Skocz do zawartości

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum


srom-otnik

Rekomendowane odpowiedzi

Najs, odpowiedź satysfakcjonująca ;p. Jak nie dziś to w najbliższym czasie trzeba zainstalować i korzystać. Zapewne uderzę w Ultra Lite. Z resztą widać co zostało wywalone w Ultra Lite a co w Lite, więc zbędnych pytań nie mam. Będzie potrzeba to zmienię na Lite ;p.

 

W zasadzie HP jest lżejszy niż Pro z tego co kojarzę. Do Opery, GG, narzędzi do wgrywania softów do androida i innych tego typu narzędzi + oczywiście MPC i kodeki to wystarczy ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa internet po kablu na lan. Karta Marvell Yukon 88E8057 PCI-E Gigabit Ethernet. Sprawdzałem wersje Ultra Lite jak i Lite w ubu przypadkach nie chce karta zadziałać(sterownik jest z 2009 pokazany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem....wiekszosc ludzi wchodzi tu sciaga obrazy bo mysli ze to pirat albo co.....pozniej instaluje i mu cos nie dziala...zaznacze tu sa "modyfikacje" czesto jakis sterownik sie nie zainstaluje...nie roumiem ludzi ktorzy maja oryginalne systemy a kur... pobieraja a sami sie nie znaja bo mysla ze wszystko pojdzie ok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem....wiekszosc ludzi wchodzi tu sciaga obrazy bo mysli ze to pirat albo co.....pozniej instaluje i mu cos nie dziala...zaznacze tu sa "modyfikacje" czesto jakis sterownik sie nie zainstaluje...nie roumiem ludzi ktorzy maja oryginalne systemy a kur... pobieraja a sami sie nie znaja bo mysla ze wszystko pojdzie ok...

 

Na sam początek zaznacz, że jestes ograniczony i nie masz wiedzy na dany temat. Nie każdy jak ty korzysta z jednego pc-ta(większość ma pare kluczy z 2-3 laptopow w tym 7). Będziesz miał dzieci to się o tym dowiesz.

Jesteś irytującym sfrustrowanym człowiekiem który rzuca po forum swoją żółcią. Po co tutaj jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem inna wersje sterownika i zadziałała. Przetestowałem system i więcej ramu zjada(po zainstalowaniu karty graficznej) niż 

W[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Będę musiał poszukać czegoś innego dla dzieciaków poszukać. 

 

Aplikacja każda działała którą testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie System Pieknie mi pracuje tylko jeden mankament nie wiem dlaczego z prawokliku zniknal mi wpis czyszczenie prosze o pomoc

Ela

Antywirus? Wiele razy widziałem, jak znikają dodane wpisy w menu kontekstowym za sprawą antywirusa. Popatrz tam - może da się przywrócić. 

Poza tym, po postawieniu systemu każdy powinien sobie zrobić obraz kopii zapasowej całej partycji systemowej za pomocą jakiegoś programu działającego z poziomu płyty bootującej (pendriva). Ja od 12 lat używam Acronisa - szczerze polecam!

W sytuacji awaryjnej, mam po kilku minutach przywrócony sterylny idealnie ustawiony system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło, że działa hehe, a dla tych Userów, którzy chcą zmienić logonscreena, to przecież są różne apki typu:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zawsze możecie coś tam swojego wkleić.

PZDR!

Ja tam wole z strony producenta pobierać [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] zawsze można przypadkowo znaleźć inny dodatek np. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że nie warto nawet CCleanerem czyścić sam testowałem i sprawdzałem ile wpisów znajduje w rejestrze to ponad 400 znalazło o ile się nie myle, lepiej korzystać z funkcji czyszczenie z narzędzi.

dokladnie jestem tego samego zdania co ty ,  0 cclener , tylko co jest org z systemu 

a kilka stron wczesniej niejaki user "klarion" glupoty wypisywal ze smialo czyscic mozna , a pozniej sa problemy i tyle ;)

 

ja osobiscie nie polecam cclener na mod srom-otnik 

 

masz + za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja osobiscie nie polecam cclener na mod srom-otnik 

 

 

Znajdą się tacy co będą eksperymentować ja jednak rezygnuje z ccleanera za duzo wynajduje a nie chce mi sie każdego wpisu pojedyńczo sprawdzać, nie po to autor dał oczyszczanie do systemu żeby czyścić innymi programami chyba nie taki w tym cel? może się myle póżniej się dziwić że coś nie działa albo coś znika z narzędzi:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek zaznacz, że jestes ograniczony i nie masz wiedzy na dany temat. Nie każdy jak ty korzysta z jednego pc-ta(większość ma pare kluczy z 2-3 laptopow w tym 7). Będziesz miał dzieci to się o tym dowiesz.

Jesteś irytującym sfrustrowanym człowiekiem który rzuca po forum swoją żółcią. Po co tutaj jesteś?

mam syna w wieku 6 lat i prowadze serwis wiec nie "tatkuj" mi tu za duzo...a z PC znam sie od 24 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, twoja wiedza [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] . Zbanujcie tego trolla.

 

1.primo - nie zasmiecaj forum

 

2.secundo- mam nadzieje ze to ostatni taki bez-sesowny :OI nic nie wnoszacy do rozwoju forum naszego  twoj post !

 

3.tertio- a jak bedzie dalej tak to zwyczajowo zaliczysz  :ban  i  koniec w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie