Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG8.1 Pro x64 2018 - archiwum

Recommended Posts

ktoś wie jak wyłączyć podpis cyfrowy sterowników w Win JG8.1 Pro x64 Lite od srom-otnik? opcja w cmd bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS nie dziala, opcja z wylaczeniem do ustawien zaawansowanych systemu tez nie dziala, opcja ta jest usunieta, bcdedit /set nointegritychecks ON/off rowniez nie dziala

Sprawdź w Folderze TUNING, który jest na pulpicie po instalacji systemu, czy nie masz tam folderu SKRYPTY i dalej folderu STEROWNIKI. Tam powinny być dwa skrypty. Tak przynajmniej jest w W10 które wyszły spod ręki @Srom-otnika.  

@srom-otnik Wszystko ładnie, pięknie, ale czy kiedyś przebiegła Ci myśl zrobienia Windows 8.1 Home? Bo chyba dużo użytkowników ma właśnie do niego klucze.

W dniu 18.04.2018 o 15:32, stens napisał:

@srom-otnik Wszystko ładnie, pięknie, ale czy kiedyś przebiegła Ci myśl zrobienia Windows 8.1 Home? Bo chyba dużo użytkowników ma właśnie do niego klucze.

No właśnie. Skoro tak "ładnie i pięknie" to po co to "ale"...  Jakby mu przebiegła taka myśl, miałby chęci i czas, potrzeby własne ect. to pewnie coś by takiego stworzył.

To jest hobby, a nie obowiązek robienia innych wersji bo ktoś ma klucz do czegoś. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z pracy  Kolegi @Srom-otnika, a raczej doceniać trzeba to co udostępnił.

Godzinę temu, stens napisał:

@Jacekdino---- Czytaj ze zrozumieniem, bo ja nie piszę o zmuszaniu, tylko zadaję pytanie.

Hej Kolego Szanowny :) .. Nie były moim celem jakieś osobiste "wycieczki" w Twoją stronę czy uszczypliwości. Nie nie.. :) 

Ja wszystko zrozumiałem, chodzi mi tylko o to że @ Srom-otnik wielokrotnie pisał w swoich wypowiedziach o tym, że nie będzie innej bazy teraz, bo nie ma na to tyle czasu. Ludzie nie śledzą tego, i później co jakiś czas wypływa takie pytanie, czy sugestia. Nie czytają całych wątków, i zadają pytania, na które odpowiedź jest 2 strony wcześniej. Sam powiedz ile razy chciało by Ci się chciało odpisywać na to samo.

Tyle tylko chciałem dodać. :)

Pozdrawiam Cię serdecznie i miłego dnia :) .

Witam, mam problem. Strasznie długo włącza się system przez 5minut jest czarny ekran i następuje logowanie.

Nie wiem czy to wina jakiegoś programu, chociaż nic nie instalowałem tylko chrome i opere i oczywiście sterowniki. 

Guest

To tak z ciekawostek na wersji Ultra Lite wymiana płyty głównej przebiegła bezproblemowo.(standardowo Windows tylko edytował sam wpisy/załadował sterowniki i wszystko działa jak należy bez formata)

Koledzy może mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi?

Siedzi mi to na pulpicie od dobrych 2 godzin...

Sumy kontrolne się zgadzają (sprawdzałem dwa razy...)

Mogę to zamknąć czy coś?

System zainstalowany w wersji core na hdd

Zdjęcie w załączniku

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Napisano z blaszaka przy użyciu tradycyjnej klawiatury :biggrin3:

Guest
W dniu 27.04.2018 o 21:27, CloudX napisał:

Koledzy może mi ktoś powiedzieć o co z tym chodzi?

Siedzi mi to na pulpicie od dobrych 2 godzin...

Sumy kontrolne się zgadzają (sprawdzałem dwa razy...)

Mogę to zamknąć czy coś?

System zainstalowany w wersji core na hdd

Zdjęcie w załączniku

Wyłącz Szybki Start(Start-Panel Sterowania- Opcje Zasilania-Wybierz Działanie Przycisków Zasilania- Zmień ustawienia które obecnie są niedostepne.). Włącz domyślne usługi i uruchom ponownie pc wtedy pobierze bez problemu. Potem możesz sobie wyłączyć niepotrzebne usługi.

Mam problem, chciałem zainstalować AMD Overdrive, ale piszę błąd. Wychodzi na to, że jest problem z Net_frameworkiem chciałem zainstalować, ale pisze ze już jest zainstalowany patrzyłęm w Programy i Funcje i nie ma. Co mam zrobić?

Własnie o to chodzi, ze jak instaluje pisze, że jest już zainstalowane. Ale Amd tego nie widzi i wyskakuje błąd przy instalacji. 

A wersji 3.5 wgl nie mogę zainstalować nie uruchamia się instalator

a okno włącz i wyłącz funkcje systemu jest puste

Muszeod nowa zainstalowac win'a :/ zniknelo wszystko z pulpitu kilka dni temu i programy nie chca sie otwierac (niby w tle dzialaja) ale widze tylko tapete pulpitu :/

o co chodzi?

chyba od nowa instalacja pojdzie - ktory program polecacie bo nie mam klucza ;)

Guest

Lepiej się przyznaj co to za chinskie bajki sciagales na komputer. Nigdy z JG systemów nic samo nie znika.

