oprócz Avasta i apek NVidia.

Poza tym system śmiga, aż miło :)

 

Którą wersje masz zainstalowaną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lite - to ta, która była jako jedyna na samym początku

 

Już wiem od czego przestaje działać menu kontekstowe :) Zresetowałem kompa i włączałem wszystko po kolei. Problem pojawia się po odpaleniu Facebook Gameroom (więc pewnie flash). 

 

Może ktoś zobaczyć u siebie czy też ma z tym problem?

 

edit: ok, tak jak podejrzewałem :) Problem znika po zainstalowaniu najnowszego Flasha (PPAPI i NPAPI), także polecam od razu sobie wgrać zaraz po instalacji systemu. 

 

Warto by takie rzeczy zintegrować z systemem z opcją automatycznej aktualizacji jak już i tak są a działają błędnie. Dodatkowo implementacja wszystkich Visual C++ i gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie