Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jesa napisał:

Pytanie do Sromotnik Jaki System preferujesz 7,8,10 jaki osobiście korzystasz chodzi oto zeby sie nie denerwować wszystko chodziło jak należy i byl szybki bez biometri telemetri i innego gówna wciskanego od micrositu

Żadna tajemnica - JG7 Pro Lite na blaszaku, na staruszku lapku JG7 ThinPC Full

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

Layon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, srom-otnik napisał:

Żadna tajemnica - JG7 Pro Lite na blaszaku, na staruszku lapku JG7 ThinPC Full

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

mógł byś rozwinąć ten temat,  nowy Windows ?, reset spowodowany rożnymi czynnikami ? ."zaciśnięcie stosunków" USA- Chiny ? , zresztą pewnie bez znaczenia co będzie, mamy przechlapane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, srom-otnik napisał:

Żadna tajemnica - JG7 Pro Lite na blaszaku, na staruszku lapku JG7 ThinPC Full

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

pózniej można umierać xd a tak na powaznie nie wiem czy mi sie oplaca wersje lite wybierac przy nvme dysku juz orginalna jest szybka ale jakoś wole twoje systemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TrzoneK-PL napisał:

mógł byś rozwinąć ten temat,  nowy Windows ?, reset spowodowany rożnymi czynnikami ? ."zaciśnięcie stosunków" USA- Chiny ? , zresztą pewnie bez znaczenia co będzie, mamy przechlapane ...

Niestety nie jestem futurologiem, ani jasnowidzem. Świąt teraz jest malo przyjaznym miejscem i nie widać na horyzoncie aby miało się ku lepszemu. Systemy będą pewnie jeszcze bardziej ingerowały w naszą prywatność i będą się coraz bardziej rozrastać. Pożyjemy, zobaczymy niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 08:03, srom-otnik napisał:

Żadna tajemnica - JG7 Pro Lite na blaszaku, na staruszku lapku JG7 ThinPC Full

Jak producenci przeglądarek i innego oprogramowania definitywnie już uśmiercą Win7, to jeszcze przez krótki czas będzie można korzystać Win8.1 - będę wtedy używał JG8.1 Pro Lite. A później to mnie nie obchodzi, co będzie. Świat do tej pory bardzo się zmieni...

Cześć, win 7 najbardziej spoko ale chyba nie można go postawić na tych nowszych maszynach, przynajmniej kiedyś mi się nie udało. Może coś się już zmieniło w tym temacie i da się postawić Twoją 7 na takim sprzęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 13:13, srom-otnik napisał:

Niestety nie jestem futurologiem, ani jasnowidzem. Świąt teraz jest malo przyjaznym miejscem i nie widać na horyzoncie aby miało się ku lepszemu. Systemy będą pewnie jeszcze bardziej ingerowały w naszą prywatność i będą się coraz bardziej rozrastać. Pożyjemy, zobaczymy niebawem...

 

Korzystając z Twoich modyfikacji mam zupełnie odwrotne wrażenie, wszystko jest jakby lepsze, bardziej przyjazne. ;-) Co do wyboru systemu operacyjnego króluje u mnie JG8.1 Pro, ewentualne sterowniki uzupełniam freeware'owym SDI-TOOL, nie mam przekonania do bloatware'u z Iobita i podobnych. Trzeba pamiętać, że wersja Lite jest lekką nie tylko z nazwy, trzeba się liczyć z pewnymi krokami, pewne rzeczy ogarniać inaczej. Polecam zainstalować Pro i ew. obcinać zgodnie z zaleceniami autora - folder TUNING to mój ulubiony i jedyny software do przyspieszania systemu. :)

devas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zainstalowałem wersje Core. Wszystko śmiga jak petarda.

Interesuje mnie czy można gdzieś włączyć pasek regulacji jasności.

 

Niezbędny mi jest Miracast, ale w Core nie działa.

Jak przeinstaluje na Lite albo Ultra Lite w którymś będzie?

Czy jakiś inny system sromotnika w którym będzie działało(prosze o link)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego systemu już bardzo długo jest świetny.

Ale czasami ma problemy  takie jak np instalacja NetFramework.
Ktoś wie jak to naprawić? Czasem są też problemy z tym, że jest jedno konto.
Potem wyskakuje komunikat iż NetFramework nie został zainstalowany poprawnie a to dość ważna biblioteka i moim zdaniem powinna być wgrana...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, User997 napisał:

Korzystam z tego systemu już bardzo długo jest świetny.

