Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

Recommended Posts

Następnym razem, jeśli się znowu to przytrafi, sprawdź tutaj, czy nie została ukryta przez system

PPM na pasku zadań => Właściwości => zakładka Pasek Zadań => wybierz Dostosuj... w Obszar Powiadomień => pod oknem aplikacji wejdź w Włączenie i Wyłączenie ikon systemowych

Mi się schowała od sieci po instalacji sterowników :D ale nadal działa.

Następnym razem, jeśli się znowu to przytrafi, sprawdź tutaj, czy nie została ukryta przez system

Mi się schowała od sieci po instalacji sterowników :D ale nadal działa.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Jak widać nie mogę zmienić ikonki sieć

Ja mam pytania :)

Używać do czyszczenia ze śmieci czegoś jeszcze jak np Wise Care czy odpuścić takie programy całkiem?

Któreś z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]regów można/warto zastosować w Twoim modzie?

Pełne prawa admina są od razu po instalacji?

Używać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]albo [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.s

to pytanie ogólnie do Twoich modów, bo 8.1 poleci na słabego lapka i PC a ta 7ka na bardzo słabego netbooka tylko do filmów i neta :)

Używać do czyszczenia ze śmieci czegoś jeszcze jak np Wise Care czy odpuścić takie programy całkiem?

Któreś z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]regów można/warto zastosować w Twoim modzie?

Używać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]albo [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.s

to pytanie ogólnie do Twoich modów, bo 8.1 poleci na słabego lapka i PC a ta 7ka na bardzo słabego netbooka tylko do filmów i neta :)

Ja osobiście nie używam, bo po co skoro w systemie masz już funkcje do czyszczenia systemu i na prawdę daje radę. Mam starego laptopa i po instalacji tego systemu czuć różnicę na plus względem oryginalnej 7, a o 10 to już lepiej nie wspominać :) Co do reszty twoich pytań niech ktoś inny się wypowie. Sromotnik odwala kawał dobrej roboty i należą mu się oklaski. Takich ludzi powinien zatrudniać Microsoft i dać im pełny dostęp do kodu zrobił by cuda.

Większość programów optymalizująco-czyszczących usuwa z menu skrót "Narzędzia" - tak więc pozbawiasz się dostępu m. in. do Optymalizatora Usług - tak więc uważaj przy korzystaniu z tych narzędzi.

Skrypt RemoveSpy używam i nic złego się nie stało z systemem, co do kluczy rejestru - większość z nich jest jest już zaimpletowana w modzie

Użycie RAM dla każdego użytkownika będzie inne - mamy różne konfiguracje sprzętowe, używamy różnych programów - wyniki będą tylko poglądowe

A masz może ilość zużycia ram czystej instalki? Bo w netbooku mam 2gb, obecnie używam win7 mini starter.

Ja mając w laptopie 4 GB ramu na czystej instalce miałem zużycie na poziomie 600 mb. Aktualnie mam włączonego Chrome z dwoma kartami, Core temp, wiadomo antyvirus i mam teraz zużycie 1,43 GB. Używam wersjii lite.

P.s

Do czyszczenia śmieci samego Windowsa najlepiej (i najbezpieczniej) użyć cleanmgr.

Uruchamia Wiersz poleceń jako Administrator i piszesz:

cleanmgr /sageset:65535

Potem zaznaczasz wszystkie ptaszki, klikasz OK i wpisujesz znów w konsoli:

cleanmgr /sagerun:65535

...i czekasz, aż znikną wszystkie okienka oczyszczania.

Na koniec zamykasz wiersz poleceń. ;)

Czy może mi ktoś powiedzieć czemu jak się łącze z nową siecią wifi i odznaczę funkcję połącz automatycznie, to przy następnej próbie połączenia system nie pamięta hasła wifi? Zapamiętuje je tylko wtedy jak dam połącz automatycznie.

Czy może mi ktoś powiedzieć czemu jak się łącze z nową siecią wifi i odznaczę funkcję połącz automatycznie, to przy następnej próbie połączenia system nie pamięta hasła wifi? Zapamiętuje je tylko wtedy jak dam połącz automatycznie.

Nie mam takich problemów, zawsze pamięta hasło.

Nie mam takich problemów, zawsze pamięta hasło. wersja HP lite

Guest

jak dalej miałem problemy z instalacją tej modyfikacji tak dalej jest mimo wypalenia na dvd sterowniki się instalują choć wybieram instalacje bez nich, przez sterowniki które się instalują usb mi nie działa a potem system nie chce wstawać normalnie

może ktoś wie o co chodzi obraz pobierałem 3 razy już a sumy kontrolne md5 się zgadają

c13cd7152e1ba.png

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Edit:

Dziękuje za pomoc @MARCIN_ZIOMEK dzięki jego poświęceniu czasu udało mi się postawić system przekonwertował esd do wim i dał install.wim od windows 7 również dodał mi potrzebne sterowniki.

c1d5a4a7aafa6.png

Prośba o pomoc.

Dla testu zmieniłem kompozycję na jedną z zainstalowanych (Curved KM i Dream), a następnie powróciłem do klasycznej, ale wygląd nie do końca był taki sam (część pozostała z tamtych zainstalowanych kompozycji).

Wykonywałem także czyszczenie z poziomu ppm.

Po restarcie brak kompozycji klasycznej. 

Jak mogę ją odzyskać?

Miałem podobną historię...

tez mi zniknął tryb klasyczny :(

Na szczęście pracuje na dodanym oryginalnym trybie "wysoki kontrast nr2" , który cały czas jest widoczny.

Załączam paczkę kilku trybów. Dodaj sobie i już.

Może w międzyczasie któs napisze czemu tak się dzieje..