Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

Recommended Posts

Guest

Nie, dlatego że próbujesz porównać Windows'a 8.1 do 7 po drugie Spring jest z 2015 czyli strasznie stary....

Tutaj masz najnowszą wersje 8.1 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nareszcie powrót... I genialne mody - szacun Sromotnik.

Osobiście zainstalowałem kilkadziesiąt wersji począwszy od tych całkiem pierwszych do ostatnich przed tak długą przerwą.

A tu taka niespodzianka.

Dziś właśnie szukałem systemu dla Laptopa Hp model nx7400 4Gb ram dysk ssd 256 procek po wymianie 2x2.15 pewnie będzie z niego rakieta jak zawsze zresztą.

Pozdrawiam twórcę i czekam na więcej.

tak sobie myślę że te grzybki były super w trakcie ładowania... Jeśli istnieje cień szansy na dodanie będę bardzo wdzięczny.

Zaczynam ściągać i zabieram się do instalacji moda.

Guest xwing

Jedna, a w zasadzie dwie prośby jak zaczniesz robić 8 i 10.

Drogi Sromotniku, nie wciskaj do systemu czarnego wskaźnika myszki, bo naprawdę chyba jesteś jedyną osobą, której on się podoba. :(

Po drugie, jaki jest sens wycinania klawiatury ekranowej? Kilka kilobajtów, a system naprawdę bez niej traci dla mnie funkcjonalność.

Pozdrawiam.

Pobrany, wypalony, wgrany.

Win JG7 Home Ultra Lite.

Instalacja przeszła bezproblemowo, systemik mega szybki.

Wszystkie podstawowe programy, które używam działają bez zająknięcia, m.in. Revo Unninstaller, Clover, PowerIso, Steam, Rainmeter, Office 2019...

Miło, że udostępniłeś.

miło, że działa hehe, a dla tych Userów, którzy chcą zmienić logonscreena, to przecież są różne apki typu:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zawsze możecie coś tam swojego wkleić.

PZDR!

Guest

ew. dopisać w rejestrze klucz i odpowiedni obraz ręcznie do folderu zamiast instalować apke i zaśmiecać rejestr ;)

Kto przed milionem pobrań? ;)

Świetna robota, używam za czasów jeszcze XP a teraz pare lat używam 7 JG. Obecnie mam chyba grudniową 2015. Tacie, któremu nie trzeba też wiele (ino przeglądarka ;D) wgrałem na laptopa Win 10 (jako, że 7 nie dało się a na intel atom były problemy z wieloma sterownikami nawet przy Win 8/8.1 ale to pewnie za to, że nie szukałem głęboko tylko lenistwo). Zawsze JG

Tak z ciekawości autorze... Dokopałem się do wersji Micro Ultra Lite czy jakoś tak i w ogóle jako mniej obeznany dopytam... Czy jest ogółem różnica w tym, że np windows z... 2015 a z 2018? Prócz poprawek (ale jakich? zabezpieczeń?), to robisz z wydania na wydanie (coraz mniej bugów zapewne) szybszy, czy tylko lepiej zoptymalizowany? O ile można wiedzieć jaką strategią działasz ;). Szybszy, czy poprawki?

Tak z ciekawości autorze... Dokopałem się do wersji Micro Ultra Lite czy jakoś tak i w ogóle jako mniej obeznany dopytam... Czy jest ogółem różnica w tym, że np windows z... 2015 a z 2018? Prócz poprawek (ale jakich? zabezpieczeń?), to robisz z wydania na wydanie (coraz mniej bugów zapewne) szybszy, czy tylko lepiej zoptymalizowany? O ile można wiedzieć jaką strategią działasz ;). Szybszy, czy poprawki?

Witaj! Różnic wielkich nie ma, szybkość w zasadzie ta sama, może ułamki sekund szybszy bo bardziej już się nie da, chyba że kosztem funkcjonalności, ale to wtedy sztuka dla sztuki, a system ma przecież do czegoś służyć - nie tylko do bicia rekordów czasu rozruchu, czy ilości zajętego ramu. Ja idę na kompromis szybkości z funkcjonalnością i mam nadzieję, że z tego założenia jakoś się wywiązuję. Pytasz co nowego w obecnych wydaniach - na pewno system aktualny, czyli bezpieczniejszy, reszta to kosmetyczne udoskonalenia modułów optymalizatora usług i czyszczenia dostępnych w narzędziach menu podręcznego. Ponadto odrobinę inaczej pookrawane są obrazy. W zasadzie to wszystko.

PZDR!

Najs, odpowiedź satysfakcjonująca ;p. Jak nie dziś to w najbliższym czasie trzeba zainstalować i korzystać. Zapewne uderzę w Ultra Lite. Z resztą widać co zostało wywalone w Ultra Lite a co w Lite, więc zbędnych pytań nie mam. Będzie potrzeba to zmienię na Lite ;p.

W zasadzie HP jest lżejszy niż Pro z tego co kojarzę. Do Opery, GG, narzędzi do wgrywania softów do androida i innych tego typu narzędzi + oczywiście MPC i kodeki to wystarczy ;p.

Guest

Niestety nie działa internet po kablu na lan. Karta Marvell Yukon 88E8057 PCI-E Gigabit Ethernet. Sprawdzałem wersje Ultra Lite jak i Lite w ubu przypadkach nie chce karta zadziałać(sterownik jest z 2009 pokazany).

Guest

Testowałem na tych sterownikach z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Później te sprawdze(ale raczej nie ma tam nic innego)

ja nie rozumiem....wiekszosc ludzi wchodzi tu sciaga obrazy bo mysli ze to pirat albo co.....pozniej instaluje i mu cos nie dziala...zaznacze tu sa "modyfikacje" czesto jakis sterownik sie nie zainstaluje...nie roumiem ludzi ktorzy maja oryginalne systemy a kur... pobieraja a sami sie nie znaja bo mysla ze wszystko pojdzie ok....

Guest

ja nie rozumiem....wiekszosc ludzi wchodzi tu sciaga obrazy bo mysli ze to pirat albo co.....pozniej instaluje i mu cos nie dziala...zaznacze tu sa "modyfikacje" czesto jakis sterownik sie nie zainstaluje...nie roumiem ludzi ktorzy maja oryginalne systemy a kur... pobieraja a sami sie nie znaja bo mysla ze wszystko pojdzie ok...

Na sam początek zaznacz, że jestes ograniczony i nie masz wiedzy na dany temat. Nie każdy jak ty korzysta z jednego pc-ta(większość ma pare kluczy z 2-3 laptopow w tym 7). Będziesz miał dzieci to się o tym dowiesz.

Jesteś irytującym sfrustrowanym człowiekiem który rzuca po forum swoją żółcią. Po co tutaj jesteś?

Witam

Mam pytanie. Na etapie instalacji Win JG7 x64 Lite, jest wybór między Win JG7 HP Lite, a Pro Lite. Czy HP oznacza Hewlett Packard ?, czy zupełnie coś innego.

Być może czegoś wczesniej nie doczytałem?

Pozdrawiam

Guest

Znalazłem inna wersje sterownika i zadziałała. Przetestowałem system i więcej ramu zjada(po zainstalowaniu karty graficznej) niż 

W[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Będę musiał poszukać czegoś innego dla dzieciaków poszukać. 

Aplikacja każda działała którą testowałem.

Mam pytanie System Pieknie mi pracuje tylko jeden mankament nie wiem dlaczego z prawokliku zniknal mi wpis czyszczenie prosze o pomoc

Ela

Antywirus? Wiele razy widziałem, jak znikają dodane wpisy w menu kontekstowym za sprawą antywirusa. Popatrz tam - może da się przywrócić. 

Poza tym, po postawieniu systemu każdy powinien sobie zrobić obraz kopii zapasowej całej partycji systemowej za pomocą jakiegoś programu działającego z poziomu płyty bootującej (pendriva). Ja od 12 lat używam Acronisa - szczerze polecam!

W sytuacji awaryjnej, mam po kilku minutach przywrócony sterylny idealnie ustawiony system