Skocz do zawartości

Win JG10 Pro x64 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , miał może ktoś problem z myszką na tym systemie ? Bo mi tylko na tym systemie myszka świruje , mianowicie sama skręca , efekt jest taki jakby sensor się gubił na podkładce , choć wiem że to na 100% nie wina myszki bo podłączałem 4inne i to samo jest , jakieś porady co może być przyczyną ? Sterowniki instalowane do myszek i nic to nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Czy do wlasnie  tej wersji pro Sromotnika moge zainstalowac poprawki? Najbardziej interesuje mnie May 2019 Update. Z tego wzgledu ze mam procesor ryzen 2700;)  Jest to nowa poprawka ktore lepiej wspiera prace pomiedzy procesorami razen a windows 10. 

 

Link: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Haxol napisał:

Witam.

 

Czy do wlasnie  tej wersji pro Sromotnika moge zainstalowac poprawki? Najbardziej interesuje mnie May 2019 Update. Z tego wzgledu ze mam procesor ryzen 2700;)  Jest to nowa poprawka ktore lepiej wspiera prace pomiedzy procesorami razen a windows 10. 

 

Link: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak chcesz 1903 to zainstaluj ten mod

albo ten

czysty

Do modowanych systemów można instalować co najwyżej poprawki bezpieczeństwa.Instalując duży update niszczysz prace autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Franc goły system. Świeża instalacja. Tylko internet podpięty. Nie ma nic. Próbuję na wszystkie sposoby z tym optymalizatorem. Sklep nie działa. Udostępnianie plików nie działa. Mało tego, jak wybiorę to "auto" w tym optymalizatorze, to po ponownym uruchomieniu nie działa WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Crazy36 napisał:

Spróbuj tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Podziękował! Właśnie miałęm dylemat co teraz za kmsy na czasie  :)

6 godzin temu, lamzaz napisał:

Witam , miał może ktoś problem z myszką na tym systemie ? Bo mi tylko na tym systemie myszka świruje , mianowicie sama skręca , efekt jest taki jakby sensor się gubił na podkładce , choć wiem że to na 100% nie wina myszki bo podłączałem 4inne i to samo jest , jakieś porady co może być przyczyną ? Sterowniki instalowane do myszek i nic to nie daje.

Miałem na oryginalnie dodanym do laptopa i z touthpadem też jajka były bo sam zmieniał położenie i sam sobie otwierał różne rzeczy  :lol:

3 godziny temu, Crazy36 napisał:

Jak chcesz 1903 to zainstaluj ten mod

albo ten

czysty

Do modowanych systemów można instalować co najwyżej poprawki bezpieczeństwa.Instalując duży update niszczysz prace autora.

Yes, a leprze będą do gier i na parę lat spokoju?? Znajomy potrzebuje zmienić seven bo mu już niektóre nie chcą chodzić.

3 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@srom-otnik czemu optymalizator usług nie działa?

 

Jest ktoś ogarnięty, kto pomoże mi naprawić te usługi?

U mie optymalizator działa, sklep działa, reszta też b. dobrze. Pierwszego dnia problemy jedynie z wifi i rozdziałką. Wifi ustąpiły po wgraniu sterów od tplinka z zmieniająca się rozdzielczość na minimalną po restarcie po paru razach ustąpiły same  :)

Coś robisz nie tak. Ja miałem z jg problemy kiedyś przez Comodo CIS i CCleanera ale teraz wiem co i jak z antywirem a czyszczenie to tylko usługa dodana przez autora. Może kiedyś sprubuję adwcl.  i malwareb.. ale po poradach  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Crazy36 napisał:

Jak chcesz 1903 to zainstaluj ten mod

albo ten

czysty

Do modowanych systemów można instalować co najwyżej poprawki bezpieczeństwa.Instalując duży update niszczysz prace autora.

Czyli z tego wynika że musze przeinstalować windows? Nie ma innej metody? Np.  wymuszenie aktualizacji systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pirotaro napisał:

Coś robisz nie tak. Ja miałem z jg problemy kiedyś przez Comodo CIS i CCleanera ale teraz wiem co i jak z antywirem a czyszczenie to tylko usługa dodana przez autora. Może kiedyś sprubuję adwcl.  i malwareb.. ale po poradach  ;)

Tylko, że nic nie robiłem. Nie czytałeś tego co napisałem? Świeży system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 22:14, rustin napisał:

U mnie mimo wgrywania sterowników brak WiFi

U mnie podobny problem wystąpił. Jest to jedyny mankament jaki do tej pory zaobserwowałem w funkcjonowaniu systemu... ale wystarczy przywrócić domyślne usługi kiedy występuje problem (nawet jeśli wcześniej były już ustawione) i sieć znów działka ;)
Podobna sytuacja zaobserwowana na moim lapku (Y520 z i7 i 1050) i lapku dziadka (10-letni z jakimś X2 AMD), ale jest ona niezmiernie rzadka - u mnie ze 3 razy przy bardzo intensywnym używaniu przez miesiąc, a u dziadka 1 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, crysis94 napisał:

U mnie podobny problem wystąpił. Jest to jedyny mankament jaki do tej pory zaobserwowałem w funkcjonowaniu systemu... ale wystarczy przywrócić domyślne usługi kiedy występuje problem (nawet jeśli wcześniej były już ustawione) i sieć znów działka ;)
Podobna sytuacja zaobserwowana na moim lapku (Y520 z i7 i 1050) i lapku dziadka (10-letni z jakimś X2 AMD), ale jest ona niezmiernie rzadka - u mnie ze 3 razy przy bardzo intensywnym używaniu przez miesiąc, a u dziadka 1 raz.

To jest problem z usługą od WiFi. Trzeba ją ręcznie włączyć, miałem ten problem na wielu instalacjach. Nie pamiętam nazwę usługi więc nie pomogę więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymibtw system zaktualizowany, głównie chodziło o sterowniki i office. Wyłączyłem na razie całkiem WU przed natrętną aktualizacją KB4493441. Chciałem móc wybierać co ma się aktualizować, ale na tym systemie się nie da. Dlatego pytałem jak to obejść.

 

@rustin bawiłeś się optymalizatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, rustin napisał:

Podpowie ktoś jak ta usługę od WiFi włączyć?

Wpisz, w menu start usługi   

Otworzy Ci się zakładka z usługami 

30 minut temu, the_naturat_com napisał:

@szymibtw system zaktualizowany, głównie chodziło o sterowniki i office. Wyłączyłem na razie całkiem WU przed natrętną aktualizacją KB4493441. Chciałem móc wybierać co ma się aktualizować, ale na tym systemie się nie da. Dlatego pytałem jak to obejść.

 

@rustin bawiłeś się optymalizatorem?

Nie da się bo Microsoft nie chce abyś miał wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 12:25, rustin napisał:

Podpowie ktoś jak ta usługę od WiFi włączyć?

Narzędzia administracyjne / Usługi / Autokonfiguracja sieci WLAN

Lub w Uruchamianie wpisujesz services.msc

 

Gdyby usługa nie chciała się uruchomić, to trzeba jeszcze włączyć usługę- Menedżer połączeń systemu Windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie