Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

Recommended Posts

Nie ma szansy, bo nie robię już nic 32-bitowego. Ale przecież ten procek jest 64-bitowy i śmiało możesz ładować system x64 na ten konfig. Ja instaluję wszędzie x64 jeśli tylko to możliwe, nawet na 2 GB ramu i świetnie to chodzi.

Miałem kiedyś laptopa Asusa też z 2 GB ramu ale prockiem x64 i bardzo ładnie sprawował się tam mój Seven Ultra Lite x64. Spróbuj  ;)

Wy naprawdę tak z tym CCleanerem? Tak na poważnie? Przecież gadanie o tym, że CCleaner nie namieszał w systemie jest na tym samym poziomie, co zasilacz z czarnej listy, o którym ktoś powie: "10 lat używałem i nie było problemu".

Wy naprawdę tak z tym CCleanerem? Tak na poważnie? Przecież gadanie o tym, że CCleaner nie namieszał w systemie jest na tym samym poziomie, co zasilacz z czarnej listy, o którym ktoś powie: "10 lat używałem i nie było problemu".

dokladnie ,dobrze to ujeles     :D

ps. poza tym daje sobie spokoj bo nie ma o czym i z kim ("@klarion ") dyskutowac ,  ja juz sie przesiadlem i latam dluzszy czas na linux wiec to zbedna gadka leci i tyle  B)

Pieknie chodzi :) Instalacja bez problemow :)

Tylko pytanie - bo kumpel sie nudzil i sam mi zainstalowal - za to nawet nie pamieta czy wersje Pro czy Home - gdzie moge to sprawdzic?

dobra sprawdzilem za pomoca Ms Toolkit  - pytanei bo nie moge aktywowac go tym programem - o co chodzi? :/

Akurat nie ma tu zadnej informacji - jest Windows JG Seven :)

no ale jak pisalem juz poradzilem sobie z tym :) od nowa instalka poszla :D
ps.czym mozna aktywowac system najlepiej aby Ms nie widzial...? :P

Akurat nie ma tu zadnej informacji - jest Windows JG Seven :)

no ale jak pisalem juz poradzilem sobie z tym :) od nowa instalka poszla :D

ps.czym mozna aktywowac system najlepiej aby Ms nie widzial...? :P

A czego sie boisz, że wjadą Ci na chatę ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Z ciekwosci - moze wrzucil ktos plik na chomika? bo mi pokazuje 4h sciaganie z tego linka :/

masz moj reup  kilka stron wczesniej , zobacz

A czego sie boisz, że wjadą Ci na chatę ?

Wielkie dzieki :)

Dmucham na zimne :) maly powrot na winde po Mincie :)

z ciekawosci jak juz ladnie zainstalowal sie Win JG Seven, uzywacie/polecicie jakis program do automtycznego sciagniecia driver'ow? uzywa ktos np. SlimDrivers?

uzywa ktos np. SlimDrivers?

Nie, daruj sobie zbędne programy do driverów osobiście polecam wyszukanie sterowników po id z menadżera urządzeń lub tez pobierz sterowniki ze strony producenta.

Wielkie dzieki :)

Dmucham na zimne :) maly powrot na winde po Mincie :)

z ciekawosci jak juz ladnie zainstalowal sie Win JG Seven, uzywacie/polecicie jakis program do automtycznego sciagniecia driver'ow? uzywa ktos np. SlimDrivers?

a co sie stalo ze z mint na win wrociles ?

spoko ja sie przesiadlem juz 1/2 roku temu na mint xfce , ale mam obok w10 a na innym lapku w7&mint xfce

mozesz przeciez zainstalowac sobie w7 od sromotnik a obok minta ;)

dobre rozwiazanie moim zdaniem :)

uzywacie/polecicie jakis program do automtycznego sciagniecia driver'ow?

Ja od lat używam i polecam Driver Navigator (program płatny, ale są torrenty), wynalazki typu SlimDriver mogą się schować. Jedyne co mnie wkurza to że trzeba ściągać sterowniki po kolei, i długo się rozkręca (działa na zasadzie p2p).

Witam, dziś powinniście dostać 1 z 3 wersji 8.1 - zamykam właśnie obraz, kompresuję do .esd i na wieczór może linki. 

PZDR!

Zwykła, lite i ultra lite? Czy może coś innego? Osobiście najbardziej ciekaw jestem 8.1, z perspektywy czasu to mój ulubiony system spod twojej ręki. Choć do dziś nie udało mi się na nim uruchomić starej gierki jaką jest GTA 2. :D

Zwykła, lite i ultra lite? Czy może coś innego? Osobiście najbardziej ciekaw jestem 8.1, z perspektywy czasu to mój ulubiony system spod twojej ręki. Choć do dziś nie udało mi się na nim uruchomić starej gierki jaką jest GTA 2. :D

Teraz dostaniecie do testów wersję Lite - nieznacznie okrojona, nie ma w niej apek ModernUI, sklepu, Defendera, języków i paru innych zbędnych do codziennej pracy modułów. Chyba wszystko działa jak należy, bo nic nie wyłapałem. Wersja finalna Lite będzie w następnym iso razem z Ultra Lite i Core. Ta druga już się robi. W obecnie wykonanym obrazie muszę jeszcze kilka detali kosmetycznych poprawić tj, skórki, optymalizator usług i takie tam  ;)

Witam, dziś powinniście dostać 1 z 3 wersji 8.1 - zamykam właśnie obraz, kompresuję do .esd i na wieczór może linki. 

PZDR!

dawaj zrobie reUP :)