Skocz do zawartości
remek002

Windows 10 Pro x64 1709 mod LTSB/Win7 03/18

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobra praca. System jest SUPER, zainstalował się bez problemów, uruchomienie na moim 10 letnim komputerze trwa 30 sekund (rewelacja - oryginał uruchamia się 2 minuty), szybkość uruchamiania programów błyskawiczna. Wielkie podziękowanie za bardzo dobrą robotę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem system bez problemu, nie pamiętam już dokładnie ale zajmuje ok 10-15 gb. 

tylko mam problem, chciałem zainstalować sobie thunderbirda, pobrałem oficjalna instalke, niestety z poczatku instalacji pokazuje mi okno:

PyyOxcd.png

po wybraniu current user nic się nie dzieje, proces się zamyka

jak mam to zainstalować??

przy okazji jak wywalić defendera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma, bo jest usunięta(ta opcja mi przeszkadzała i dlatego została usunięta), jeśli chcesz coś przypiąć do paska zadań wystarczy przeciągnąć ikonę lub plik (nazwa programu).exe na pasek zadań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma, bo jest usunięta(ta opcja mi przeszkadzała i dlatego została usunięta), jeśli chcesz coś przypiąć do paska zadań wystarczy przeciągnąć ikonę lub plik (nazwa programu).exe na pasek zadań.

Zainstalowałem na Laptopie i mogę wszystkie programy przypinać i odpinać na pasku zadań. Przeinstaluję System na stacjonarnym.

Laptop  -  PROCESOR: Celeron® Dual-Core CPU T3500 @ 2.1GHz  PAMIĘĆ: 4GB

Komputer -   PROCESOR:  Intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.0 GHz  PAMIĘĆ: 4GB

Najlepszy System jaki miałem zainstalowany na powyższym sprzęcie. Jest super szybki i działa rewelacyjnie. Czeka na inne TWOJE mody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.03.2018 o 09:08, rawyolks napisał:

Nie ulegaj modzie na kalkulator czy przeglądarkę zdjęć z W7, albo nie daj Boże WMP, bo na wysokich rozdziałkach tego nie da się używać (nie ładnie się skaluje). Ewentualnie zostaw nowe i dodaj stare ze skinami metro.

Dlatego zostawiłem sklep żeby ktoś mógł sobie dodać odpowiednie apki np. kalkulator, zdjęcia itp...

Nie wiem, czy powstanie mod na bazie 10.0.17133, bo moim zdaniem jest gorszy od 10.0.16299, ale możliwie że pojawi się przy następnej "finalnej" kompilacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Związku z zamieszaniem z 10.0.17133 powstała hybryda Windowsa 10 2016 Enterprise N LTSB x64 na bazie Windows 10 1709 Enterprise N x64,

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

która nawet się aktualizuje:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie jest, to tylko modyfikacja kosmetyczna...

Będą chętni do testów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.04.2018 o 18:00, remek002 napisał:

Ok, postaram się w ciągu kilku dni udostępnić obraz, o ile nie pojawią się komplikacje.

Też chętnie odświeżę sobie moją instalację systemu i potestuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, system gotowy do testów.

Dzisiaj udostępnię obraz systemu, tylko proszę traktować ten system jako ciekawostkę w wersji Enterprise Slim, a nie 100% Enterprise LTSB, tak do przetestowania oraz być może do dalszej "modyfikacji" o ile komuś przypadnie do "gustu".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi