Jump to content

Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

srom-otnik
 Share

Recommended Posts

Nawet to nic nie daje bo obraz pokazuje się tak jak wyżej pokazałem i nic nie można zrobić tylko wyłączyć laptop i od nowa jest to samo:/. 

Jakie to jest kur.. denerwujące normalnie odpala się wszystko i instalator zamraża się na wyborze języka. Myszka ani klawiatura nie działa już bez sil jestem od godziny 13

Edited by zoxovsky

17 minut temu, my_g0t napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] czy na początek roku 2019 planujesz zaktualizować swoje mody pod 7? Będę wdzięczny za info :)

Tak, oczywiście, chciałbym w pierwszym kwartale się uwinąć. W tej chwili pracuję nad nową bazą ThinPC, później zwykła siódemka idzie na warsztat, następnie 8.1 i na końcu 10 Pro/Home + LTSB

W dniu 16.12.2018 o 17:07, srom-otnik napisał:

Tak, oczywiście, chciałbym w pierwszym kwartale się uwinąć. W tej chwili pracuję nad nową bazą ThinPC, później zwykła siódemka idzie na warsztat, następnie 8.1 i na końcu 10 Pro/Home + LTSB

Super! Czekam z niecierpliwością! Zapewne nie tylko ja! Pozdrawiam!

On 12/16/2018 at 5:07 PM, srom-otnik said:

Tak, oczywiście, chciałbym w pierwszym kwartale się uwinąć. W tej chwili pracuję nad nową bazą ThinPC, później zwykła siódemka idzie na warsztat, następnie...

Planowałem regularną kolejną reinstalacje do systemu jak w temacie, ale skoro ma powstać coś nowego to może poczekam jeszcze..

Możesz podać nieco dokładniej szacowany termin publikacji nowego wydaniaWin JG7 HP&Pro x64 Lite ?

Jesteś już chyba jedynym, bardzo nie licznym, oficialnym wsparciem dla tego typu produktu :)

Przy okazji zdrowia, szczęścia i sukcesów w Nowym 2019 Roku dla Wszystkich !

51 minut temu, franekfranek napisał:

Możesz podać nieco dokładniej szacowany termin publikacji nowego wydania Win JG7 HP&Pro x64 Lite ?

Hej!

Wersje UltraLite na bazie Pro i HP są gotowe do wysłania, ale pracuje teraz nad Lite. Jak skończę to wyślę, tylko kiedy dokładnie to nie wiem, bo mam potworny natłok pracy w pracy. Najbezpieczniej będzie powiedzieć, że do ok. 2 tygodni. Jak jesteś cierpliwy, do wytrzymasz ;-D
PZDR!

moszter, CloudX and my_g0t like this