Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, TheStraight said:

Nie strugam "kocura" tylko naucz się czytać i rozumieć, wszystko masz napisane w pierwszym poście a skoro nie chce ci się tego przeczytać tylko instalujesz jak leci to możesz mieć problem tylko do siebie. Nie podoba się zmień system i tyle. Pomóc można człowiekowi który chociaż trochę próbuje wyjaśnić sytuacje a nie wchodzi do tematu i rzuca mięsem na prawo i lewo i wymaga czegoś co sam przeoczył bo oczywiście nie ma czasu czytać.

no cóż, nie pomożesz bo jest wyrzucona wusa i bez tego to jedyne co zostaje to zmienić system, nie rób g***o burzy gościu, może sie lekko podminowałem ale nie zmienia to faktu, że jedyny czegoś wart system a brakuje mu takiego ważnego składnika. Tyle odemnie, kto bedzie chciał to pobierze, ale gta 5 nie zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, kamiryna napisał:

osobiście jestem niezadowolony, ponieważ nie ma windows media feature pack, po prostu to wy*****łeś, a przez to nie idzie w gta 5 pograć, a tak samo zaimplementować to spowrotem jest mnóstwo pi****lenia.

Jeżeli pobierałaś dużą łatkę to potrzebny jest ten feature pack:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

a dla systemów bez tej aktualizacji jest ta łatka:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

kamiryna , jeśli Ci się nie podoba to sam zrób coś fajnego - łatwo krytykować. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.07.2018 o 14:36, rasoir0591 napisał:

Jeśli pytanie już padło to przepraszam. Mam taki problem, że "tittle bary" w explorerze (Win 8.1 pro wersja CORE) są czarne. Nie widać nazwy aplikacji, strasznie to irytujące.

@edit

Może inaczej czarny jest tylko w miejscu gdzie jest nazwa aplikacji. Reszta tittle bara jest normalnego koloru z theme.

Pojawia mi się też błąd "Your DWM is incompatible with Aero Glass", co z tym zrobić?

Mam ten sam problem, jest na to może jakoś rada? Bo bardzo brzydko to wygląda i psuje efekt wizualny systemu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie strugaj kocura, używam modów od bodajże 4 lat, pierwszy raz taka akcja ma miejsce typie.
Ja Ci zaraz postrugam kocura, gdzie szacunek dla autora? Jak się nie podoba to nie korzystaj. Mądrzysz się? Zrób lepiej.
Mod-y to się chyba naoglądałeś ale na sukces....

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi