Jump to content

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

srom-otnik
 Share

Recommended Posts

17 minut temu, TheNocturne napisał:

tak modach wersja JG 7 ma tak od zawsze nawet te z 2015 ... nie ma na to wplywu ..:) mowa glownie o 7 , jak juz wspomnialem 8.1 i 10 nie ma takich problemow. :)

Rozumiem myślałem nawet jak by ręcznie wymusić te ikonkę jak jej potrzebuję, ale nie mam pomysłów.

jeśli ktoś chce czarne ikony pliki sa pod skrinem z programem do podmiany 

pliki sa umieszczone z nazwami folderów gdzie się znajdują 

:)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

MD5: 294d9dbf6ea0272ce1c6a6a0bbd503b9   ( ikony.rar)

Podstawowa rada [nie zasada].

Co zostało usunięte, nie powróci nigdy [nie wszystko].

Dlatego są opisy, co zostało usunięte, aby przed instalacją wybrać odpowiednią dla siebie wersję.

@Enan250

Korzystam z UL i wszystko co potrzebne mi działa.

Dla zwykłego "Kowalskiego" i słabego sprzętu ten system jest jak znalazł.

Sam instaluję z przyzwyczajenia mody (choć sprzęt pociągnie bezproblemowo czystą wersję), nie lubię tylu śmieci w windowsie (jak w androidzie) :p

1 minutę temu, k3vin napisał:

Podstawowa rada [nie zasada].

Co zostało usunięte, nie powróci nigdy [nie wszystko].

Dlatego są opisy, co zostało usunięte, aby przed instalacją wybrać odpowiednią dla siebie wersję.

@Enan250

Korzystam z UL i wszystko co potrzebne mi działa.

Dla zwykłego "Kowalskiego" i słabego sprzętu ten system jest jak znalazł.

Sam instaluję z przyzwyczajenia mody (choć sprzęt pociągnie bezproblemowo czystą wersję), nie lubię tylu śmieci w windowsie (jak w androidzie) :p

Mordo rozumiem wszystko tylko wypada jeszcze podac informacje z jakiej wielkosci iso(no i nazwa jakis link) robilo sie start modyfikacji. Tutaj tego opisu brak i nie ma jak porownac w razie czego, trzeba wierzyc na slowo. Wiesz jak to z slowem w dzisiejszych czasach mordeczko malo kto go dotrzymuje.

Wpisalem w google slowo JG i niby jest sporo kwitow na ta mordke chyba od 2009 robi systemy wiec chyba wiarygodny.

No tak, brak info, ale jak już Sam wspomniałeś, tworzy już od dłuższego czasu, wyrobił sobie reputację wystarczającą, żeby nawet nikt nie spytał o to :D

Może mała praktyka na przyszłość, aby dodawać takie skrócone info, coś jak Mr.T, ale nie tworzę modów, to nie chcę się wymądrza i dyktować jakiś warunków.

Temat dyskusji na inną okazję, żeby tutaj nie zaśmiecać.

@Gość - zmusza Cię ktoś do korzystania z modów? Widzę, że "skaczesz" po tematach i wszędzie zamieszanie robisz. Co Ci po początkowej wielkości ISO - jak ta co miesiąc z każdym wydaniem poprawek się zmienia?

A co do bazy moda - autor na podstawę wybrał wersję Prezesa z grudnia (był wpis na forum, że z powodu braku czasu użyje gotowej wersji z zintegrowanymi poprawkami)

Mam problem z tym systemem. Jak chcę zainstalować to wszystko jest ok do kroku pierwszego restartu - wykrywa dyski prawidłowo, do wyboru wersji też jest ok, mogę usunąć i tworzyć partycje i jak daję instalację to kopiuje pliki i robi wszystkie te pierwsze czynności a po tych 4 krokach jest pierwszy reset i tutaj jest problem bo pokazuje

"Brak sterownika EFI" 

Lapek Asus X5500CC, wcześniej był na nim win10

Edit

Instalacja Win10 bez problemu aczkolwiek dziwi mi ten problem z win7

Używam Twojego systemu na drugim zastępczym komputerze i jest ok !  Dzięki za dobrą robotę.

Pisałeś, że nie można go aktualizować, bo usunięto moduł WU.  W związku z tym 4 pytania:

1

czy można i ewnt jak zintegrować do instalki wszystkie poprawki, które powstały od momentu wydania, ale TYLKO te dotyczące bezpieczeństwa i ewnt usterek/poprawek ?

2

na ile taka integracja może spowolnić system ?

3

czy w ogóle ma sens takie uzupełnienie, dla użytkowania komputera do internetu, z włączonym antywirusem Eset i ostrożnością co do podejrzanych i nowo odwiedzanych witryn ?

4

niedawno Mr Ice T wyprodukował kolejną edycję modyfikowanego win7, ale z uwzględnionymi na 24 czerwca łatkami:

i teraz mam zagwostkę, który system zainstalować :)

Integracja nowych łatek (zwłaszcza zbiorczych) na modowany obraz nie ma sensu - możesz zniweczyć wysiłek autora włożony w wykonanie takiego systemu.

Jak chcesz spróbować - integruj i testuj na virtualnej maszynie, tylko jakoś nie przypominam sobie, by ktoś kiedyś "bawił się" w ten sposób.

A co do zagwozdki - wiesz przecież czym się różnią obie wstawki - sam wybierz sobie odpowiedni system dla siebie. 

3 godziny temu, franekfranek napisał:

1

czy można i ewnt jak zintegrować do instalki wszystkie poprawki, które powstały od momentu wydania, ale TYLKO te dotyczące bezpieczeństwa i ewnt usterek/poprawek ?

Witam!

Nie ma możliwości integracji żadnych poprawek, z uwagi na wypatroszony magazyn WinSxS.

PZDR!

17 godzin temu, rototendron napisał:

Zainteresował mnie ten tryb pracy na dyskach SSD, bo akurat niedawno kupiłem SSD. Na czym w ogóle polega ta optymalizacja pod SSD?

Cytat

Podobne pytanie mam odnośnie tego tryby dla gier? 

W dniu 7.05.2018 o 02:54, Gość napisał:

Tryb dla gier, oprócz tego, że zmienia nastawę 18 usług i działa niezależnie od wcześniej wprowadzonych ustawień w Optymalizatorze Usług, ponadto zmienia ustawienia wydajności procesora, jego wielowątkowości, oraz zmniejsza wykorzystanie dysku twardego.

Sromotnik rozwija ten tryb samemu od lat stąd tak to dobrze działa...

3 godziny temu, NoMercyPL napisał:

Mam jednego pendrive'a w domu 2gb i ta wersja ma 1.8 więc mi weszła na pena a chcialbym wina 10 ze wzgledu na to ze nie moge podlaczyc pada od xbox one bezprzewodowo

Spróbuj skombinować pena 8gb i wtedy próbuj, bo z tej 7 lepiej nie robić update do 10,.

Mam małe pytanko, dotyczy ono symbolu "progresu" danej operacji na pasku zadań, mam tu na myśli ten zapełniające się pole ikony, np. podczas kopiowania plików czy odtwarzania piosenki w Spotify.
W tej modyfikacji w ogóle się nie porusza. To defekt u mnie, czy po prostu tutaj tak jest?

2 godziny temu, Oczkins92 napisał:

Mam pytanie czy będzie aktualizowana wersja iso WIn JG ?Chodzi mi o aktualizacje

A po co Ci nowe aktualizacje? (Zwłaszcza te łatające dziury w prockach i spowalniające system?) Srom-otnik pisał, że na razie nie ma czasu na nowe mody, czekaj cierpliwie, a na razie korzystaj z tego co jest wydane.

40 minut temu, sebakillerpl napisał:

Witam po instalacji systemu nie posiadam tych czarnych ikon. Próbowałem instalować te ikony z linku podanego w temacie Windows JG7 Thinpc ale wyświetla się błąd odmowa dostępu co jest grane?.  Pozdrawiam 

Bo tamto jest pod 32-bitowy system i tylko pod tą rodzinę systemów, a nie działa z względu że systemy 64-bitowe mają inną strukturę / układ katalogów w folderze Windows.

sprzatanie-windows01.png