5 minut temu, Attendd napisał:

Lepiej się przyznaj co to za chinskie bajki sciagales na komputer. Nigdy z JG systemów nic samo nie znika.

Problem w tym ze ten stary komputer uzylem moze kilka razy tlyko to sprawdzania poczty firmowej
no chyba ze ktores sterowniki cos namodzily albo PS,Corel z chomika, nie wiem co jest grane  - pierwszy raz tak mam ze tylko widze zdjecie pulpitu i  dolny pasek - po ktorym widze ze programy uruchomione ale na czesci ekranu gdzie tapetu nic nie ma..hmm...

Sciagam od nowa - jaki program do aktywaci polecasz?

21 godzin temu, Lucas1981r napisał:

Problem w tym ze ten stary komputer uzylem moze kilka razy tlyko to sprawdzania poczty firmowej
no chyba ze ktores sterowniki cos namodzily albo PS,Corel z chomika, nie wiem co jest grane  - pierwszy raz tak mam ze tylko widze zdjecie pulpitu i  dolny pasek - po ktorym widze ze programy uruchomione ale na czesci ekranu gdzie tapetu nic nie ma..hmm...

Sciagam od nowa - jaki program do aktywaci polecasz?

Osobiście polecam KMSPico. Kilka sekund i system aktywowany :biggrin3:

@srom-otnik System po prostu rakieta! Nic dodać nic ująć. Testowałem wszystkie wersje, ale przytuliłem najbardziej Lite :good3: W sumie co tu więcej pisać nie ma lipy po prostu. :cheers:

@Attendd Z odpowiedzią trochę późno aczkolwiek wyłączyłem cmd i zrestartowałem komputer to nie wszystkie aero się załadowały, ale przeinstalowałem system i wszystko już git :smokeing:

Guest

Te Aero tak mają nawet na innych wersjach trzeba troszke pokombinować.

@Lucas1981r

Co do aktywatora, ten w wersji portable świetna sprawa 

Tak tez myslalem ze ten bedzie najlepszy i tak zrobilem tego samego dnia ;)

Pytanko czy jest mozliwosc zablokowania wysuwajacego sie panelu z prawej strony? (wyszukiwanie,udostepnianie itp)

Witam zainstalowałem ten system potem sterowniki i ogólnie wszystko co potrzebuje i chciałem zrobic backup systemu ale nie idzie i wyskakuje taki  bład idzie to jakos naprawic?

odkryłem ze w tym systemie w ogole nie ma kopi zapasowej, idzie to jakos przywrócic czy nie da rady?

powinno to tak wygladac

screen:

Guest
2 minuty temu, sixo napisał:

odkryłem ze w tym systemie w ogole nie ma kopi zapasowej, idzie to jakos przywrócic czy nie da rady?

powinno to tak wygladac

screen:

Kolumb ale o tym pisze autor tematu wystarczy rozwinąć napis:

2. Usunięto

Czytaj wersje co zawierają potem instaluj zmodowany system.

Acronisem możesz sobie obraz zrobić

Witam serdecznie wszystkich, przejdę od razu do rzeczy.

Mam problem ze starą grą jaką jest GTA2, chodzi o następujący komunikat.

Klik w spoiler

Nie pisał bym może w tej sprawie ale jest to dręczący mnie problem od paru dobrych lat dotyczący modyfikacji JG 8.1 i niestety nie inaczej jest w aktualnej wersji. Komunikat owy wyświetla się zaraz przy próbie uruchomienia gry. Wszystkie direcx, visual c++ itp. Mam zainstalowane, sterowniki również aktualne. Dodam jeszcze że problem nie występuje w czystej wersji systemu, tam gra działa jak trzeba ale nie w tym rzecz bo nie zależy mi na tym by używać standardowego systemu. Opisywałem już ten problem na kilku forach dotyczących stricte GTA i niestety nikt nie był w stanie mi pomóc, jedyne co to otrzymałem potwierdzenie tego co sam sprawdziłem (Że gra nie ma problemów w standardowym windowsie). Sprawdziłem to na wszystkich wersjach od Lite po Core, sprawdzałem także na JG 10 tam niestety nie inaczej, jest to samo. Wszystko na domyślnych usługach, system postawiony na dysku HDD. Dla ciekawości sprawdziłem też na wirtualnej maszynie, bez zmian - Problem jak był tak jest. Ewidentnie czegoś brakuje lub coś nie działa jak należy. Nie chciał bym też zostać źle odebrany bo bardzo doceniam pracę sromotnika którego systemów używam przez lata (Od wersji JG XP ;)) Za którą też serdecznie dziękuję. Jedyne o co bym prosił to pomoc w rozwiązaniu tego problemu, chciałbym zwyczajnie odpalić tą jedną starą gierkę na JG 8.1. Pozdrawiam!