Ale czasami ma problemy  takie jak np instalacja NetFramework.
Ktoś wie jak to naprawić? Czasem są też problemy z tym, że jest jedno konto.
Potem wyskakuje komunikat iż NetFramework nie został zainstalowany poprawnie a to dość ważna biblioteka i moim zdaniem powinna być wgrana...

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

zobacz jaki ten system jest  sprytny, sam podpowiada Tobie jakie "usługi systemowe" powinny być włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że po każdym restarcie przez najbliższe 5 minut od uruchomienia mam lagujący explorer, okna i ogólnie jak kliknę prawym klawiszem myszy, to to się wszystko ładuje ładuje i ładuje, jak temu zaradzić? 

Przełączenie na tryb gier rozwiązuje problem natychmiastowo, dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pepa napisał:

Witam chcę zainstalować system lecz nie mogę sformatować partycji wyskakuje mi błąd 0x80070057 system się nie uruchamia co mam zrobić?

"chłopie" jak nie masz pojęcia o instalowaniu systemu i przygotowaniu dysku to nie zabieraj się za to... może jakaś dodatkowa informacja czy jest to dysk nowy ? czy już był na nim inny system ?

jak idziesz do lekarza to zazwyczaj jest prowadzony wywiad, a jak nie wiesz to pisz do Jackowskiego ...

2s.  szukania dla wujka google  

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System stawiałem kilkadziesiąt razy, więc się nie unos jak byś wszystkie rozumy podjadał. Pierwszy raz mam taką sytuację , system działał normalnie miałem dokładnie tą wersję od sromotnika , chciałem od nowa postawić system na SSD i tak już syst stał na tym dysku i problemu nie było, zbootowal się wybrałem opcję formatowania i usuwania żeby podzielić partycje ale nic się nie da bo ten błąd wyskakuje. Mój błąd że tak napisałem ale czasu nie było, ale od razu jak to na forum czy innych trzeba atakować bo oczywiście wszyscy wszystko widzą i jak o coś pytasz to mieszają cię z błotem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pepa napisał:

System stawiałem kilkadziesiąt razy, więc się nie unos jak byś wszystkie rozumy podjadał. Pierwszy raz mam taką sytuację , system działał normalnie miałem dokładnie tą wersję od sromotnika , chciałem od nowa postawić system na SSD i tak już syst stał na tym dysku i problemu nie było, zbootowal się wybrałem opcję formatowania i usuwania żeby podzielić partycje ale nic się nie da bo ten błąd wyskakuje. Mój błąd że tak napisałem ale czasu nie było, ale od razu jak to na forum czy innych trzeba atakować bo oczywiście wszyscy wszystko widzą i jak o coś pytasz to mieszają cię z błotem 

właśnie o to chodzi aby najpierw samemu poszukać odpowiedzi , a przyczyn może być kilka np ustawienie kontrolera obsługi dysków i właściwego trybu pracy do samej instalacji, jak już pisałem jak  idzie się do  lekarza do robi się wywiad aby zdiagnozować chorobę,

a  ty nic nie napisałeś odnośnie posiadanej konfiguracji a powinno to wyglądać np tak.

witam mam problem xxxxx

posiadam płytę główna producent model  lub laptoka producent, model 

problem dotyczy nowego lub używanego dysku 

dysk jest nowy czysty lub  na dysku był już inny działający system 

do przygotowania instalacji użyłem WMT lub Rufusa na takich  ustawieniach

tryb kontrolera dla obsługi dysku jest ustawiony w sposób następujący  

łatwiej jest komu udzielić właściwej podpowiedzi oraz zawęzić ilość  osób gdy np ktoś na forum posiada taki sam sprzęt i może coś na ten temat podpowiedzieć a nie domysł się jaki ja mam sprzęt... i stad moja aluzja do jasnowidza Jackowskiego .... 

a może chodzi właśnie o to ze trzeba swój czas poświecić aby przeszukać  na innych forach często anglojęzycznych możliwego rozwiązania problemu czasami można znaleźć odpowiedź w 5 minut a czasami trzeba posiedzieć jedno dwa albo nawet trzy popołudnia

a tak  napisze ze mam problem ZERO dodatkowych informacji i cyk od razu dostane odpowiedz ...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowany system pierwszy raz. Pierwsze wrażenia, SUPER. Był mały problem z zainstalowaniem Origina bo brakowało pewnych bibliotek ale Visual C++ AIO rozwiązał problem. Mam pytanie, jaki Antywirus darmowy polecacie ? Ostatnio korzystałem z 360 TS, a teraz sie zastanawiam co będzie lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie