Skocz do zawartości

Windows 7 with Service Pack 1 (build 7601) 10.11.2022r. X64 I X32


Jakub

Rekomendowane odpowiedzi

Już mówię

 

Są 3 edycje tak.

 

Home , Pro i ULT

 

Dla HOMA będą 3

 

Home RTM + łaty               

Home RTM + łaty + programy+ konto potraktowana skryptem m4s minimalnie

Home RTM + łaty + programy+ konto potraktowana skryptem m4s extremalnie

 

czyli 1.) Kodowa nazwa systemu będzie tak:  HP( Home Premium)   HPF ( F - full) A czyli  HPX64FA

czyli 2.) Kodowa nazwa systemu będzie tak:  HP( Home Premium)   HPF ( F - full) A czyli  HPX64FAPSM

czyli 3.) Kodowa nazwa systemu będzie tak:  HP( Home Premium)   HPF ( F - full) A czyli  HPX64FAPSE

 

Oczywiście na bazie instalatora z 10 :) czyli 350 mb partycje będzie wam tworzyć i kompresja do ESD

 

Co się zmieni?  zmieni się to że już oficjalnie to mówię nie będzie X86 wersji robionych a za rekompensate będzie tutorial porządny i samemu sobie zrobicie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalator został zmieniony z tego względu że chciałem czegoś nowego TZN : Konto Usera, w którym można zmienić nazwę . Prosta sprawa. Poprawki integrowane za pomocą Update R2  ( wszystko masz w opisie ).

 

Werjsa X86 będzie pod koniec września.  Pracuje na 2 etaty. Wiec nie mam za bardzo czasu. Wszystkie moje wstawki będą miały właśnie w taki sposób realizowane.  

 

7 będe wspierał do stycznia 2020 roku po tej dacie już nie będzie modyfikacji moich z tym systemem

8.1 do końca wsparcia.

10. Do końca wsparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jakub napisał:

Instalator został zmieniony z tego względu że chciałem czegoś nowego TZN : Konto Usera, w którym można zmienić nazwę . Prosta sprawa. Poprawki integrowane za pomocą Update R2  ( wszystko masz w opisie ).

 

Werjsa X86 będzie pod koniec września.  Pracuje na 2 etaty. Wiec nie mam za bardzo czasu. Wszystkie moje wstawki będą miały właśnie w taki sposób realizowane.  

 

7 będe wspierał do stycznia 2020 roku po tej dacie już nie będzie modyfikacji moich z tym systemem

8.1 do końca wsparcia.

10. Do końca wsparcia.

W jaki sposób zintegrować Update R2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub tak nie ma . System jest upinany . Spokojnie. [emoji4]
 
Jakub tak ma, koniec miesiąca września już był.

Masz bardzo podobny cykl wydawniczy jak M$.

Win10 1909 będzie wydany w październiku lub później....

Podobnie Twoje wstawki

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jakub tak nie ma . System jest upinany . Spokojnie. [emoji4]
 
Jakub tak ma, koniec miesiąca września już był.

Masz bardzo podobny cykl wydawniczy jak M$.

Win10 1909 będzie wydany w październiku lub później....

Podobnie Twoje wstawki

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Systemy upięte. Działają. Instalatory nie przerobione będą dopiero w grudniu ponieważ nie mam czasu. Sprawy prywatne załatwiam. Proszę o wyrozumiałość.

Zaznaczam że jeżeli coś nie działa : pisać na PW a nie robić bajzlu w komentarzach . Bo potem moderator i Mr.T  mają wnerwa i niepotrzebne bany mogą polecieć. 

Dziękuję za wyrozumiałość.  Grudniowa modyfikacja będzie ostatnim moim systemem.

razor1995 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jakub napisał:

Systemy upięte. Działają. Instalatory nie przerobione będą dopiero w grudniu ponieważ nie mam czasu. Sprawy prywatne załatwiam. Proszę o wyrozumiałość.

Zaznaczam że jeżeli coś nie działa : pisać na PW a nie robić bajzlu w komentarzach . Bo potem moderator i Mr.T  mają wnerwa i niepotrzebne bany mogą polecieć. 

Dziękuję za wyrozumiałość.  Grudniowa modyfikacja będzie ostatnim moim systemem.

Ale to znaczy że już nie będziesz robił czystych obrazów 7 czy porzucasz modowanie całkowicie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie