Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

Recommended Posts

Mam problem przy instalacji sterownika bluetooth 

MJigDC4.jpg

Czy jest możliwość aby to obejść? Dodam tylko ze przywrócenie usług do domyślnych w optymalizacji usług nie pomaga :(

spróbuj tym: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

spróbuj tym: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Niestety tez nie pomogło.

Jedyna opcja to zainstalować ponownie wersje Lite na której instalacja działa poprawnie, ale nie jestem z tego faktu zadowolony bo będę musiał się bujać z tymi wszystkimi pierdołami typu IE, WMC, WMP :(

Niestety tez nie pomogło.

Jedyna opcja to zainstalować ponownie wersje Lite na której instalacja działa poprawnie, ale nie jestem z tego faktu zadowolony bo będę musiał się bujać z tymi wszystkimi pierdołami typu IE, WMC, WMP :(

chopie nie przesadzaj , cos za cos  

jak sie nie podoba i cos nie dziala instaluj full win i nie narzekaj ze cos nie dziala , bo w wersji ultra lite moze wiele nie dzialac i ma prawo  :nono:

WRAŻENIA po instalacji wersji Lite na Lenovo T430:
+ pobieranie z mega.nz tylko 10 minut
+ instalacja przez usb 2.0 (gdyż chciałem system bez sterowników, a dopiero po instalacji systemu zainstalować dedykowane sterowniki 3.0) tylko ok 6-7 min !
+ aktywacja na oryginalnym kluczu bez problemu

+ zainstalowany czysty system (bez innych sterowników) zajmuje ok 14,5 GB 
+ rzeczywiście działa bardzo szybko !
+ zajętość pamięci RAM 722 MB po kilku min pracy systemu i z uruchomionym w tle antywirem ESET Internet Security
+ aktywne 24 procesy

BRAKUJE / można by dodać w kolejnych edycjach:
- uruchamiania bez interface GUI systemu
- wyłączonej opcji potwierdzania usuwania plików

Tak więc i ja dziękuje !

Przypominam się, bo zbrakło odpowiedzi na moje wcześniejsze PYTANIA:

1
ULite nie zawiera wszystkich zmian Lite ?

2
Da się jakoś doinstalować łatki z Windows Update oraz bit locker-a ?

3
Czy brak "aktywnego wi-fi i bufora wydruku" post:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
oznacza nie możliwość korzystania z wi-fi i drukarki ?

p.s.
Tak przy okazji przydałaby się jakaś tabelka zestawienie, z opisem, sugestiami, zaleceniami wszystkich systemów powstałych na winclub... co by było łatwiej dobrać  pod swój sprzęt szczególnie przez amatorów jak ja.

Edited by franekfranek

ajętość pamięci RAM 722 MB po kilku min pracy systemu i z uruchomionym w tle antywirem

Masz dobrze u mnie 1,5Gb na pulpicie po uruchomieni  wszystkiego w tym antywirus 360  

Ogarnąłem wszystko tylko 1,2gb na pulpicie zjada 

Mam problem przy instalacji sterownika bluetooth 

MJigDC4.jpg

Czy jest możliwość aby to obejść? Dodam tylko ze przywrócenie usług do domyślnych w optymalizacji usług nie pomaga :(

Cześć, dało radę coś z tym zrobić na ultra lite? Bo na Lite wolałbym nie przechodzić, ze względu na sporą ilość zbędnych programów

Cześć, dało radę coś z tym zrobić na ultra lite? Bo na Lite wolałbym nie przechodzić, ze względu na sporą ilość zbędnych programów

Mi się niestety nie udało :(

Brakuje jakiegoś składnika który jest w wersji Lite, ale nie wiem dokładnie którego

Mi się niestety nie udało :(

Brakuje jakiegoś składnika który jest w wersji Lite, ale nie wiem dokładnie którego

A ten zwykły lite u Ciebie znośnie działa? Bo jak jest spora różnica to nie wiem czy się w to pakować.

Super ciachnięcia, po instalce niecałe 5 GB

Po sterach niecałe 6 GB

Biorąc pod uwagę że instalowałem na pendrive to dla mnie jest to ekstraliga. W wolnych chwilach sobie instaluję to i owo, nic się nie wiesza.

Strasznie dużo jęku o jakieś tam grzybki przy logowaniu, proszę bardzo tu darmowy program do grzybków i nie tylko:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pozdro

Mam pytanie jak w tym systemie  utworzyć plik txt? Z menu kontekstowego nie da rady. Nie da rady tez uruchomić notatatnika

Ja nie wiem co ty masz za system ale jak widzisz u mnie działa

2ccnxc3.jpg

U mnie nawet tego nie było tzn" Dokument tekstowy" bylo tylko samo "txt" i jak to naciskalem wyskakiwało okienko ze "nie moze znalesc określonego pliku"
Nie moge tego pokazac bo juz zainstalowalem Libre Office i teraz tworzy mi pliki txt przez ten program

Cześć może mi ktoś pomóc dlaczego nie wyświetla mi się ta ikonka z zasięgiem wifi obok zegarka? System w wersji lite home premium. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ja również potrzebuje jakiś modyfikowany windows 7, ale 32 bity. Może ktoś polecić jakieś zagraniczne forum, odpowiednik Naszego ?

Na www.sevenforums.com nie odnalazłem takiej zakładki :(

Bardzo dobry System, działa idealnie     [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Uruchom optymalizacje usług od sromotnika przed chwila wyłączyłem kreski zasięgu  

I co tam mam zrobić? Bo można je przywrócić do fabrycznych ustawień co nic nie pomaga bo nadal nie mam kresek zasięgu. Albo przejść ten cały konfigurator z kilkoma pytaniami, ale to też nic nie pomaga.