Skocz do zawartości

Win JG8.1 Pro x64 2018 - archiwum


Rekomendowane odpowiedzi

@srom-otnik ???

Możliwe Przyczyny tego problemu

1 Zle nagrany na pendriva system wrzuć go rufusem w wersji 1.4.7 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2. Błędnie pobrany obraz systemu sprawdzałeś sumy kontrole obrazu iso jeżeli nie to zrób to tym [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3. Instaluj z pendriva podpiętego pod USB 2.0 (czarny kolor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Pro Lite - jak nic mi nie skomplikuje harmonogramu pracy, to na weekend będzie gotowy. Raczej wszystko co pozostawiłem działa w normalny sposób. Ilość procesów przy wszystkich opcjach w Optymalizatorze Usług na "NIE" jest na poziomie ok. 48, a Ram zjadany jest w ilości ok. 760 MB przy 4 GB. Dodałem Aero Glass, nawet to ładnie wygląda:

 

 

z2ltd10sp522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sromotnik, dawno cię nie widziałem. Cieszę się, że powróciłeś do fachu bo myślałem, że już całkowicie porzuciłeś projekty. Łezka w oku się kręciła jak przeglądałem swoje płytki a tam: XP JG, siódemki i ósemka z 2014r. Z resztą do dzisiaj siedzę na 8.1 PRO x64 od ciebie.

Oczywiście sprawdzę niebawem twój najnowszy projekt.

Zastanawia mnie jak sobie poradzisz z 10'tką, bo jak zapewne się domyślasz, że cięcia systemu są tylko kosmetyczne a i tak nie dasz rady wyłączyć całkowicie WU. Niestety Win 10 ma to do siebie, że aktualizacje przywracają to co zostało wyłączone a zbytnie pocięcie będzie skutkowało ograniczonym działaniem systemu jak i programów tudzież gier.

Poczytałem wcześniejsze posty i widziałem, że ludzie mają "jakieś" problemy.

Kilka wskazówek dla starszych PC:

 Instalować system z płytki nagranej z prędkością x8 [zawsze instalka przebiegała lepiej niż z przez USB], lub jak ktoś woli z pendrive to tylko w slotach USB2.0, jeśli posiada strego kompa.

 Powyżej 4GB Ram, dysk HDD- wyłączyć stronicowanie, lub ustawić na "kontrolowane przez system". Ustawianie stałej wartości na dyskach magnetycznych tam gdzie jest system lub na innej partycji [tego samego HDD], spowolni działanie systemu bo głowica będzie "latać" po talerzach, próbując jednocześnie odczytać zapis sytemu, programu, gry przy jednoczesnym zapisie w pliku stronicowania. Jeśli już ktoś się zdecyduje ustawienia na "sztywno" pliku stronicowania, to na osobnym dysku o podobnych parametrach odczytu/zapisu co dysk z systemem.

 Wyłączyć całkowicie w usługach: WU. Jest to całkowicie zbędne a aktualizacje mogą tylko namieszać lub w ogóle się nie zainstalować na kastracie. Najlepiej od czasu do czasu zaktualizować przez "wsus offline". To samo tyczy się sterowników. Lepiej je samemu zainstalować lub użyć do tego dostępnych programów np. DriverBooster, DriverPack Solution... NIGDY przez windows update! Do aktualizacji bibliotek visual c++ polecam: All In One Runtimes.

 

To są oczywiście wskazówki i każdy zrobi tak jak będzie chciał. Ja na swoim kalkulatorku stosuję takie metody i spokojnie mogę sobie pograć ;)

 

Ps. Sromotnik pozdrów ode mnie Zdziśka [zdzi$eq].

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ten sys.Mamie na lapku...i żadnego filmiku nie można odpalić na stronach (YT,Vimeo,Dailymotion,onet etc) ani na Lisku ani na Operze.Może ktoś będzie wiedział o co kaman ? Edit.Problem rozwiązany :D.

 Jak rozwiązałeś problem, to napisz aby inni w razie potrzeby wiedzieli. Jak mniemam to flash player nie zaktualizowany ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie 8.1 lepiej się sprawuje w grach niż 10 czy 7.

 

 

A jaką masz karte graficzną?

A najlepiej samemu na własnym sprzęcie potestować - nie będzie "przekłamań" wynikających z różnych konfiguracji sprzętowych użytkowników

Ja wiem tylko, że nie mam ochoty instalować ok. 150 GB na nowo i dlatego wole się spytać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ten system przyda się na laptoka :P

Gdy na vmware mam zuzycie ramu 500 mb to na normalnym pc też tyle będe miec w uzyciu? ~ [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

523 MB jak sie uruchomi + wywalisz badziewia z autostartu , skonfigurujesz usługi  ;)

 

" Core "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi to skonfigurować? ;) Teamviewer?

 

wywal wszystko co możesz z tych zakładek ze scernow ... zostaw to co zaznaczone u mnie bo to od systemu .. ;)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

co do usług mam wi- fi i pytanie zwiazane z telefonem , apatatem na tak, reszta na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko co możesz z tych zakładek ze scernow ... zostaw to co zaznaczone u mnie bo to od systemu .. ;)

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

co do usług mam wi- fi i pytanie zwiazane z telefonem , apatatem na tak, reszta na nie :)

A jaka jest nazwa tego programu co wyrzucasz toto? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :D - w paczce przy instalacji jest opcja odinstalowania starej wersji, ale dlaczego nowe się nie zainstalowały? Nie odznaczyłeś jakiejś opcji? Uruchom instalację jeszcze raz - może to pomoże. Tak dla informacji - paczkę instalowałem na stacjonarnym i dwóch laptopach - i problemów żadnych nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dobre :D - w paczce przy instalacji jest opcja odinstalowania starej wersji, ale dlaczego nowe się nie zainstalowały? Nie odznaczyłeś jakiejś opcji? Uruchom instalację jeszcze raz - może to pomoże. Tak dla informacji - paczkę instalowałem na stacjonarnym i dwóch laptopach - i problemów żadnych nie miałem.

A Ty myślisz że ja głupi jestem? Z innego linku ta paczka z pnad 300mb poszła ale co ciekawe c++ 2005 oraz 2008 zaden sie nie chce zainstalowac.... A 2008 jest mi potrzebny na gwałt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie